Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Corso

Ja zainstalowałem (Win 7) explorera 9 i jest już ok.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

CytatŁĄCZNY CZAS TRWANIA DODATKÓW: 2:11:45 min.

Taka informacja widnieje na waszej stronie. Ja jednak zawsze sprawdzam ile minut dodatków zawiera druga płyta jeśli kupuje film w wydaniu 2DVD i wiem, że przy pierwszym Batmanie Burtona mamy 3:26:49 dodatków (mogłem się pomylić trochę w liczeniu, ale to o kilka sekund, nie o ponad godzinę). Po tym jak to zobaczyłem, postanowiłem sprawdzić pozostałe filmy i... chyba wszystkie mają podany zły czas jeśli chodzi o długość dodatków.

Q

W tym wypadku był akurat błąd na stronie  i podana była długość dodatków do "Batman Forever". Już to poprawiono.

Przy każdym z dodatków podawany jest czas jego trwania, więc łatwo wszystko zsumować.

Według moich wyliczeń wyszło, że dodatki na "Batman" 2DVD trwają 3:22:47 min. (nie wliczam czasu, który jest poświęcony na wyświetlenie ostrzeżeń w kilkunastu językach).
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Możliwe, że różnica w czasach mojego pomiaru i twojego wynika z tego, że wliczyłem do dodatków zwiastun, który jest na płycie pierwszej.

Rado

W recenzji "Zabójczego ?artu", napisanej przez Bulleta, wkrad?a si? literówka. Zamiast "wst?p Tima Sale'a" napisa? On "wst?p Toma Sale'a".

Juby

Powrócił "niezimowy" layout i średnio mi się podoba. Ten z Alfredem był zajebisty, w tym mamy natłok czarnych charakterów i prawie każda postać do siebie nie pasuje. :(

Johnny Napalm

Rzeczywiście, trochę przy dużo tych wszystkich postaci. Layout z Freezem był całkiem dobry, ale rozumiem... koniec zimy, lody popuściły. :)
Btw, dlaczego nigdzie nie mogę znaleźć odsyłacza do konkursów, które się już odbyły? Ok, jest coś takiego jak się wchodzi na klasyczne BC, ale niestety żaden z odnośników nie działa. Help...
Chciałbym zobaczyć konkursowe prace m.in. Kujawa i innych.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Strona z zakończonymi konkursami - http://www.batcave.com.pl/old/index2.php?id=konkursy powinna już działać bez problemów.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Corso

Również jestem za przywróceniem Alfreda. Chyba, że wymyślicie coś ciekawszego. ;) Może taki kadr?

"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

Jeśli mają tam być wrogowie, to obecnie jest ich przesyt i brak związku między ich ujęciami (ewentualnie pasują do siebie tylko Harley i Bane). Jeśli mają być tam przeciwnicy Batmana, to proponuje zminimalizować ich liczbę do maks pięciu (Joker - największy przeciwnik Batmana, na pierwszym planie; Two-Face - bo to mój ulubieniec ;); Bane - po wraz z premierą TDKR będzie na topie; Catwoman - czyli najsłynniejszy, damski akcent w tej paczce; Poison Ivy/Harley Quin - żeby było więcej niż jedna dziewczyna).

Akurat ten kadr, który podałeś Corso raczej średnio by pasował do reszty obecnego layotu. :P

Corso

Niekoniecznie, to jest czysty kadr. Trzeba by przycieniować drugi plan (na zasadzie jak layout forum) i będzie idealnie. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

Ale nie pasuje on szkicem do batmana i jaskini. :P

Corso

Uważam, że Bolland pasuje do Daniela. :P
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

Rysunek Bollanda by pasował, gdyby go odpowiednio wymaskować, itp.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Cytat: Corso w 06 Marzec  2012, 12:27:22
Niekoniecznie, to jest czysty kadr. Trzeba by przycieniować drugi plan (na zasadzie jak layout forum) i będzie idealnie. ;)

Moja prowizoryczna wersja:


Mimo podkoloryzowania Jokera na bardziej w stylu Batmana nadal mi nie pasuje. :(