Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Diablo III

Zaczęty przez Altair, 30 Kwiecień 2013, 21:12:49

Altair




Spoiler
[Zamknij]
O najwi?kszy z Nefalemów, czemu? to Twój urok pogr??y? me ?ycie w chaosie?
I to zdanie mog?oby wyrazi? w?a?ciwie wszystko co my?l? o tej grze. Moja przygoda z Diablo zacz??a si? niedawno, bo mo?e z ponad roczek temu. Ca?kowitym przypadkiem w ko?cu pogra?em w Diablo II i dodatek Lord of Destruction. Fajny, ci??ki klimat, du?o skilli, du?o losowych itemków i ci?g?e uczucie walki o dobro tego ?wiata bardzo mi zaimponowa?y, chocia? (UWAGA) nie powali?y na kolana. Ot kolejna ciekawa, nietypowa produkcja, która zapadnie mi w pami?ci. Wiedzia?em wtedy równie? szcz?tkowo o istnieniu kontynuacji tej produkcji, na któr? czeka?y miliony fanów, a jej produkcja trwa?a prawie tyle co Duke Nukem Forever.
Niespodziewanie jednak premiera "Trójki" nast?pi?a bardzo szybko, w?a?ciwie z dnia na dzie?, co wi?za?o si? równie? z wypuszczeniem wersji Starter (swoistego triala/dema) dost?pnej dla wszystkich zainteresowanych. Jako, ?e troszk? zakosztowa?em Diablo II to i jej sequel mnie zainteresowa?. ?ci?gn??em, wybra?em posta? i... Zacz??em odk?ada? na pe?n? wersj? gry, któr? naby?em ok
Gra powala genialnym i DYNAMICZNYM gameplayem oraz niesamowit? histori? w polewie z pi?knej i oryginalnej grafiki. W tej chwili przechodz? gr? 3 raz na przedostatnim poziomie trudno?ci (Piek?o) i gra ci?gle mnie fascynuje. Podkre?lam, ?e wcze?niej raczej nie mog?em nazwa? si? fanem Diabolo. Ci?gle ulepszam swoj? posta?, zdobywam nowe itemy i inwestuje w ataki. Ci?gle nie mog? si? oderwa? od komputera. Wszystko zesz?o na dalszy plan. To pierwsza produkcja, która tak na mnie dzia?a. Wielu powie: "Diablo 3 to Power Rangers, to "dwójka" jest super." A ja im powiem: Puknijcie si? w ?by, usi?d?cie i dajcie tej grze troch? czasu, bo warto. Wielu mówi, ?e Metallica sko?czy?a si? na Kill'em All, ale s? to zwykli ignoranci. Czy warto do nich do??cza?? Nie. Podobnie jest tutaj. Ta gra to jedna z najlepszych jakie niedawno wysz?y, bo b?dzie o wiele bardziej ?ywotna ni? Arkham City, Assassin's Creed czy Call of Duty. Zapraszam do dyskusji, zainteresowanym podam Battletag. ;)

Moja Ocena:
BEZAPELACYJNIE 10+/10

Bless

Podaj taga :D bo ja gram również w diablo to może ja coś pomogę Tobie albo Ty mi :D

Altair

Jaka postać i lvl? :D
Catch: Skyhawk#2914

Bless

Jeśli ktoś jeszcze gra to niech, że tak powiem pochwali się :D bo miło by było zebrać ekipę do grania :)

Altair

Dwóch barbarzyńców już mamy :D

jakura

Jakura#2228 gdyby ktoś potrzebował
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

kodzak

Siemka. Gram w Diablo 3 z dużymi przerwami (ostatnia to ok. 2 miesiące ;) Mam barbarzyńcę na 60 i 7 paragon (inferno) oraz szamana na 41 (koszmar). Dzisiaj pewnie coś pyknę. Mój battle tag to: kodzak#1221

Graliście już coś?


Bless

Bless#1358

Barbarian Lev60(42)

Zapraszam do gry and chętnie pomogę :)

BlackBat

Przepraszam, że tak się wcinam w wątek ale znalazłam coś co mnie urzekło :D



Nie podpisuje się pod tym, bo sama chętnie bym pograła z kumplami, gdyby mój laptop był mocniejszy. A tak to tylko w DII pocinam ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


franek

W tych wszystkich stereotypach coś jednak jest... stanowcza większość nerdów i geeków poza rówieśnikami siedzącymi w temacie nie ma życia, większość gimnazjalistów jest pozerami ulegającymi "modzie" niektórzy nawet nieświadomie, gwiazdy rocka też często ćpają i chleją na umór żeby zapomnieć o przytłaczającej sławie i reszcie problemów. Nie chcę i nie wierzę w to ale niestety coś w tym jest, w końcu to się nie wzięło z d*py ;)


Show Must Go On!!!

Altair

Bo to jest gimbaza. :) Najgorsze co może być, nikt nie wmówi mi, że jest inaczej. Pójdziesz dalej to sam zobaczysz, że w szkole średniej nie ma za bardzo znaczenia co robisz czy jak wyglądasz tylko kim jesteś na co dzień. Każdą jakąś "osobistość" w klasie traktuje się jako element większego organizmu co jest bardzo fajne. Zawsze się zdarzą jakieś przypadki, które nie wyrastają z gimbazerii, ale to już temat na osobną rozmowę. :)

A co do Diablo... Na razie 90k DPSa! Jupi!