Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

kelen

Teraz w końcu mogę iść spać spokojnie :)

Mihcim

Nie wiem kto usunął mojego Jokera z Infinite Crisis ale walić to :)
Dan "The Outlaw" Hardy. Anglik z Nottingham który obecnie walczy dla UFC w wadze pół-średniej. Ma czarny pas w tae kwon do i brązowy w BJJ.
Jego rekord w MMA to:
23-7-1

Mel

CytatMel z kim sie zenisz?
Żenię? Wychodzę za mąż, jak już...Ale jeszcze nie wiem za kogo. W ogóle nic nie wiem o ślubie. Nie wiem, jak się nazywam nawet...
...
Gdzie jestem?

BD96

Mel pierwsza strona jutrzejszego faktu pasuje? ;)
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mihcim

Ohh Mel jak mi ciebie szkoda ; )
Właściwie to mi przypomina że musze sobię kupić skarpetki na ślub kuzyna :)

Riko

Tak.. Fakt obiecal ze wpadnie. Trzeba tez rozwazyc wizyte Radia Maryja. Bez tego ani rusz. W końcu ceremonie poprowadzi ten znany biznesmen w okularkach.

RafBat

 A alkohol na imprezę załatwi pewien znany "biznesmen" z Lublina, ostatnio widziany też w okularkach (nie ma to jak rewolucyjna zmiana swojego wizerunku).

Riko

RafBat skoro potrafisz takiego zalatwic to bede dla Ciebie pełen podziwu. Alkoholu nigdy nie za wiele.

No jakby na to nie patrzeć mój avatar też uległ zmianie. Autor oczywiście Mel. Ze wzgledu na plany etc. (nie przypisywac znow slubow). Ja raczej nie posiadam aż takiej smykalki do graficznej roboty.

Juby

Cały swój nowy image opieram w oczekiwaniu na ostatni film o Batmanie w reżyserii Chrisa Nolana. Jest on oczywiście bezbarwny, ale ubarwię go, gdy pojawi się jakieś pierwsze logo promocyjne filmu, bądź teaser (czyli lipiec 2011), będę wiedział wtedy w jakiej kolorystyce będą plakaty do TDKR. Wszystko oczywiście wykonałem sam, z fotki promocyjnej do TDK i symbolu BB.
Opuszczona głowa Mrocznego Rycerza ma symbolizować to, że Batman w ostatniej części podniesie ją (stawił czoła) jak głosi tytuł ostatniej części trylogii.

Mr.G

Sygnaturka prezentuje się znakomicie, jedna z lepszych jakie widziałem. Niedawno widziałem, że przez moment miałeś tu avatar z twarzą Batmana chyba z BB - był lepszy od obecnego, ale nie oznacza to, że obecny jest zły.

Juby

#130
Zmieniłem ten z BB bo w trzeciej części już raczej nie zobaczymy tego stroju, a nie sądzę, że Batman w TDKR znowu zażąda od Foxa nowego kombinezonu.

Wiem, że obecny awatar jest średni, miałem jeszcze kilka żywszych pomysłów, np:


Jeśli bardziej podobało ci się oglądanie jedno z nich przy moich postach, zagłosuj! ;) A tak na serio, może jeszcze go zamienię, a jak ktoś chce wykorzystać, któryś z tu obecnych, proszę bardzo...


LelekPL

Według mnie jest duża szansa na to, iż Bruce będzie miał nowy kostium, albo kostium zastępczy, a wyjaśnienie jest proste - nowe zabawki muszą być! Głównie dlatego zmieniano kostium w KAŻDEJ filmowej wersji. Być może Nolan ma aż takie chody, że będzie pierwszym reżyserem na którego nie będą naciskać, ale historia wskazywałaby na coś innego.

Juby

Tak czy siak to jest aktualny kostium Mrocznego Rycerza, więc wolę go nosić na awatarze...

Mr.G

Avatary powieją świeżością z chwilą ukazania nowego przeciwnika lub nowego kostiumu, który, jak nadmienił AJ, raczej się pojawi - to już zasada.
Wracając do kwestii avatarów, Juby, Twoja kolekcja jest imponująca. Przynajmniej masz w czym wybierać do epoki Rises. Osobiście uważam, że najlepszy jest avatar trzeci od lewej strony, tym samym nie mając zastrzeżeń do reszty. Raz jeszcze, świetna robota.

Juby

Awatar, o którym wspomniałeś jest dla mnie zbyt jasny, więc zostanę przy obecnym (czyli mojej ulubionej fotce promocyjnej Nietoperza).

A co do nowego kostiumu to wiem, że muszą być nowe zabawki itd. Ale dla mnie głupia byłaby kolejna zmiana stroju ze względu na historię i koncepcję Nolana. Wymianę stroju na nowy przyjmuje tylko w wypadku, kiedy stary zostanie Batmanowi zniszczony.
W innym razie sądzę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby tylko lekko podrasować obecny kostium, tak jak to robiono ze zbroją Dartha Vadera, za czasów ORYGINAL TRYLOGY. ;)