Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnie wiadomości

#11
Joker / Joker: Folie à Deux (2024)
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 10 Kwiecień 2024, 12:48:41
A może większość z tego będzie się rozgrywać w głowie zakochanego Jokera?  ;) Osobiście trochę wzrosło mi zainteresowanie... Tak z prawie zerowego, do średniego 😆

https://pl.ign.com/joker-2/60893/news/joker-2-to-nie-musical-potwierdza-rezyser?fbclid=IwAR2yuvfwrexENuyvRwBVVLI6djHq52BIhLZtAcyrFVSYaknwUL5BM6mljbo
#12
Joker / Joker: Folie à Deux (2024)
Ostatnia wiadomość przez Juby - 10 Kwiecień 2024, 11:06:43
Moje zainteresowanie spadło diametralnie. More of the same pod każdym względem (stylistyka, strona wizualna), z toną fanserwisu odnoszącym się do najsłynniejszych motywów z pierwszej części, nawet jeśli nie będzie to miało żadnego sensu (Arthur od teraz zawsze tańczy ten sam spontaniczny taniec schodząc po schodach? Ćwiczył go w Arkham? Gaga była świadkiem jak Arthur wysmarował sobie krew na twarzy w grymas uśmiechu na koniec pierwszej części i uznała, że kiedyś zrobi tak samo? Oglądała część pierwszą i widziała jak wyimaginowana Zazie Beetz strzeliła sobie w głowę palcami do Arthura? Czy też lubi Taksówkarza? Rewolwer też jest dokładnie ten sam, co w jedynce?).
#13
Joker / Joker: Folie à Deux (2024)
Ostatnia wiadomość przez Miss_Quinn - 10 Kwiecień 2024, 07:16:13
Sam zwiastun jest bardzo ciekawy, bo nie zdradza nic więcej co jest na plus. Również spełnił swoją role jaką jest zaciekawienie mnie na tyle, że wybiorę się do kina na niego( nawet jeśli nie uda mi się zebrać mojej ekipy do kina).
#14
Joker / Joker: Folie à Deux (2024)
Ostatnia wiadomość przez Q - 09 Kwiecień 2024, 18:18:41
Jest fragment zwiastuna ze śmiejącym się Arthurem.

Na pełny zwiastun trzeba poczekać do 3:30.

I jest już zwiastun

#15
Inne filmy i seriale / Bondy
Ostatnia wiadomość przez Mr.G - 09 Kwiecień 2024, 08:21:11
Cytat: Juby w 05 Kwiecień  2024, 08:56:16ale na pewno Chris wielokrotnie wspominał, że jego ulubionym filmem serii jest W tajnej służbie... z Lazenbym.

Skoro już o tym wspomniałeś.
Dosyć niedawno miałem okazję odświeżyć sobie ten film. Pamiętam, że w czasach jarania się starymi Bondami, do Lezenby'ego robiłem kilka podejść i chyba nigdy nie wytrwałem do końca. Pamiętałem, że był ten jednorazowy aktor i chodził w kilcie, tyle.
A tymczasem to naprawdę niezły film. Oczywiście za montaż scen walk ktoś powinien stracić robotę, ale pomimo to, tym razem całość oglądało mi się zaskakująco dobrze. Lezenby miał swój urok i to w taki bardziej uczuciowy sposób niż jego poprzednik i następca zarazem.
No i Armstrong tam śpiewał! A tekst tego pięknego kawałka nabrał zupełnie innego znaczenia w chyba najbardziej okrutnym i poruszającym zakończeniu w całej serii filmów o 007. Chyba się stary robię, bo mnie te sercowe wątki co raz bardziej rozbrajają. Może trzeba odświeżyć pozostałe filmy? Może znów wzruszę się na czymś, co kiedyś było mi obojętne.

There's no hurry, you see. We have all the time in the world
#16
Bat-Gry / Wymarzona gra o Batmanie
Ostatnia wiadomość przez Mr.G - 09 Kwiecień 2024, 08:07:00
Jako że pierwszą moją poważną grą był Splinter Cell, to aż miło się patrzy na powyższy materiał. Podobna surowość, co w grach o Fisherze - zarówno w kwestii otoczenia, jak i interfejsu. Jak już gdzieś tu niedawno pisałem, chętnie wróciłbym w grach o Batmanie do konieczności umiejętnego skradania, bo pod koniec serii Arkham niestety stało się to tylko dodatkiem - niby można skakać po tych gargulcach, ale jak się człowiek spieszył, to i walcząc otwarcie ze wszystkimi też dało radę.

