Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Suicide Squad

Zaczęty przez Bless, 16 Październik 2014, 04:17:27

Dezerter

Okazuje się, że "Legion Samobójców" najprawdopodobniej jeszcze jest wyświetlany w niektórych kinach. Od Warner Bros. dowiedziałem się, że na chwilę obecną jego wynik to 773 tys. widzów, ale nie jest to wynik ostateczny: http://polski-dubbing.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5396

chris3z8

Niezwyk?y sukces, zwa?ywszy ?e film rozczarowuje, podobnie, jak ,,Batman vs. Superman''. Teledyskowy monta? mogliby sobie darowa?, a robienie z Jokera zwyk?ego wariata nigdy nie b?dzie dla mnie zrozumia?e.

Leon Kennedy

Zależy kto mówi i Joker to raczej wariat nie był  :). Co do sukcesu, to według niektórych znafców był on znikomy, ale to znafcy  :D

chris3z8

Aha, znafcy :D Podrzędna kategoria ludzi, powiadasz? ;) Nie wiem, kto ogląda słupki sprzedaży, ale lepiej, żeby popracowali nad jakością, bo z DC zrobią drugiego Marvela i wszystko będzie kolorowe,a tęczowych jednorożców nie będzie końca hehe ;p

Leon Kennedy

CytatAha, znafcy :D Podrzędna kategoria ludzi, powiadasz?

Nie chcę nikogo obrażać, ale jak słyszę tych znafców, że sukces będzie dopiero gdy zarobi co najmniej, a nawet i więcej niż BvS, to mi się chce śmiać, a teraz to może na waciki zarobił. A sukces jest spory. Nowa marka, nowe postacie i ponad 300 milionów w USA i ponad 400 w reszcie świata. Mało, który film marvela miał tak dobry start.

Cytatale lepiej, żeby popracowali nad jakością, bo z DC zrobią drugiego Marvela i wszystko będzie kolorowe,a tęczowych jednorożców nie będzie końca hehe ;p

Preferuję bardziej mroczny i poważny styl, ale kolory mogą i tam swoje miejsce znaleźć  ;)

chris3z8

Pieniędzy nigdy za dużo, jak mawia klasyk, dlatego studia łaszą się na zarobek :) Mnie to jakoś nie odrzuca, że chcą zarabiać grube miliony, chcą mieć na nowe produkcje i jeszcze do tego obsypać się złotem. To normalne dla dużych przedsiębiorstw. Korporacje tak mają i tego nie zmienimy.

Q

Pojawiają się już pierwsze opinie o wersji rozszerzonej.

Te kilkanaście minut nie ma większego wpływu na film. Sceny z Jokerem to ledwie dodatkowe 2 minuty.

http://batman-news.com/2016/11/15/suicide-squad-extended-fan-reviews/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

chris3z8

Czyli niezbyt dużo jak na dodatki - mimo wszystko - szkoda.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Nie czytam, nie ogl.... Wolę poczekać i ogl te sceny razem z filmem  ;)

Night_Wing [usunięty]

ach https://saturn.pl/filmy/legion-samobojcow-3d-wersja-kinowa-3d-wersja-rozszerzona-2d-2bd 

Haaa ! kto by pomy?la? nieca?e dwa tygodnie: i ?migam do Krakowskiego Saturna po ,,Suicide Squad"5.12.2016 !!! Can't Wait! Must see ASAP!

je?li kto? widzia? w kinie lub w sieci wersj? Suicide Squad z polskim Dubbingiem to  Jak wypadli: Borys Szyc jako Joker, Danuta Stenka? jako wskrzesicielka Suicide Squad - Amanda Waller, a Marek Bukowski jak wcieli? si? w Deadshota - pasowa? g?os do sylwetki W.Smitha?

Sporo dodatków b?dzie - o i maj? by? pono? w ,,extras" na blu-rayku jakie? Gagi z Planu - i pokazanie jak widziany jest ?wiat ,,superVillains" od strony przesi?kni?tych mrokiem i totalnym ob??kaniem : Harley Quinn i Jokera.... Tak jakby przeprowadzano wywiad np. z postaciami a nie z aktorami graj?cymi ich role.

