Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zdjęcia i filmiki z "Suicide Squad"

Zaczęty przez Q, 25 Kwiecień 2015, 11:18:55

Juby

Tak jak nie byłem jeszcze do końca przekonany do finałowego plakatu z bombą atomową ze względu na kompozycję (trochę za pusto po bokach, no i te napisy na górze, a nie na dole), tak nowe plakaty:
http://www.batcave.com.pl/2016/06/kolejna-porcja-plakatow-z-bohaterami-suicide-squad/

... są rewelacyjne. :D Bardzo komiksowe, bardzo fajne kolorystycznie, każdy inny, a mimo to w podobnym stylu. Myślę, że to najlepsze character posters od lat!! Nie rozumiem w takim wypadku po co było publikować dzień wcześniej inne plakaty z postaciami, słabsze (są tylko okej) i nie pasujące do reszty kampanii plakatowej.

Alfred

Cytat: LelekPL w 26 Kwiecień  2015, 11:49:08
Mi tatuaże nie przeszkadzają. Może jedynie "damaged" na czole... takie to nastoletnie, coś co napisałby sobie na czole wokalista 30 Seconds to Mars :P
Dobry żart. A teraz ić stond. I nie pisz proszę więcej o BvS w tematach o nie-BvS.

Cytat
Cytat: Leon Kennedy w 05 Maj  2015, 13:58:44
No tutaj...

http://www.batcave.com.pl/2015/05/will-smith-jako-deadshot-w-pelnym-kostiumie/#more-13735
Cytat: Johnny Napalm w 06 Maj  2015, 09:31:11
Jak dla mnie to tylko kwestia oświetlenia, dlatego palce Smitha wyglądają na dużo jaśniejsze niż np jego skóra wokół oka, bo po prostu tutaj maska rzuca większy cień. Zresztą czarni ludzie z reguły mają jaśniejsze dłonie od reszty ciała.
Tak, mają jaśniejsze dłonie... ale od spodu a nie całe. :D (Więcej o nich w tej kwestii za bardzo nie wiem). ,,Wybielili" mu je tak jak skórę WW na promo plakatach i fotkach do BvS. Kurdesz, jak ja tego nienawidzę... (tego czyli tej poprawności w kinie).

Cytat: Rarian w 19 Czerwiec  2016, 22:18:27
Funky, czytałeś kiedykolwiek komiks Suicide Squad? Przecież to szalona kanonada kiczu i campowości, nie wiem skąd pogląd, że to ma być mroczne niczym Batman. Ten mrok tam aż tak nie pasuje. Poza tym jak film ma nie być quasi-komedią, jak centralną postacią jest Harley Quinn, która de facto jest Deadpoolem DC?
Najwidoczniej niektórym za bardzo siadł na głowę, ten cały mrok i cienie, które są esencją postaci jaką jest Batman.

Cytat: Funky w 20 Czerwiec  2016, 12:20:55
A co mnie obchodzi komiks? :P nie chcę drugiego Marvela z heheszkami i żarcikami. Kicz i camp powinien leżeć pochowany wraz z filmami Schumachera. A co do Harley Quinn to nie cierpię  tej postaci (tak jak Robinów :P) i żałuje jest w tym filmie. Ewentualnie mogłaby to być postać odbiegająca od tego co było w filmach animowanych/grach/komiksach, a niestety to wciąż irytująca idiotka.
Irytująca idiotka, która... ostrzega resztę ekipy że jest irytująca. :P Okej, rozumiem że nie podoba ci się ona jako postać w DC ale chyba akurat taka autoironia czy autokarykatura według mnie nie była marvelowymi heheszkami. A Leto jako Joker posiada dość sztampowe i kiczowate wdzianko + wygląd, ponieważ ten film będzie adaptacją komiksów (tylko nie wiem czy tych pierwszych zeszytów z 1987 czy tych New 52.) Nawet @Juby i @Rarian o tym wspomnieli:
Cytat
Cytat: Juby w 21 Czerwiec  2016, 09:14:28
Kolorystyka i stylistyka miały przypominać komiks, bo film jest adaptacją komiksów. Tyle. Wystarczy spojrzeć na którykolwiek zwiastun żeby się przekonać że poster nie ma dużo wspólnego z tym jak wygląda film.
Cytat: Rarian w 21 Styczeń  2016, 23:35:09
Ja się cholernie cieszę, że był ten humor i jasne barwy, bo rzygam już tym mhrokiem, który nam się serwuje od czasów trylogii Nolana. Mrok obv pasuje do Gacka, ale reszta DC bywa i barwna i luzacka niczym marvel. Widać, że twórcy podeszli z szacunkiem do materiału źródłowego, bo SS w NEW52 to czysty pastisz i kawalkada one-linerów i akcji i taki powinien być ten film. Trailer kupił mnie w stu procentach.

