Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Eternal (DCnU 2011)

Zaczęty przez LelekPL, 13 Listopad 2014, 21:28:46

Deuce

Batman: Eternal #47 - #50, #52

No i si? sko?czy?o. Niestety, do?? s?abo.
Spoiler
Walka Batmana z Marchem by?a zdecydowanie za krótka. To powinno trwa? co najmniej dwa numery, a upchni?to to zaledwie w pó? ostatniego zeszytu. Sam pojedynek te? zako?czy? si? ?le. Ca?a ekipa Nietoperza stan??a naprzeciw Lincolna i ten nie mia? ?adnych szans.
[Zamknij]
Potwierdza to jednak moj? teori?, ?e bez swoich pomocników/rodziny, Batman i Bruce Wayne po prostu by nie istnieli. To oni daj? obu to?samo?ciom si?? do dzia?ania.
Spoiler
Rozwalone miasto
[Zamknij]
od razu skojarzy?o mi si? z pierwszym pojedynkiem Superman vs Doomsday.
Spoiler
Upchni?cie Bane'a do tej exo - zbroi, to ju? kompletna pora?ka. Jaki to mia?o sens ? Prawdziwy Zguba nala?by Red Hooda bez tego z?omu.
[Zamknij]
Szkoda te?
Spoiler
Cluemastera
[Zamknij]
. Bardzo rzadko si? pojawia, a jak ju? to zrobi?, to od razu go
Spoiler
odwalili
[Zamknij]
.
Podsumowuj?c, seria by?a ca?kiem niez?a, przyjemnie si? czyta?o. Nie zabrak?o jednak g?upich rozwi?za?, a ko?cówka ?ci?ni?ta do minimum. Rozbudzili oczekiwania, ale te? brutalnie je skasowali. Czy b?dzie ewentualny, drugi sezon ? Zobaczymy. Je?li tak, oby by? lepiej rozwi?zany.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

WezuM

Postanowiłem odświeżyć wątek w ramach przyszłego debiutu "Batman and Robin Eternal". Ktoś z was na to czeka? Sam muszę przyznać, że "Batman Eternal" nie czytałem a co do ewentualnego rozpoczęcia czytania "Batman and Robin Eternal" ciągle się zastanawiam. Bo z jednej strony przeraża mnie kupowanie komiksu co tydzień i pewnie bo 4 numerach finansowo bym nie wyrabiał :D. A z drugiej zarys fabuły wydaje się być ciekawy i seria pewnie będzie miała duży wpływ na bat-versum. Tyle, że z tego co pisaliście to poziom serii był bardzo nierówny i pewnie tutaj też tak będzie... a może twórcy nabrali wprawy w wydawaniu serii co tydzień ;)? Myślę, że pierwsze parę numerów przeczytam, jak mi się spodoba to poczekam na wydanie zbiorcze a jak nie to raczej nie będę próbował brnąć w to dalej.
It's just so hard to go through life without being told you're DUMBASS every several minutes,  y'know?

kelen

Mam właśnie cichą nadzieję, że cała ekipa wyciągnęła sporą lekcje z robienia wielkiej, cotygodniowej serii i pewnie dlatego zmniejszyli liczbę zeszytów z 52 do 26.