Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

BD96

Nie, po prostu prostu zrobiłem je "bardziej wyrazistymi" i tym podobne na takim tam prostym programiku. Swego czasu bawiłem się na photoshopie kuzyna jednak niestety pracy nie zapisałem, zresztą nie miałbym na czym... bądź co bądź to był Venom z Uniwersum Spider-Mana. Może mam ukryty talent graficzny - ale puki co nie mam żadnego wachlarza na którym mógłby go rozwinąć. Miejmy nadzieję że do czasu. A tak z innej beczki to w sumie cieszę się że na forum jest zwolennik prawicy i JKM, będzie się z kim kłócić... oczywiście żartuję ;), stawiam an otwartą i kulturalna dyskusję.

A tak właściwie to kim jest ten pan an twoim awatarze? ktoś szczególny czy może po prostu zdjęcie/rysunek przerobione od tak ze względu na ciekawy image? Pozdrawiam.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Funky

Ten pan to po prostu bezimienny dżentelmen którego znalazłem w czeluściach internetu.

BD96

A co do awatara Kelena to i tak jest niez?y, Joker z Devil's Advocate naprawd? nie?le wygl?da. Chocia? wersja w kolorach jest lepsza, to i tak Kelen masz bardzo fajny awatar. Zreszt? co si? dziwi? - Adwokat Diab?a - marka sama w sobie ;).
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel

Zmiana w związku z pewnymi planami ;)


RafBat

 Szczerze Mel? Ten Twój nowy avatar jest najlepszy od czasu, gdy zrezygnowa?a? z bollandowskiej "r?ki Jokera" (tej ze spluw?...ha). A na avie BD96 Bruce'a spokojnie mo?na pomyli? z Ra'sem, pewnie o to chodzi?o, nie?

BD96

CytatZmiana w związku z pewnymi planami ;)

<dzwony weselne?> ;D ;)
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Riko

Skoro Mel ma w avatarze harley to ciekawe o co chodzi ... to wydarzenie epickie na tym forum i nie spotykane wiec robić PRINT SCREENA :D

BD96

Mel a chociaż znajdzie się miejsce na obiedzie i toaście weselnym dla mojej skromnej osoby?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel

A ty co tu robisz o takiej dorosłej porze? Do szkoły wracaj! Już ;D
No cake for you...
O!

BD96

#114
Doszły do mnie plotki o czyimś ślubie to wybiegłem i wszedłem na BC. A jak przyjdę skąpany w kwasie? bo wiem że po makijażu i bliznach u ciebie mógłbym co najwyżej dostać butelką po głowie :). A co do waszych awów to bardzo fajne, zwłaszcza Riko. Macie moje błogosławieństwo. Ale ze mnie dwuznaczna bestia, uh.

Chyba słyszę że ktoś chwyta łom.

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Hydro

Ej, ej, szanować prywatność!

Mel i tak zaprosi tylko Moderatorów samych  8)
It's a funny world we live in.

m2reily

CytatDoszły do mnie plotki o czyimś ślubie

Wow gratuluję tej anonimowej osobie.

Ja z zupełnie innych i dziwnych powodów wróciłem to tematyki, która przyświecała mi w początkach bywania na forum.   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Riko

Ech.. te tabloidy.
A wlasnie o jakim slubie rozmawiamy :P Mel z kim sie zenisz? :D

kelen

Hmm, właśnie m2reily, ty miałeś chyba jeszcze jakąś babkę wcześniej w avatarze. Kto to był?

m2reily

#119
Buffy The Vampire Slayer, czyli Sarah Michelle Gellar.
Prze jakiś okres jeszcze miałem Selene (Kate Beckinsale) z "Underworld".
Teraz jednak wróciłem do Buffy.    

CytatMel z kim sie zenisz?  

Raczej za kogo wychodzi, chyba, że to był dowcip:-)   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/