Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Joker

Zaczęty przez Arkard, 13 Marzec 2008, 20:11:07

Mel

Cytato "coś" to nie jest pawdziwy Joker jakiego znam. Ja do końca swojego rzycia będe tylko uznawał klasycznego Jokera w fioletowym garniturze i w zielonych trochę dłuższych i o normalnej białej nie zmasakrowanej i rozstszelanej twarzy.

Mówiłam już, że Cię cholernie lubię?

Arkham

#31
Mnie się przecież nie da nie lubić

Mel


(A)nonim

Bo wizualnie Joker obecny jest przesadzony i poskładany jak Frankenstein.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Dokładnie. Tęsknie za jego fioletowym frakiem ;P

Mihcim

No i wlosy by mu sie przydaly no i wogule wyglada....inaczej ; (

Mel

Włosy to on ma, tylko mocno zaczesane do tyłu z paroma kosmykami opadającymi na czoło, ale mimo wszystko wygląda tak jak mówisz. Zielone włosy i uśmiech jeszcze Jokera nie czynią.

Mihcim

Dokladnie trzeba byc poprostu Szalonym i byc no Jokerem ; )

Leon Kennedy

Niech ktoś wrzuci jego aktualne zdjęcie.

Mel


Leon Kennedy

Kurcze nie jest aż tak źle... Ale jednak zawsze byłem za tym klasycznym wyglądem :).

Darvel

Odkąd wiem co to jest Batman i widziałem Jokera to istnieje on dla mnie tylko jako komiksowa wersja. Nolan zrobił ładną mainstreamową wersję psychola która po pierwszym zdjęciu uzyskała setki fanów. Szczupły z zielonymi włosami i w garniturku to ideał.

PS: Mam pewną teorie co do Jokera :P
PPS: Witam wszystkich jako ze jestem tu nowy

MJ

Widzę masę miłośników klasycznego wyglądu trochę nudne jest to że wiele osób powtarza po sobie, ale mówi się trudno. Jak dla mnie to gdyby twarz mu zmienic na nie pokrojoną, bez tych wszystkich dziur i włosy dac normalne (rozczochraną grzywe, nie chwaląc się ja mam taką ;] ) to nie byłoby źle, te brzytwy mi się podobają, białe rękawiczki są dupne, a ten kitel lekarski jeszcze ujdzie choc Joker w płaszczu i fraku też wygląda elegancko. Po mojemu to Joker co jakiś czas mógłby zmieniac strój lecz ostatecznie wracac do zwykłego.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mathes

Ja chcę klasycznego designu Mr. J. Teatralność u Jokera to podstawa, a obecny design kompletnie niszczy styl Jokera. Jestem za powrotem klasycznego fioletowego garnituru.

Darvel

No jeśli ludzie się powtarzają to chyba za czymś to przemawia. Joker Nolana miał byc współczesniejszy, pasujący do zarysu czasów i chyba bardziej pasujący do całego zarysu filmu. Jakoś nie wyobrażam sobie innego Jokera w tym filmie