Aktualności:

"Batman Knightfall: Prolog" w sprzedaży od 27 kwietnia.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Rado

#1
Cytat: Juby w 20 Kwiecień  2022, 09:48:39Jakiś czas później Selina wzywa Batmana jego sygnałem na dach GCPD

W tej wersji to zdaje się nie jest GCPD, tylko jakiś surowy budynek będący jeszcze w konstrukcji. Gordon też musi tam samochodem zajeżdżać.
#2
Ogólnie o Batmanie / Figurki z Batmanem
25 Marzec 2022, 09:11:41
Najlepiej sobie na YT obejrzeć prezentację danej figurki - na pewno ktoś już to opublikował. Niedawno kupiłem sobie akurat coś od McFarlana, właśnie ze wspomnianego sklepu Dystrykt Zero. 30 cm the Batman. Zbieram się do prezentacji na kanale, ale kiepsko mi to idzie. Ogólnie jestem zadowolony.

#3
Cytat: jahred666 w 18 Marzec  2022, 19:52:26Po 27 latach postanowiłem nadrobić lata zaległości i strzelić sobie Runa

Konkretna lista, nie powiem. Jest co czytać. Jeszcze tylko małe sprostowanko. "Runem" określa się pracę tylko jednego scenarzysty. Masz na liście np. pozycję Shadow of the Bat Alan Grant, a więc jest to run Alana Granta. Run Scotta Snydera, run Granta Morrisona itd. Koniecznie podziel się opiniami jak już przeczytasz któryś z tych komiksów.
#4
O, chętnie posłucham. Szkoda, że nie ma na YT.
#5
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
03 Marzec 2022, 19:54:53
Cytat: Juby w 25 Luty  2022, 08:40:04Koniecznie daj znać z odpowiednim temacie jak oceniasz tę historię. To jeden z nielicznych komiksów z Batmanem od Egmontu w tym roku, którego rozważam kupić.

Bierz.
#6
O stronie i forum / BatCaveTube
16 Luty 2022, 19:41:28

Zapewne wszyscy stąd już widzieli, bo wyświetlenia jak na nasz kanał całkiem niezłe, ale gdyby jednak nie, to powyżej nasze podsumowanie roku. Podoba mi się miniaturka, którą wykonał kelen.

Info dla wtajemniczonych: jeżeli zdrowie i okoliczności pozwolą, to następnym filmem na kanale będzie przegląd komiksów z Riddlerem. Wiadomo a propos czego skąd wziął się taki temat.
#7
Bat-Filmy / Batgirl (2023, HBO Max)
14 Luty 2022, 09:17:06
Już pewnie też to zauważyliście, ale wygląda na to, że wciąż nie może ruszać szyją.
#8
Ja prawdopodobnie będę jechał pociągiem, więc musiałbym zobaczyć rozkłady, ale myślę, że na spokojnie też bym dojechał nawet na tę 11. Normalny dzień tygodnia, pociągi powinny jeździć bez problemu.
#9
The Batman / Wspólny seans "The Batman" w IMAX
11 Styczeń 2022, 20:09:38
Ciekawe czy to schronisko, w którym kiedyś spaliśmy wciąż istnieje? Pamiętam, że było niedaleko tego sklepu komiksowego na ulicy św. Marcina.
#10
Cytat: Juby w 31 Grudzień  2021, 12:18:34Moim zdaniem to błąd, na którym tracicie.

Moim zdaniem chyba też. Strona główna to atut, który powinien być wykorzystany, ale z drugiej strony nie znam statystyk klikania poprzez główną.

Cytat: Juby w 31 Grudzień  2021, 12:18:34choć Wojtek jeszcze się nie wypowiedział. Chętnie poznałbym jego zdanie.

Ok, przekaże mu, bo chyba tutaj nie zagląda za często.

Pomyślę o tym komiksspecu, ale jeśli o mnie chodzi, to nigdy nie chce po prostu czegoś wklejać bez komentarza. W grę wchodzi normalne udzielanie się w temacie.
#11
No to a propos relacji między postaciami, a konkretniej mam tutaj na myśli relacje z Alfredem, to bardzo podobał mi się "Batman Grave" wydany w 2021 roku. Dwunastoczęściowa maxi seria niezwiązana z obecnym status quo. Sporo mamy tutaj wymian zdań i myśli pomiędzy Bruce'em a lokajem. Do tego dużo bijatyki z bandziorami.
#12
Inne filmy i seriale / Ulubione kiczowate filmy
03 Styczeń 2022, 07:27:12
Nieco Lovecraftem to pachnie.
#13
Do tej pory chyba dwie osoby zadały jakieś pytania. Jedna w komentarzach na YT, a druga w prywatnej wiadomości na FB. Na oba udało się odpowiedzieć, z lekkim poślizgiem, ale jednak. Jakby ktoś miał jakieś kwestie do poruszenia, to tam chyba najłatwiej.

Świąteczno-noworoczny podcast wjechał na kanał. Dla wtajemniczonych info, że jeżeli nic się nie popsuje lub jakieś nieprzewidziane rzeczy się nie wydarzą, to następnym filmem będzie top 5 komiksów przeczytanych w 2021 roku oraz krótkie podsumowanie co się działo na kanale.

#14
O stronie i forum / Uwagi na temat strony i forum
31 Grudzień 2021, 10:56:49
Cytat: Juby w 17 Grudzień  2021, 11:24:20@Rado - wy i tak macie mniej wyświetleń niż moglibyście mieć, bo mam wrażenie, że w ogóle nie reklamujecie swoich materiałów z YT. Na twoim miejscu przy każdej publikacji nowego video, wrzucałbym je na forum (przecież jest do tego temat), a @kelen za każdym razem mógłby pisać newsa na głównej BC i wklejać video na komikspecu na którym ma konto. Sądzę, że z większą reklamą każdy z waszych filmów przebijałby tysiąc wyświetleń.

Kelen nie chce robić newsów na głównej. Na komiksspecu też nie bardzo ze względu na toksyczność. Wg statystyk to teraz zdecydowana większość wyświetleń pochodzi z Facebooka niestety lub stety. My skromne chłopaki jesteśmy i nie lubimy się chwalić, ale nie bronię żadnemu z was czasem gdzieś tam po koleżeńsku udostępnić, chociaż na swojej tablicy.

Nie chcemy też wszędzie spamować, ale ustaliliśmy, że będziemy co film na 1-2 grupach fejsowych udostępniać.

Szafa z Komiksami już chyba niestety nie działa w temacie od jakiegoś czasu.
#15
Po polsku muszą być czy whatever?