Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Joker - Gdzie waszym zdaniem on jest?

Zaczęty przez Mikidraw, 20 Sierpień 2012, 09:40:55

Juby

Cytat: Air Jordan w 20 Sierpień  2012, 09:52:30
Poza tym w nowelizacji mówi? co? innego. Joker w?a?nie NIE zosta? przeniesiony do Blackgate. Jako jedyny pozosta? w Arkham... lub z niego uciek?. Narrator nie by? pewien doniesie? na jego temat, wi?c to gdzie jest Joker podczas wydarze? z TDKR pozostaje spraw? otwart?. Jednak raczej na pewno nie ma go na g?ównej wyspie - co? by robi? wtedy ;)

Z tego co kojarz?, Arkham te? by?o w obszarze odgrodzonym od ?wiata przez Bane'a (czyli g?ównych wyspach, na których mieszka?o 12 mln ludzi):


lady_ozzy

Cytat: Mikidraw w 20 Sierpień  2012, 11:02:09
Je?eli to scenka ze storyboardu to mówie....to FAN-ART.
Nie, nie mówi? o tym... Kiedy zacze?y si? pojawia? informacje nt. produkcji trzeciej cz??ci, pojawi?a si? równie? taka, o mo?liwym powrocie Jokera i wykorzystaniu w tym celu niewykorzystanych scen z TDK... jednak teraz nie potrafi? poda? ?ród?a tej informacji, gdy? by?o to do?? dawno i zwyczajnie nie pami?tam. Dopiero pó?niej Nolan zacz?? seri? wywodów pt. 'Z szacunku dla Heath'a...'
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kelen

Tylko, ?e tych niewykorzystanych scen za wiele raczej nie ma. Je?li nie kr?cili niczego poza scenariuszem, to do filmu nie trafi?o tylko udawanie babci przed rozmow? w telewizji, gdzie potem og?asza konkurs na zabicie Reesa no i ucieczka z przyj?cia u Wayne'a.

Juby

A wilka szkoda, bo obie sceny powinny się znaleźć (pierwsza dlatego, bo akcja na przyjęciu wydaje się bez ucieczki Jokera ucięta w połowie, druga dlatego, że jest zajebista). ;)

Johnny Napalm

CytatZ tego co kojarz?, Arkham te? by?o w obszarze odgrodzonym od ?wiata przez Bane'a (czyli g?ównych wyspach, na których mieszka?o 12 mln ludzi):
Fajna mapa, Juby. Nie wyobra?a?em sobie tego, ?e Narrows to takie getto/zadupie. Juby, mo?esz zrobi? screena z wyra?nym zaznaczeniem po?o?enia Arkham, bo tu g... wida??
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Osse

Joker nie musi być widoczny żeby siać zamęt.
Ja wierzę, że Bane i Talia to tylko kukiełki, a Joker to Władca Marionetek.  ;D

Johnny Napalm

To nie typ, który siedzi w bunkrze czekając na koniec wojny. On musi działać, byc na pierwszej linii ognia. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Cytat: Johnny Napalm w 21 Sierpień  2012, 15:59:31
Fajna mapa, Juby. Nie wyobrażałem sobie tego, że Narrows to takie getto/zadupie. Juby, możesz zrobić screena z wyraźnym zaznaczeniem położenia Arkham, bo tu g... widać?

Gówno widać bo to JPEG, sam mam tą mapę w PNG jest wyraźniejsza ale za duża aby ją w pełni wrzucić do sieci. Ale mogę podesłać samo Narrows ze strzałką oznaczającą placówkę Arkham (to ten niebieski kwadracik):

Johnny Napalm

Dzięki za mapę. Kurde, nie mogę wyjść ze zdumienia jakim to gettem jest to Narrows.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Osse

Gettem? Niby czemu? Centralna dzielnica, jak dla mnie.

bart-allen

Joker na pewno pojawi się w kontynuacjach a jeśli chodzi o najlepszego kandydata do tej roli to powinienen być Hugo Weaving(Śmiech Megatrona tylko realistyczny to doskonały Joker.).Jego kandytatami  mogli by  być Harley,Firefly i Nygma.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Johnny Napalm

#26
Cytat: Osse w 24 Sierpień  2012, 17:03:36
Gettem? Niby czemu? Centralna dzielnica, jak dla mnie.
Centralna tak samo jak Szmulki s? centaln? cz??ci? Pragi w Wa-wie. No sorry, niby to centrum Gotham, a w?a?nie tu w nim stawiaj? o?rodek z najbardziej niebezpiecznymi lud?mi, troch? brakuje tu logiki.
Klimat getta pot?guje to, ?e Narrows jest nieproporcjonalnie ma?? dzielnic? w stosunku do innych, a za?o?e si?, ?e mieszka tam nie mniej ludzi jak w pozosta?ych. Odsy?a si? tam chyba wszystkich niemile widzianych w Gotham - biednych, itp.
Ok, skoro mapa jest tak fajna, to mo?e kto? z Was móg?by wskaza? po?o?enie rezydencji Wayne'a, lub je?li jest ona poza map?, to chocia? wskazaliby?cie tras? dojazdu do niej? Z góry dzi?kuje.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Patryk02099x

Rezydencja Wayne leży na południowy wschód od lotniska(prawy górny róg) i niestety ta mapa jej nie objęła, ale brakuje tylko trochę.

Johnny Napalm

Szkoda, mo?na by wtedy porówna? proporcje pomi?dzy rezydencj? Wayne'ów a samym miastem. Ciekawe czy Bruce ma wi?ksz? posiad?o?? od np samego lotniska lub tego centralnego parku w Gotham?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Cytat: Juby w 22 Sierpień  2012, 13:50:54
Gówno widać bo to JPEG, sam mam tą mapę w PNG jest wyraźniejsza ale za duża aby ją w pełni wrzucić do sieci. Ale mogę podesłać samo Narrows ze strzałką oznaczającą placówkę Arkham (to ten niebieski kwadracik):


Kiedyś (w trakcie kampanii wirusowej do TDK) wychodziła częściowo mapa Gotham z filmów Nolana. Odnalazłem na starej płycie to co kiedyś WB publikowało złączone przeze mnie w całość. Nie mogę tego wrzucić, bo plik jest za duży (3005x4713 pxl), ale wyciąłem Narrows w lepszej wersji (PPM > "Pokaż obrazek", aby powiększyć):



;)