Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zdjęcia i filmiki z "Suicide Squad"

Zaczęty przez Q, 25 Kwiecień 2015, 11:18:55

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mroczny Rycerz

Jaram się jak opętany.. świetnie wygląda! ;D

Rado


LelekPL

Ja się powoli rozgrzewam do tego wyglądu... nie jest takim bezapelacyjnym "wow" jak pierwsze zdjęcie Ledgera, ale nie można zaprzeczyć, że wzbudził olbrzymią dyskusję.

Marketingowo zdjęcie spełniło swoje zadanie z nadwyżką! A jeśli postać wypadnie dobrze w filmie, to będzie można się do tego wyglądu przyzwyczaić, a nawet polubić.

Mr.G

Ekstrawagancki. Szalony. Niepokojący. Czyż nie taki właśnie powinien być Joker? Poza tym ja osobiście lubię nowe wizje i eksperymenty ze znamy już postaciami, toteż jestem tym bardziej na tak, choć oczywiście nie wygląd będzie tu najważniejszy, ale osobowość, którą nada mu Leto. A z tej fotki bije naprawdę psychopatyczny charakterek.
Ludzie tak boją się tych tatuaży jakby rzeczywiście Joker miał paradować cały film z gołą klatą... Jeżeli prawdziwą okaże się scena, w której Mr. J robi pompki w celi, to pewnie będzie to jedyna okazja, by ujrzeć jego ciało. A potem jakiś groteskowy garnitur, w którym taki Joker już w ogóle będzie wyglądał świetnie. Podoba mi się też kolor szminki, który mógłby być nawet ciemniejszy (zawsze lubiłem wersje z czarnymi wargami) i ciekawi fakt, że po raz pierwszy dostaniemy J. z niezniekształconymi ustami. Wobec tego ostatniego, liczę że Jared poćwiczył szerokie uśmiechy ;]

Jak sądzicie, te zęby są tylko ozdobnikiem czy może i bronią niczym u bondowego Buźki? ;D

Adriann

Ozdobnikiem?:P Myślę że to ślady poprzednich spotkań z gackiem:d

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Kurcze, totalne łał! Jared jest debeściakiem w tym anturażu. A że zawsze mocno się napina do każdej roli, to i tym razem nie wątpie, że stworzy na ekranie postać godną uwagi.
Ciekawi mnie opinia jokerowych purystów, co oni sądzą o aż tak zwariowanym wizerunku Jokera? Dla mnie wygląda na wręcz opętanego gościa. I chyba o to chodzi w tej postaci. Myślę więc, że nikt nie powinien czuć się rozczarowany tą wersją wizerunku. Chwile tylko pomyślałem, że to troche zbyt plastikowy wygląd, taki pozerski i mocno wystylizowany co obrazuje panujące trendy w naszych czasach.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Nie podobają mi się tatuaże które są dla mnie przekombinowane. Skóra na twarzy powinna być śnieżnobiała a nie szara no i kolor szminki to powinna być krwista czerwień. Na plus włosy, zęby i sygnet na palcu, liczyłem na to że będzie to lepiej wyglądać ale czekam jeszcze na garnitur (chociaż wątpię żeby było coś lepszego od kostiumu Lindy Hemming dla śp Heatha). Jak na razie wygląda to dość średnio.

lady_ozzy

Jak dla mnie jest O.K. cho? jeden szczegó? mnie razi... mianowicie usta/u?miech... Jack-Joker mia? 'defekt' powsta?y w wyniku k?pieli w chemikaliach, Heath-Joker mia? wersj? 'poci?t?'... natomiast tutaj Jared-Joker... jako? tak zwyczajnie =/ k?óci si? to nieco z moim wyobra?eniem postaci Jokera... ale by? mo?e si? czepiam =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Rado

Cytatale czekam jeszcze na garnitur (chociaż wątpię żeby było coś lepszego od kostiumu Lindy Hemming dla śp Heatha)

Tylko nie wiem czy do takiego Jokera pasowałby klasyczny jokerowski garnitur. Pewnie go jakoś inaczej ubiorą, bo jak już robimy inną wersję, to trzeba pójść na całego moim zdaniem.

Leon Kennedy

No mały szok z wyglądem Jokera twórcy nam zaserwowali. Dwóch moich kumpli stwierdziło, ze wygląda dość upiornie i totalnie poświrowany, z czym ciężko się nie zgodzić. Osobiście jestem bardziej na tak, ale z pełną opinią wstrzymuje się do następnych pełniejszych fotek.

Rado

Tak by mniej więcej wyglądał klasycznie ubrany Jared Leto:



No i retusz bez tatuaży:


LelekPL

Mi tatuaże nie przeszkadzają. Może jedynie "damaged" na czole... takie to nastoletnie, coś co napisałby sobie na czole wokalista 30 Seconds to Mars :P

A ktoś powinien przerobić to zdjęcie z garniturem, który rzeczywiście będzie nosił w filmie - czyli białym z The Dark Knight Returns. To by była ciekawa przeróbka

Funky

Z brwiami i bez tego syfu na klacie wygląda bardzo dobrze, no i faktycznie nie będę zdziwiony jak ubiorą go bardziej swobodnie niż elegancko.