No i nie kombinują. Enchantress to czarodziejka, Croc to krokodyl, Goyer i Snyder powinni wziąć przykład i ubrać Aquamana w jaskrawy pomarańczowy strój i blond czuprynę, bo w tej wersji mrocznej wygląda niemal tak fatalnie jak jego komiksowy pierwowzór z lat 90-tych.

Jako fan DC w całości cieszę się, że zerwano z realistycznym bajdurzeniem,
@Funky - Ale nie. Ty oczywiście wolisz użycie kolorów w mroku DC, zrzucić jak zawsze na nienawiść do takich postaci jak Quinn czy Robin. (I widzę, że Rarian wyjaśnił mój obecny brak wiedzy o DCEU. Tak czy siak ja i tak na wieść o tym, że nakręcą właśnie te komiksy, chciałem nabyć choćby #1 zeszyt z tej serii ale tego nie zrobiłem. Wiem teraz, że popełniłem wtedy błąd bo ja pomimo tego że cenię sobie to wszystko co ma Batman, to jednak również chcę pozostać otwarty na resztę i dlatego zapowiedzi ,,Legionu Samobójców" są dla mnie czymś co naprawdę chciałbym poznać z DC, oprócz takiego Batmana chociażby.)

Cytat: LelekPL w 23 Styczeń  2016, 13:54:33
Więc ja specjalnie tych lekkich tonów nie lubię. Jakaś parodia raz na jakiś czas jest dobra, ale to by było tyle.
I właśnie ,,Suicide Squad" ma być taką parodią w lekkim tonie, raz na jakiś czas (kiedy ostatnio widziałeś coś w lekkim tonie od DC, no kiedy?), co ukazały niektóre zwiastuny i zapowiedzi czy plakaty kinowe (zwłaszcza ten IMAXowy).

Cytat: LelekPL w 23 Styczeń  2016, 13:54:33
Inni bohaterowie DC mnie kompletnie nie obchodzą. Niech robią same komedie i kopie Marvela, jeśli wszyscy tak bardzo chcą oglądać w kółko to samo. Ale Batman i tytuły z nim związane, chciałbym, żeby zachowały poważny ton.
Myślę że jeśli dobrze wyreżyserują filmy o nich, to pewna doza poważnego tonu, zostanie zachowana. Ale to że gdzieś w nich pojawi się Gacek (na dłużej lub krócej), to wcale nie oznacza a nawet nie zwiastuje, że cały solowy film jest do bani. Rozumiem też, że jesteś za tym aby na Bactavie, nie było tematów, o filmach w których Batman pojawił się jako cameo/druga lub trzecioplanowa rola, ponieważ to zaburza tak wiele w jego samej postaci? Czy wolisz jednak abyśmy jako fani Gacka, mogli tutaj swobodnie dyskutować o innych rzeczach, w których jego postać się objawiła? (określenie "objawiła" to chyba dość trafne stwierdzenie jak na człowieka-nietoperza zrodzonego z mroku...)