Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Akcja "Batman w Polsce"

Zaczęty przez Gregman, 03 Lipiec 2012, 10:57:13

Gregman

Niech jakiś admin spojrzy na tą stronę co podałem ostatnio i zobaczy czy ona legalnie tłumaczy komiksy jak nie to nie! Ale jak legalnie to niech coś takiego zrobią!

kelen

W Polsce nie istnieje żadna cyfrowa dystrybucja komiksów DC, zatem wszelkie skany jak i jej fanowskie tłumaczenia nie są legalne.

Gregman

A widziałeś tamtą stronę?

kelen


Człwowieknietopeż

Czytać z komputera i komórki to już nie to samo co mieć komiks w rękach, delektować się zapachem druku i podziwiać rysunki.
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

franek

Czytaj uważnie, nie napisał że korzysta tylko że widział. A po drugie to czy nie ty pisałeś że czytałeś przetłumaczone skany Batman & Demon i myślałeś że to było wydane z okazji premiery TDK?


Show Must Go On!!!

Człwowieknietopeż

Wiem, że on tak nie napisał, tylko tak mówię.
A z Batdemonem to ja, ale wiedziałem, że ten syf ma brzydkie rysunki iksde
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Gregman

 I dlaczego The Simpsons.pl może sobie tłumaczyć te komiksy, a BC nie?

kelen

Dostałem na maila zapowiedzi Egmontu na październik i listopad. Niestety, brak Court of Owls (za to jest drugi tom Amerykańskiego Wampira Snydera na październik).

nighty

przepraszam za mały offtop, ale z jaką częstotliwością (i regularnością) egmont wydaje amerykańskiego wampira? marzy mi się piąty tom z ilustracjami dustina nguyena i się zastanawiam, czy warto czekać, czy lepiej się nie cackać i zamówić oryginał :/

Kujaw

Pierwszy tom wyszedł w zeszłym roku, więc chyba lepiej zamówić uesański, poza tym wyjdzie taniej.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

nighty

dzięki za info, to faktycznie nie ma sensu czekać XD

Rado

Cytat: kelen w 10 Wrzesień  2012, 11:17:44
Dostałem na maila zapowiedzi Egmontu na październik i listopad. Niestety, brak Court of Owls (za to jest drugi tom Amerykańskiego Wampira Snydera na październik).


Proszę podaj listę na listopad, bo na stronie Egmontu brak.

kelen

Zapowiedzi październikowe*:

Obrazy Grozy – Amerykański Wampir 2

Jonka, Jonek i Kleks – Niech żyje wyobraźnia

Jonka, Jonek i Kleks – Pióro kontra flamaster

Hellboy – Obudzić diabła

Sin City II edycja – Trudne pożegnanie

Asteriks – Osiedle bogów

Star Wars: Rycerze Starej Republiki 9

Calvin i Hobbes

Calvin i Hobbes – Coś się ślini pod łóżkiem



Zapowiedzi listopadowe*:

Mistrzowie Komiksu – Liga Niezwykłych Dżentelmenów 3

Usagi – Polowanie na lisa

Baśnie

Asteriks – 12 prac Asteriksa



*Plany wydawnicze mogą ulec zmianie.

Bless

Właśnie widziałem :/ ja pierniczę !! zero Batmana :/ damn. Na szczęście dorwałem się trochę za komiksy z USA & GB i czekam właśnie na  "NIGHTWING - TRAPS AND TRAPEZES" :D :D :D