Ale i tak gry Nolanverse i Arkhamverse miałyby dużo podobnych elementów, toteż rozumiem decyzję o wstrzymaniu produkcji. No chyba że właśnie ten system nemesis byłbym znaczącym wyróżnieniem. Nie miałem z nim styczności osobiście, ale z tego co czytałem i słyszałem, to wykorzystanie go na ulicach Gotham mogłoby fajnie urozmaicić.

No i byłaby to jakaś szansa na pogłębienie uniwersum Nolana. Ciekawe, jakie z niewykorzystanych w filmach postaci by się pojawiły. Czy to w grze, czy w komiksie, czy w formie słuchowiska - chętnie wróciłbym kiedyś do nolanowego Gotham i poznał niepoznane dotąd uliczki.
#17
Bat-Gry / Wymarzona gra o Batmanie
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 08 Kwiecień 2024, 16:16:35
Zarówno Nemesis i Light Shadow mechanics to właśnie dwie rzeczy które bardzo chciałbym zobaczyć w grze o Batmanie.

Ciekawe jest też to, że minigierki przypominają wyzwania z gry Spider-Mana Marvela.
#18
Bat-Gry / Wymarzona gra o Batmanie
Ostatnia wiadomość przez Po_prostu_smyk - 08 Kwiecień 2024, 09:49:05
Najciekawsze z tej gry był system nemsis. Sprawdził się w "Shadow War", podnosząc poziom rozgrywki, urozmaicając go, no i zapewniając dodatkowe wrażenia mając wpływ na hierarchię wrogów. Ciekawie mogło to zostać wykorzystane w rewirach Gotham.
#19
O stronie i forum / Z Groty Nietoperza (Podcast Ba...
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 07 Kwiecień 2024, 19:46:23
Ja jestem kilka odcinków do tytułu. Ale ostatnio słuchałem i chłopaki wspominali, że spodziewają się, że tak jak Supermana, Batmana w nowym DCU też zagra ktoś nieznany. Historia jednak by się z tym nie zgadzała. Do tej pory SUperman był grany tylko przez mało znanych aktorów (przynajmniej w momencie castingu).

Podczas gdy Batman zawsze był grany przez aktorów bardzo znanych. Dość powiedzieć, że w momencie zakontraktowania najmniej znanym aktorem był Christian Bale, a i on miał już za sobą American Psycho, Equilibrium, Imperium słońca czy Małe kobietki. Reszta aktorów, którzy byli wybierani to już były gwiazdy. Kilmer, Affleck i Pattinson to były mega gwiazdy filmowe. Keaton był niespodzianką, ale też już był gwiazdą komediową. Clooney natomiast był największym gwiazdorem telewizyjnym i miał już za sobą główne role w filmach.

Także to, że Corensweth został Supermanem wcale nie znaczy, że tego samego powinniśmy sie spodziewać po Batmanie.
#20
Bat-Gry / Wymarzona gra o Batmanie
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 07 Kwiecień 2024, 19:34:00

Wyciekł gameplay starej gry do filmu The Dark Knight nad którą pracowało studio Monolith.

Widać, że to gra z 2008 i efekty nieukończonej pracy robią mniejsze wrażenie niż Arkham Asylum z tego samego okresu. Ale tamta gra miała mniejszą planszę, tutaj miał być open world i grywalny pojazd. Pomysły gameplayowe bardzo mi się podobają. Bazują na grze Batman Begins trochę, ale też jest trochę Splinter Cell i miał być też znany z Shadow of Mordor Nemesis System. Na filmie widzimy tylko szybowanie i skradanie, które prezentują się bardzo dobrze. Nie wiadomo jak prezentował się system walki. Ten z Batman Begins nie był najlepszy, ale też do przełknięcia. IMO lepszy niż Gotham Knights. Gra miała spory potencjał. Nadal mam nadzieję, że kiedyś zrobią grę Open World w świecie trylogii.

https://archive.org/details/projectapollo_202212