Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pingwin

Zaczęty przez pingoo42, 16 Sierpień 2012, 21:36:21

pingoo42

A ja mam pytanie.

Dlaczego popularnosc Pingwina spadla?

Dawniej byla to bardzo popularna postac.Wystarczy spojrzec na serial z 1960 roku,gdzie jego osoba pojawiala sie bardzo czesto.Z czasem jego popularnosc zaczela spadac.Dlaczego?Jest on przeciez jednym z najbardziej ,,rzeczywistych" wrogow Batmana wiec powinien byc bardziej charakterystyczny.
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

kelen

Hej, przecież niedawno miał swoją mini serię, pojawił się w Detective Comics i nawet znowu wrócił do tej serii w 13 numerze. Nie mówiąc o Arkham City. Zatem popularność jakąś musi mieć, skoro pojawia się tak często. Tylko na wielkim ekranie go brak.

Rado

Pojawił się też, przez chwilę, w pierwszym odcinku "Batgirl Spoiled". Kwestii nie miał żadnych, ale wizualnie całkiem nieźle się prezentował. Zresztą, przyzwoicie oceniam cały pierwszy odcinek tej serii. Dziwne, że serial swojego osobnego tematu nie ma. Można by się szerzej wypowiedzieć.

pingoo42

Cytat: kelen w 12 Październik  2012, 18:54:48
Hej, przecież niedawno miał swoją mini serię, pojawił się w Detective Comics i nawet znowu wrócił do tej serii w 13 numerze. .
\

A jakie numery tej serii sa mozna wiedziec,ale raczej wydane po polsku nie sa  ;)
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

kelen

W Detective Comics z New52 pojawił się w numerze od 4 do 6 jeśli pamięć mnie nie myli. W Polsce tego jeszcze nie ma, ale skoro Egmont ma wydać kilka tytułów z New 52, to może i padnie na Detective Comics.

pingoo42

Ja bym chcial aby zrobili jakas ekranizacje komiksu (jak np.Batman:Under the Red Hood).

Jaki komiks z Pingwinem w roli glownej chcielibyscie zobaczyc na ekranie?
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

pingoo42

Tez bym chcial aby WB zrobilo krotkie,animowane originy roznych zloczyncow m.in. origin Pingwina.

Pomysl dosyc ciekawy,nie sadzicie? ;)
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Johnny Napalm

No, na pewno byłoby to bardzo interesujące. Zresztą, tych komiksowych originów, nigdy nie widzieliśmy w żadnym filmie. Zawsze kończyło się to jakimś przekłamaniem, wolną interpretacja scenarzysty i takie tam bzdety - dobrym przykładem jest właśnie Pingwin.
Więc - animowane, niekoniecznie krótkie originy złoczyńców - jestem jak najbardziej za. Ha! Musiałoby się to w końcu skończyć zrobieniem animowanego originu Jokera, a tu jedynym dobrym materiałem jest The Killing Joke.... buhahaha!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

pingoo42

A czy ktos wie,czy zostanie w Polsce wydana seria z Pingwinem: ,,Penguin:Pain and Prejudice"?
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Leon Kennedy

Przypuszczam, że sporo czasu upłynie, jeśli w ogóle...

pingoo42

Kiedyś pisałem, że popularność Cobblepota spadła. Wszystko cofam. Jego wielkiego wkładu w gry z serii Arkham nie można przeoczyć. Co prawda w Arkham Origins jego rola była trochę mniejsza, ale za w Arkham Origins Blackgate i dlc "Cold, Cold Heart" ponownie stała się znacząca. Ma się nawet pojawić w filmie Batman: Assault on Arkham. Cóż, ale  ja wciąż czekam na pojawienie się Pingwina na dużym ekranie. Może kiedyś... :P . Nadzieja umiera ostatnia.
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."