Aktorzy w Sequelu TDK-Czyli kto nowy i w jakiej roli powinien dojsc do obsady?

Zaczęty przez DCman, 31 Lipiec 2009, 18:43:41

Altair

Jennifer jest spoko.Duet Riddler,Bane w wykonaniu przedstawionych przeze mnie i Gieferga panów,byłby...po prostu czymś pięknym.Tennant jako nowy mózg mafii i Bardem jako płatny morderca,ahhhh... 

Kadaver

Bardema wolałbym zobaczyć jako Jokera.Po tym,jak sugestywnie zagrał w No Country for Old Men myślę,że dałby radę dorównać Heathowi. Daniel Craig też mógłby być dobry. 

DCman

craig albo bardem jako joker?!!! oni by samym kaloryferem Bale'a zabili :P
Obaj lepsi sa jako Bane.
Ale zobaczcie na to^^
Poison Ivy ajjjj :P
http://www.comicbookmovie.com/images/uploads/RachelWeisz5.jpg
Pingwin, tu juz troche gorzej
http://www.comicbookmovie.com/images/news/batman-3/hoffman.jpg
No i Bat girl ach te kobiety :)
http://2.bp.blogspot.com/_TY3EzuetPjg/ST3FsGluwLI/AAAAAAAAC9g/go5vRO-kR38/s400/BM3_005.jpg
Wanna know why I use a knife?

Kadaver

Wątpie,żeby zabili.Nie są więksi ani od Balea,ani od Heatha.A Bane ich postury nie dałby rady pobić Batmana,ani Killer Croca.

Juby


DCman

Rachel Weisz, miala byc Catwoman ale jako Poison Ivy no wlasnie "wymiata" :D
Wanna know why I use a knife?

naz_

Bardem jako Ban'e to świetny pomysł, serio, coś zupełnie innego, a jednak jego wzrok ma to "coś", co bardzo pasowałoby do tej roli.

"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Leon Kennedy

CytatPo pierwsze: Connelly "umie" grać.

A co ja napisałem :P.

CytatBardzo ładna? No właśnie nie. Connelly jest ładna, ale to nie żadna bomba i to by właśnie pasowało do koncepcji Nolana

Dla mnie bardzo ładna... Tak jak Talia ;).

CytatStawiam ją w czołówce aktorek, które mogłyby zagrać w trzecim Batmanie, ale zdecydowanie nie jako Talię. Uważam, że powinna być ona nową żeńską postacią pozytywną (nie koniecznie z komiksu, chociaż - Vicky Vale), i że w filmie powinno się znacznie bardziej rozwinąć wątek romantyczny

Całkowicie nowa postać odpada... Rachel wystarczyła ;). Zreztą co by potem z nią zrobili... Znowu uśmiercili :P. Jako Vicky, no może by było nawet fajnie, ale nadal wolę ją jako Talie ;).

CytatBardema wolałbym zobaczyć jako Jokera.

Całkiem ciekawy pomysł.

CytatDaniel Craig też mógłby być dobry.

Uwielbiam tego aktora, ale jako Jokera bym go nie wybrał.

Co do Bane'a... To ktoś postury Vina Diesela by pasował. Swoją drogą to Vin idealnie pasuje na Croca ;).

naz_

Może niektórzy z Was będą kojarzyć tego pana - Henry Rollins -  jego postura, wygląd i gra aktorska bardzo by mi odpowiadałaby jako wyżej wymienionego Bane'a.  :

"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

DCman

noo gdyby tak okladal batmana to moze sie nadaje kto wie hahahah :D dobre
Wanna know why I use a knife?

Leon Kennedy


DCman

Wanna know why I use a knife?

MJ

Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

DCman

jakie wy macie jedno torowe myslenie...przeciez mozna znalezc aktora kulturyste z odrobina oleju w glowie i chociażby drobnym talentem scenicznym. Przeciez kazdy przypakowany psychol nie musi grac Bane'a! to ma byc aktorstwo a nie reality show!
Wanna know why I use a knife?