Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

LelekPL

#480
Cytat: John Blake w 05 Sierpień  2012, 12:21:24
Co nie wejdę na forum to jestem wylogowany, i w dodatku nigdzie mi się nie pokazuje opcja żebym był zawsze zalogowany. Ma ktoś na to jakąś radę?

Nie loguj się od razu na górze strony nigdy, tylko wciśnij "Zaloguj się" tam gdzie masz napisane [Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email ] i tam masz opcję bądź zawsze zalogowany.

Jeśli już tak robiłeś i nic nie działa to masz może jakiś problem z przeglądarką. Spróbuj wyczyścić cache... Jak to nie zadziała to skontaktuj się z moderatorami

EDIT: Aha, no i dopisuję się do prośby Vincenta. Wiem, że to może spowodować zaśmiecanie forum przez pewnych użytkowników, ale po to są właśnie bany, aby tego nie robili.

Q

vincent,

Opcja łączenie postów nie byłaby potrzebna, gdyby większość userów korzystała z edycji postów, kiedy chcą coś dodać. Zapobiega ona także sytuacji, kiedy przypadkowo wyślą się dwie wiadomości tuż po sobie.

Co do twojego problemu, to obecnie zmienione zostały ustawienia i posty nie są łączone jeżeli zostaną napisane 3 dni po sobie.

John Blake,
Air Jordan wszystko wyjaśnił.
Pod tym adresem przy logowaniu - http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?action=login możesz ustawić na jaki okres czasu masz być zalogowany.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

vincent

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

vincent

Odważę się zauważyć, Q, że minęły trzy dni, a wciąż skleja mi post z postem. Nie mogę przez to wrzucić kolejnej części opowiadania. Nikt nie zobaczy, że coś nowego doszło.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Q

Jak widzisz w tym temacie, twoje posty nie zostały połączone. To muszą być dokładnie minimum 3 dni, czyli 72 godziny. Teraz mieniłem ustawienia na 2 dni, czyli 48 godzin powinno być bardziej optymalne.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

vincent

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

John Blake

Ludzie, mo?e zrobicie porz?dek z tym psychicznym dzieciakiem bartem-alllenem? najpierw dostaje od niego 'gro?by' ?e jak nie zmieni? swojego post?powania to zg?osi to do moderacji, a teraz, pisze do mnie:

CytatJak widz? nie s?uchasz mnie i nie potwierdzajasz ?e zaczniesz by? dobry.

Kiedy de facto nie pisz? nic pod jego adresem od dawna. Po pierwsze - dzieciaku, grozi? to ty sobie mo?esz kolegom w gimnazjum, nie jeste? dla mnie ?adnym autorytetem, co wi?cej, uwa?am ?e rejestracja na forum powinna by? zatwierdzona od okre?lonego roku ?ycia, bo potem powstaj? takie 'eksperymenty' jak bart które TUTAJ TYLKO ?MIEC?. Dos?ownie ka?dy post tego usera jest beznadziejn? sklejk? b??dów i g?upot, a? oczy bol?. Ile jeszcze potrzebujecie ?eby pozby? si? st?d insektów ?eby nie zajmowa?y miejsca ludziom którzy maj? co? do powiedzenia i zarejestrowali si? tutaj w?a?nie w celu konstruktywnej rozmowy na temat Batmana?

Hydro

John, czemu nie zaczniesz go po prostu zlewać? Aha, co do tego, że " uważam że rejestracja na forum powinna być zatwierdzona od określonego roku życia " - niby jak mielibyśmy to sprawdzać?
It's a funny world we live in.

Funky

#488
Cytat" uważam że rejestracja na forum powinna być zatwierdzona od określonego roku życia " - niby jak mielibyśmy to sprawdzać?

Ktoś z redkacji musiałby zostać czekistą i sprawdzać to, a jak wiek byłby nie taki jak trzeba to... :P

A i wiadomo kiedy ruszą pracę z "Batmanem" Burtona? Bo jak narazie jest tam tylko opis filmu :-\

Juby

Funky, przecież na nowej wersji BatCave masz licznik zwiastujący otwarcie działu o Batmanie. Premiera od ponad stu dni zaplanowana była na 1 września i Woland napisał mi wczoraj, że nie będzie opóźnienia. ;)

Woland

Cytat: Riko w 14 Styczeń  2012, 15:45:48
Sam muszę przyznać, że z Wolandem super się pracuje i gratuluję mu świetnego wykonania headera, mi osobiście bardzo się podoba, ponieważ ma rację, Alfred, to kolejna postać, która utożsamiana jest z BatCave i pasuje tam jak nikt inny.

Nie widziałem tego wpisu wcześniej, więc muszę koledze Riko oddać sprawiedliwość;) Nowy wygląd strony jest głównie jego zasługą, bo to on wyszedł z całą inicjatywą i ruszył temat. Ja tylko w włączyłem się w pewnym momencie i pomogłem z grafiką. Także chylę czoło, dziękuje za miłe słowa i takie same kieruję w drugą stronę:) Good work!

You're in for a show tonight, son.

Juby

Panowie, nie chcę tu wam po raz kolejny czegoś wytykać ale coś chyba nie poszło tak jak trzeba. Bardzo fajnie, że są nowe layouty do działów filmowych BB i TDK pasujące do nowego wyglądu strony (są dużo lepsze od poprzedników), ale po ich zmianie nie można wejść w żaden dział Beginsa. :P

To zamierzone działanie i otwierane będą działy do filmu tylko te w 100% skończone jak przy filmie Burtona, czy popsuły się odnośniki do zakładek?

I jeszcze jeden detal. Tła za stroną przy filmach Nolana są nieruchome. Natomiast przy pierwszym filmie Burtona tło stworzone z komiksowej adaptacji filmu porusza się i kończy w pewnej długości strony. Gdy czyta się dział CHARAKTERYZACJA, w pewnym momencie za stroną widać puste szare tło i nie wygląda to najlepiej (lepiej gdyby było czarne).

Funky

No w?a?nie dlaczego znikn??y dzia?y w ''Batman Begins''?. Przecie? wszystko tam by?o elegancko z tym.

Woland

Cytat: Juby w 10 Wrzesień  2012, 08:49:46

(....) ale po ich zmianie nie mo?na wej?? w ?aden dzia? Beginsa. :P
To zamierzone dzia?anie i otwierane b?d? dzia?y do filmu tylko te w 100% sko?czone jak przy filmie Burtona, czy popsu?y si? odno?niki do zak?adek?

Cytat: Funky w 14 Wrzesień  2012, 00:29:29
No w?a?nie dlaczego znikn??y dzia?y w ''Batman Begins''?. Przecie? wszystko tam by?o elegancko z tym.

Spokojnie, to tylko tymczasowo. Nowy wygl?d sta? si? dobr? okazj? do odkurzenia ca?ego dzia?u. Poddzia?y b?d? stopniowo wraca?y z poprawkami i uzupe?nieniami, tak aby ca?a trylogia prezentowa?a si? spójnie.

You're in for a show tonight, son.

Funky

Kurczę dałem linka do YouTube na Szutboksie i wyskoczyło okienko YouTube (a myślałem że będzie elegancki link) I na dodatek nie mogę wysyłać żadnej wiadomości :-\  Może któryś z moderatorów usunąć ten mój Kraftwerk bo przez to tylko muli stronę główną forum :-\