Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Filmowa twórczość na youtube.

Zaczęty przez aneczka92, 26 Wrzesień 2015, 23:44:37

Leon Kennedy

Całkiem fajna muza! Jak zmajstrujesz coś jeszcze daj znać.

aneczka92

No a do niego ciężko znaleźć utwór który pasuje słowami i jest dość dynamiczny i nie ocieka wręcz wątkiem milosnym.

mrPARADOKS

moja twórczość na you tube głównie dotyczy postaci Batman zainteresowanych
zapraszam do playlisty o nazwie RECENZJE GOTHAM gdzie omawiam tam komiksy , filmy animowane , oraz inne filmiki związane z mrocznym rycerzem zapraszam zaciekawionych
http://www.youtube.com/playlist?list=PLmMimQJjt3JOLIQdyUJwUccGTtFF_8shC

JaRo II

Witajcie. Ostatnio rzadko tu zagl?dam, ale jest to g?ównie spowodowane codziennymi obowi?zkami. Od jakiego? czasu chodzi? mi po g?owie pomys?, aby spróbowa? swych si? jako youtuber. Jako, ?e jestem wielkim fanem horrorów, to postanowi?em za?o?y? program, w którym b?d? omawia? tylko filmowe horrory, stare czarno bia?e, kultowe z lat '80tych, nowo?ci i nie tylko. Pierwszy odcinek mojego programu "Horror Maniacy" mo?na ju? obejrze?. Je?li macie czas i ch?ci, to zach?cam do ogl?dania i komentowania. Je?li co? Wam si? nie spodoba?o, to równie? o tym powiedzcie, abym w przysz?o?ci móg? unikn?? podobnych b??dów. Drugi odcinek ju? wkrótce. Pod spodem podaj? link do pierwszego odcinka:

https://www.youtube.com/watch?v=y7NtbiaAryw
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Funky

Świetny odcinek JaRo, gratuluje i cóż jestem już stałym widzem ;)

JaRo II

Dzięki Funky za słowa uznania. Odcinki wrzucam co tydzień w każdy piątek, tak że jutro premiera czwartego odcinka. Zachęcam do oglądania i komentowania.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Funky

A wrzucisz recenzj? w?oskich horrorów giallo?. Mam na my?li ''Profondo Rosso'' czy ''Sei donne per l'assassino''?. Uwielbiam ten gatunek i z ch?ci? wys?ucha?bym twojej recenzji :)

JaRo II

Niewykluczone, że w przyszłości omówię te filmy, ale na razie niestety nie. Mój program trwa dopiero miesiąc czasu, nie mam zbyt dużej oglądalności. Współtworzę go z kolegą Tomkiem. Uznaliśmy, że trzeba się skupić albo na nowościach, albo na bardzo cenionych klasykach, tylko wtedy nasz program ma szansę na przebicie. Jeśli mój program się utrzyma i nabierze oglądalności, to wtedy sobie pozwolę na omawianie tych mniej znanych horrorów, ale teraz musimy się skupić na tych bardziej rozpoznawalnych tytułach. Taką decyzję podjęliśmy po drugim odcinku i od trzeciego odcinka nadajemy nowości lub wielkie klasyki. Początkowo też chciałem się skupiać na tych mniej znanych filmach (o czym świadczą dwa pierwsze odcinki), ale na takich pozycjach raczej się nie wybiję. W każdym bądź razie, jeśli w przyszłości mój program się rozwinie (a czy tak się stanie, to na razie nic na to nie wskazuje), to na pewno omówię te filmy, o których napisałeś Funky.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

LelekPL


JaRo II

 "Maniac Cop" jest do rozważenia, a tymczasem zapraszam do obejrzenia piątego odcinka. Dziś omawiam "Las samobójców" z 2016 roku. Link podaję pod spodem:

https://www.youtube.com/watch?v=yTMytjWD2HI
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

MR.JACK