Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

Q

Z tego co pamiętam, to kiedy Bane uwięziony był w "jamie", to pewnego dnia wybuchła tam właśnie zaraza dżumy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Oglądając pierwszą walkę Batmana z Bane`em na YouTube (cam ale co tam :P) po prostu nie mogę się nacieszyć głosem tego mięsniaka. Ten wspaniały brytyjski akcent i głos 60 latka sprawiają że słuchanie go to czysta przyjemność. A to jak mówi "League of Shadows" jest epickie. Bardzo się cieszę że Nolan postanowił go obdarzyć głosem angielskiego dżentelmena z wyższych sfer.

Rado

Ja również uwielbiam wszystko co mówi Bane w tej scenie. W szczególności kwestie: "Theatricality and deception are powerful agents...to the uninitiated. But we are initiated, aren't we, Bruce?" ; "Ooo... You think darkness is your ally. But you merely adopted the dark. I was born in it. Formed by it..."

Uwielbiam jeszcze jego całą przemowę przed Blackate.  "... and do you accept this man resignation?!" - genialne.

Leon Kennedy

Do??czam si?!! Ca?a jego rozmowa kierowana do Bruce'a, a nie Gacka by?a i?cie przednia!

CytatA to jak mówi "League of Shadows" jest epickie.

No co ja mog? doda?, chyba tylko pola? mu :D

camel

Bane generalnie był tak złotousty że ciężko było zatęsknić za tekstami Jokera  ;D

Rado

No to jeszcze, tak a propos tej sceny w kanałach.

http://www.youtube.com/watch?v=oC0HZUI__O4

Altair

Jest na sali ktoś kto uwielbia tekst "So show me his body" w tym samym stopniu co ja? ;)

Johnny Napalm

Nie no, zajebiste to było po prostu, mistrzostwo świata! ;D Koleś całkowicie wyparł z mojej pamięci mlaskającego Ledkogera. Muszą koniecznie przyjąć nową dawkę jego głosu, jest jak narkotyk. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Patryk02099x

Faktycznie, teksty Bane'a uzale?niaj? i to mocno. Do dzi? mam w g?owie: "Not as serious as yours, I fear". O "Speak of the devil and he shall appear" ju? nawet nie napisz?, bo ten moment jest po prostu genialny.

Kyś

A ja zdałem sobie sprawę z tego, że Bane wywarł na mojej psychice duże zmiany. Kiedy kupuję czekoladę, przychodzę do domu i brat chce kawałek to zwracam się do czekolady : "Ah, yes, I was wondering what would break first. Your spirit...our Your body!".

LelekPL

Kto? kiedy? pisa? na tym forum, ?e w filmach Burtona s? bardziej kultowe cytaty. Co po Jokerze w TDK ju? wydawa?o si? by? ?mieszne, ale to co Bane nam zaserwowa? to po prostu pami?tny cytat na cytacie. To jak pisano dla tej postaci to rewelacja po prostu. Oczywi?cie du?a te? w tym zas?uga Hardy'go. Bez jego akcentu i intonacji nie by?oby to, a? tak dobre.

Johnny Napalm

#461
To chyba ja pisa?em  ;D w ramach niegro?nej prowokacji. ;)
Czy s? lepsze, to oczywi?cie sprawa dyskusyjna. Jednemu b?dzie si? bardziej podoba?o to, a innemu co innego. Doczepi?em si? wtedy do tych cytatów z filmów Nolana jeszcze przed premier? TDKR. Uwa?a?em wtedy, i w sumie nadal tak uwa?am, ?e BB nie mia? takiej porcji soczystych cytatów jak np Batman '89.
Co do TDK, tu te? nie by?o za specjalnie, chocia? zdecydowanie lepiej - za spraw? Jokera oczywi?cie. Mo?na jednak polemizowa? z twierdzeniem, czy jego teksty by?y rzeczywi?cie tak dobre, a nie zosta?y na si?? wypromowane.
Why so serious? - ot tego nie dawa?o si? w sierpniu 2008 r. po prostu uciec. Bez w?tpienia ?aden tekst z filmów o Gacentym nie by? tak ukoszulkowionym. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Cytat: Johnny Napalm w 29 Sierpień  2012, 08:20:48
To chyba ja pisałem  ;D w ramach niegroźnej prowokacji. ;)

"niesamowite"

Funky

Mam takie pytanie, czy Tom Hardy wykonywał wszystkie kaskaderskie numery w scenie walki z Batmanem? (tej pierwszej) Mam na myśli to czy to on zjechał na łańcuchu jak i to czy podniósł Bale`a? (heh jeśli to oczywiście był Bale :P)

LelekPL

No ciekawe pytanie. Nie ?eby co? zmieni?o w odbiorze filmu, ale du?y szacunek dla Hardy'go by wtedy by?.