Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

Gieferg

Powiem tak, wygląda to lepiej tak od wersji komiksowej jak i każdej innej, łącznie z wszelkimi fanartami jakie widziałem. Jak dla mnie bomba.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

(A)nonim

CytatTo ma do rzeczy, że taka maska dużo z realizmem nie ma wspólnego
Co jest w niej nierealistycznego? Strzela laserami, ma magiczne moce? To zwyczajna maska, niewychodząca poza "realizm" uniwersum Nolana.
Cytatchyba że mamy powrót do korzeni z podobnym pomysłem jak z wyparowanie wody z gotham, tak teraz mamy jad w postaci pyłu do wdychania.
Nadal nigdzie nie jest powiedziane że będzie jad, a nawet jeśli będzie, to i tak użycie CGI nie jest konieczne.
Na razie nie ma więc co się wydawać, trzeba czekać.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

Nie... jeśli to będzie jad, to jest to preparat do wdychania który podnosi warunki fizyczne, podawany jest przez maskę podobną do tlenowej, ale bardziej z bajerą.
No raczej maska z... weź zoom, jeśli tego nie widziałeś, z otworami z tyłu, wygląda jak do podłączania rurek. A z przodu małe rurki przez które tworzą cały aparat. Tak więc raczej to chodzi o jad niż o... nie wiem maskę samą w sobie. Liczyłem na maskę tradycyjną, szkoda, zobaczymy jak to się będzie prezentowało.

Leon Kennedy

Hmm... Do?? zaskakuj?ca jest ta maseczka Bane'a. W tym momencie nie za bardzo potrafi? stwierdzi? czy to dobry czy z?y pomys?. Poczekam na konkretniejsz? fot? ;)

PS: Jad w formie wdychaj?cej... to by by?o zaskoczenie. Poczekamy zobaczymy :D

Manigoldo

Tak to wygląda, z tyłu są wyjścia na rurki, ale z drugiej strony z przodu potężny aparat do oddychania.

Juby

Cytat: kelen w 21 Maj  2011, 13:08:28
Obawiam si?, ze z Catwoman mo?e by? jak z Two-Facem - nie doczekamy si? oficjalnej foty, bo twórcy chc? raczej ukry? fakt pojawienia si? kotki tak jak z?ej formy Denta (dlatego w ka?dym oficjalnym o?wiadczeniu widnieje jako Selina Kyle).

Z Two-face'm b?o inaczej, bo jego wykreowanie trwa?o po zdj?ciach do filmu (w postprodukcji za pomoc? CGI) i posta? w filmie pojawi?a si? tylko przez 15 minut. Catwoman w kostiumie pojawi si? w trakcie zdj??, wi?c za par? tygodni / miesi?cy, mo?emy si? spodziewa? oficjalnego zdj?cia...

Manigoldo

No tutaj, Juby ma racj?, jestem ciekaw, czy dadz? kostium kotki, bo z jednej strony kto? powie: nie realne ble ble ble... a z drugiej przecie? mamy cz?owieka z ró?kami przebranego za nietoperza xD   jestem cholernie ciekaw stroju batmana, bane'a i catwoman. Hmm ile zejdzie czasu zanim ujawni? ich... mo?e wcze?niej poznamy ich wygl?d z figurek i gad?etów.

(A)nonim

Manigoldo ty widzisz jakieś rurki ja na razie widzę maski, dopiero się okaże jaka jest jej funkcja (poza tą że jest maską).
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

Wiesz, geniuszem nie trzeba być, by móc na dzień dzisiejszy powiedzieć że jest to maska który dostarcza jad w postaci areozolu do wdychania. Może być inaczej, ale na teraz, tak to wygląda.

Mnie ciekawi inna rzecz, to coś normalnego, czy coś ważnego?


(A)nonim

#264
CytatWiesz, geniuszem nie trzeba być, by móc na dzień dzisiejszy powiedzieć że jest to maska który dostarcza jad w postaci areozolu do wdychania. Może być inaczej, ale na teraz, tak to wygląda.
Teraz to wygląda jak maska, jakiś aerozol sobie na razie dopowiadasz.
CytatMnie ciekawi inna rzecz, to coś normalnego, czy coś ważnego?
Nie wiem czy pryszcze spowodowane nadmiernym kokszeniem są ważne.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

Taa... zakryty nos, usta jakimś aparatem który ma rurki... może to aparat na zęby?
Pryszcze o średnicy 2 cm mogą być ważne, może to taki efekt uboczny przy użyciu jady, coś z kręgosłupem... kto wie.

(A)nonim

CytatTaa... zakryty nos, usta jakimś aparatem który ma rurki...może to aparat na zęby?
Może to maska?
CytatPryszcze o średnicy 2 cm mogą być ważne, może to taki efekt uboczny przy użyciu jady, coś z kręgosłupem... kto wie.
Myślałem że jak już ktoś będzie miał problem z kręgosłupem w tym filmie to Batman.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

Nie... gdyby to była maska która ma ukrywać tożsamość, to... by ją ukrywała :)
Nie wiem, też tak myślałem xD  ale tak się wyróżniają, że może... to wpływało na kręgosłup.

Gieferg

No akurat rurki z przodu to ja też widzę i też raczej nie mam wątpliwości do czego one służą. Maska ewidentnie wygląda jak sprzęt spełniający określone funkcje, na pewno nie coś co się zakłada żeby się... zamaskować :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

jakura

Aerozolu nie mo?na wykluczy? - w tym komiksie, w którym przedstawiono narodziny Bane'a jad równie? podawano mu przez nos (a przynajmniej mia? w niego wetkni?te rurki). A tylna cz??? maski faktycznie wygl?da tak, jakby mo?na tam by?o co? pod??czy?.
Co do ?amania Batmana - mi ten motyw ?rednio si? widzi i niezbyt pasuje do uniwersum Nolana. Batek z komiksów nosi? strój, który zawsze kojarzy? mi si? z dresem, a nie kevlarowo-tytanow? zbroje. Do tego by? wyko?czony psychicznie i fizycznie, a nie wiem jak ca?? t? histori? (+ histori? jego powrotu - tytu? zobowi?zuje) mo?na upchn?? w jednym filmie. Bo jednak s?anianie si? na nogach z ko?cówki TDK to chyba troch? za ma?o:P
Pochodzenie Bane'a: nie g?upim pomys?em by?oby wykorzystanie cz??ci motywu z The Animated Series, gdzie by? on dopakowanym najemnikiem wynaj?tym przez kogo? do pozbycia si? nietoperka.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.