Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot Forum na 80-lecie Batmana

Zaczęty przez LelekPL, 29 Maj 2019, 12:33:30

Leon Kennedy

Kurczę ja nie wiem jak to że mną będzie... W sierpniu mam operację. Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy. Potem L4 i kolejny etap leczenia. Chyba będę musiał odpuścić.

Juby

Mam straszny miesiąc (pracuję, a zaraz po pracy remontuję mieszkanie, bo muszę zwolnić wynajmowane do końca lipca), ale jak znajdę chwilę to spróbuję sprawdzić czy wystawa będzie również dostępna w weekendy.

LelekPL

Dzwoniłem do siedziby wystawy i dowiedziałem się, że wystawa jest otwarta w weekendy i będzie otwarta podczas MFKiG, jak również nie będzie przenoszona na teren festiwalu (czyt. pozostanie w Centrum Nauki i Techniki EC1). Sprzedaż biletów rusza 20 sierpnia, ale według pani, z racji, że to otwarta wystawa można będzie kupować bilety w dniu przybycia.

A więc ja 28 września na 99% przyjeżdżam (1% na nagłe wypadki sobie zostawiam). Nie wiem tylko czy zostawać na noc gdzieś w hotelu albo air b&b (a trzeba zamawiać pokoje już bo to termin festiwalu będzie, więc sporo miejsc będzie zarezerwowanych) czy wracać wieczorem do domu. Jest coś w Łodzi do zwiedzania poza szarością? ;) Jakieś dobre restauracje? Bo spotkamy się pewnie na wystawie, ale można by było potem nawet coś wspólnie zjeść.

Mr.G

Czy umawiacie się jakimiś tajnymi kanałami, czy rzeczywiście taki brak odzewu w temacie? Mi też pasowałby 28 września, ale fajnie jakby było nas więcej i zlot byłby zlotem. Już nawet nie trzeba się bawić w noclegi, ale żeby chociaż na pizzę skoczyć czy cuś.

LelekPL

Nie ma innego kanału dla tych z forum, po prostu tyle chętnych. Mam kontakt z kelenem i innymi co na forum się już nie udzielają na messengerze i oni będą. Ja przyjeżdżam w sobotę, ale na noc nie zostaję jednak w Łodzi. Jadę do siostry do Poznania na noc bo zauważyłem, że to tylko dwie godziny drogi z Łodzi, ale oczywiście spotkamy się z tymi co idą na wystawę. Pizza czy inna  restauracja brzmi ok. Piwa z oczywistych powodów nie wypiję, ale też możemy do pubu skoczyć. Cokolwiek Wam pasuje. Ja planuję iść do muzeum na około 14-15... bo z 5 godzin będę jechał do samej Łodzi.

Mr.G

Tylko czy byłoby nas tyle żeby zamówić pizzę "wypasiona na zlot fanów" czy tylko średnią margaritę?
Tak sobie patrzę na dojazd z naszego miasta do Łodzi i pociągiem nie wygląda to kolorowo, a samochodu mogę nie mieć w tym okresie. Jechać na jeden dzień byłoby problematycznie. Jeżeli więc do końca tygodnia wątku nie zaleje tłum chętnych, to pewnie i ja odpuszczę, a na wystawę wybiorę się w bardziej dogodnym mi terminie, łącząc to z innym interesującym mnie łódzkim wydarzeniem.

Juby

Szczerze mówiąc, ostatnio cały wolny czas poświęcam od na remont mieszkania (kupiłem z rynku wtórnego), stąd moja zmniejszona aktywność na BatCave, również w tym wątku na forum.

W kwestii zlotu - jestem na miejscu, ale nie wiem dziś na 100% czy będę w stanie podlecieć, choć na miejsce mam 10 minut autem, bo na 5-6 paź. mam zaklepaną ekipę do wyrównywania ścian / kładzenia gładzi w dwóch pomieszczeniach i muszę do tego czasu te pomieszczenia przygotować (wyskrobać w 100% z farby, zakryć nowe kable w ścianach zaprawą, później wyrównać je tynkiem, okleić drzwi i okna, zagruntować i opróżnić całość), a pracuję pn-pt, więc głównie mogę robić te remonty w weekendy, więc jeśli nie zrobię wystarczająco do 27-ego, to przykro mi koledzy, ale całą sobotę będę musiał zapieprzać w swoich czterech ścianach :(

LelekPL

No nic, ja i tak jadę do Poznania, to na godzinę na wystawę skoczę. Pewnie jeszcze skoczymy z żoną do restauracji i spadamy, bo raczej w Łodzi wiele zwiedzania nie będzie :P (chyba, że do IMAXa na Ad Astre skoczymy). Jak ktoś się będzie chciał spotkać to niech pisze na priva, zostawię Wam swój numer telefonu. Jak nie to trudno, wrzucę kilka zdjęć z wystawy tutaj.

Juby

Ostrzegam, że w Łodzi może być w ten weekend baaaardzo tłoczno, bo akurat na 27-29 września ustalono doroczny Light Move Festival. :P

Juby

Już mogę wam napisać, że na 100% nie dam rady w sobotę, więc jeśli jakikolwiek zlot dojdzie do skutku, to mnie nie będzie. Na wystawę DC w Ec1 idę najwcześniej w poniedziałek o 18:00. Bilety są już dostępne w sieci.

Leon Kennedy

Mnie w ogóle nie będzie. Z drowie mi na to nie pozwala, a w pn z samego rano znów jadę do szpitala na kolejne badania.

LelekPL

Teraz sam nie wiem czy ja będę bo od wczoraj tak mnie trochę angina bierze. Jak się ogarnę do soboty to pojadę jak nie, to dopiero za dwa tygodnie.

Leon Kennedy

Dajcie znać jak wyszło spotkanie. Jestem bardzo ciekaw kto i ile osób było.

LelekPL

Jakie spotkanie? Chyba sobie żartujecie :P