No ale zobaczymy
Ten 5.12.2016 jest ani blisko ani daleko...Warto po?wi?ci? t? 100-w? i obejrze? filmu ,, do bólu" i mie? go w swojej kolekcji :D  :P :P :P :P :P :P :P ;D ;D ;D ;D

Adriann

Nie warto, nie kupujcie tego gówna, lepiej już go spiracić:P Za podchodzenie do widzów, fanów jak do idiotów WB nie powinno dostać ani grosza, może by się wtedy opamiętali.

Jolly_Roger

Cytat: Adriann w 22 Listopad  2016, 20:59:05
Nie warto, nie kupujcie tego gówna, lepiej już go spiracić:P Za podchodzenie do widzów, fanów jak do idiotów WB nie powinno dostać ani grosza, może by się wtedy opamiętali.
Popieram! Trudno w to uwierzyć, że można robić takie akcje. Dawać film w kinie 20-30 min. krótszy... Niebywałe. Kiedyś czasem były kilkanaście - dziesiąt lat po premierze tzw. wersje reżyserskie (wydłużone). Tylko, że zazwyczaj w okrągłe rocznice 20, 30-lecia od wydania filmu np. Alien, Okręt czy Czas Apokalipsy.

Q

Czy długość filmu przykłada się na jego jakość? W przypadku "Suicide Squad" te dodatkowe kilkanaście minut podobno nic specjalnie nie zmieniają.  Jednak lepiej, że dają je od razu, zwłaszcza jeśli wersja kinowa nie zachwyciła krytyków niż gdyby fani mieli czekać na to 10, czy 20 lat.

Wymieniając o wersjach rocznicowych i reżyserskich, warto też wspomnieć od "E.T.", czy "Star Warsach", gdzie nie oprócz dodatkowych scen wprowadzono też inne zmiany.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Alfred

Cytat: Rarian w 14 Październik  2016, 18:16:03
co prawda koszty kręcenia i promocji filmu były horrendalne, więc sam film nie zarobił aż tak dużo na czysto, ale myślę, że skoro Warner już wie jak się za to zabierać to teraz możemy się spodziewać filmów kręconych niższym kosztem o równie wysokich wpływach. Mocno liczę na solowy film z Harley, Margot w tej roli może być dla Warnera kurą znoszącą złote jaja,
Ile zarobili dotąd, tyle zarobili ale jak dla mnie to nic nie zrekompensuje ani nie zwróci się, wtedy kiedy jakiś film jest poprawiany n-aście razy. Ten był akurat poprawiany te 7-8 razy ale mimo, nie chcę ponownie widzieć tego, jak WB ,,się za to zabiera", tak jak ty powiedziałeś o ich zarabianiu pieniędzy z filmów. Może w tym są dobrzy ale na razie to jednak dla mnie, niech oni naprawdę solidnie przemyślą to. jak się powinno podchodzić do robienia tego *rodzaju adaptacji/wersji aktorskich (*niepotrzebne wykreślić), czegoś co już było. Obecnie, to w DCCU, jest jakiś chory wyścig zbrojeń z Marvelem i odnoszę wrażenie, że nawet jeśli chcieli nadać temu filmowi, takiej luźniejszej i humorystycznej tonacji, to się pomylili, bo ciągle bazują na humorze marvelowskim, zamiast sięgnąć do łepetyny i spojrzeć, choćby w komiksy DC i tam znaleźć jakiś humor albo żart. Wiem, to jest trudne bo to DC, bo tutaj sążnie ciężkie klimaty wiszą w powietrzu ale... jakby nie robili tego wyścigu, to zupełnie inaczej by to nie tyle wyglądało, co nawet robione byłoby inaczej, z innym podejście i nastawieniem, A jeśli Robbie zgodzi się na spin-offa z Quinn, to będę smutny, jeśli to dzięki niej, WB będzie chciało pobić Disneya i Marvela w tym komiksowym wyścigu zbrojeń w każdym kinowym zakątku tego świata.


BTW - Wiedzieliście, że strój Harley, był inspirowany kimś? Oto dowód:
http://blog.legionsofgotham.org/2016/07/check-out-suicide-squad-harley-quinns.html

A wy gadacie, że toto wszystko wygląda jak cosplay. xDD