Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Multiplayer w Arkham City

Zaczęty przez Riko, 20 Sierpień 2010, 19:13:26

Riko

Co prawda Rocksteady jeszcze nie potwierdził trybu multiplayer ale moje źródła potwierdzają fakt, że takowa opcja się pojawi. Chodź to nie jest na 100 % pewne więc raczej nie wierzcie w to bardziej niż ja :P
Ale do sedna jak widzielibyście ten tryb multiplayer ?
Może ja zacznę. Skoro miasto będzie tętnić życiem jak to rodem z GTA to wierze, że fajnie będzie latać po budynkach z kilkoma osobami na serwerze ;) jeden jako Batman, drugi Pingwin, trzeci Two Face czwarty Kobieta Kot a piąty jako Pan J. Wydaje mi sie, że twórcy pójdą troche w Multi tak jak twórcy Assasin Creed Brotherhood.

BD96

Mam nadzieję że będzie możliwość zakładania tak zwanych klanów (Counter-Strike, Battlefield Heroes) wtedy będzie możliwość założenia klubu BatCave... hmm pomyślcie sobie czy nie wspaniale byłoby zagrać z forumowiczami i może zamiast silnych argumentów pierwszy raz użyć przeciwko nim argumentów siły? ;D
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Riko

Jezeli by byla taka rozgrywka jak przedstawilem ja to wyobrazcie sobie 5 vs 5 zlych i dobrych :D przy czym np. Joker ma pod swoja wodza jeszcze "roboli" swoich. Albo Joker vs Two Face i capture the flag haha :D

Mihcim

BD96 a nie lepiej się spotkać i pójść na jakiś full kontaktowy sparring ? :D
Multiplayer zniszczy Arkham City.

LelekPL

Cytat: Mihcim w 23 Sierpień  2010, 11:07:06
BD96 a nie lepiej się spotkać i pójść na jakiś full kontaktowy sparring ? :D
Multiplayer zniszczy Arkham City.
Dlatego uważam, że ten multiplayer to tylko plotka. AC nie potrzebuje takich zmian, jak również zmiany silnika, wszystko to działało dobrze w AA i nie widzę powodu aby to zmieniać. Jedyny zmiany powinny nastąpić w scenariuszy i rozwinięciu historii, poprzez dodatkowe postacie, zwiększenie czasu gry i rozbudowania poprzednich postaci, a nie przez takie dość radykalne zmiany. Pomysł na grę jest świetny, i szkoda by było to spieprzyć!

BD96

CytatBD96 a nie lepiej się spotkać i pójść na jakiś full kontaktowy sparring ? :D

Pewnie, powiedz tylko gdzie i kiedy ;).

CytatAC nie potrzebuje takich zmian, jak również zmiany silnika, wszystko to działało dobrze w AA i nie widzę powodu aby to zmieniać.

Faktycznie jakby to przemyśleć to ma sens. Poza tym wychodzi DC Universe Online, więc wątpię aby gra może i nie z tego samego studia (nie wiem dokładnie) ale tak czy inaczej niech online będzie w grze która jest do tego przystosowana.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Riko

Cytat: Mihcim w 23 Sierpień  2010, 11:07:06
BD96 a nie lepiej się spotkać i pójść na jakiś full kontaktowy sparring ? :D
Tez sie lapie preferujecie tajski boks,kickboxing czy po prostu walke w klatkach? Istnieje tez opcja walki na otwartym terenie na ktora sie tym bardziej pisze ale ta w klatkach jest trudniejsza wiec tam sie lepiej spotkac:D
A co do multi to moze byc ciekawie nie wrozmy od razu Rockstedy z gory porazke. Mysle, ze jezeli ten tryb mialby byc niedopracowany to poprostu by nawet o nim nie myśleli.

LelekPL

Dlatego wątpię, żeby był ten Multiplayer - bo on tu na prawdę nie pasuje. Nie pasuje do fabuły i do stylu jedynki. I również sądzę, że Rocksteady zdają sobie z tego sprawę. Ta gra ma oczywisty wątek fabularny, za który odpowiada Dini, z tego co wiem. Być może jakiś challenge mode mógłby polegać na trybie multiplayer, z czym nie miałbym problemu, ale ogólnie, nie oszukujmy się, ten tryb nie bardzo tu pasuje

Mihcim

Hmm.
To gdzie wy mieszkacie łobuzy ?

BD96

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Riko

Cytat: Air Jordan w 23 Sierpień  2010, 18:08:23
Dlatego wątpię, żeby był ten Multiplayer - bo on tu na prawdę nie pasuje. Nie pasuje do fabuły i do stylu jedynki. I również sądzę, że Rocksteady zdają sobie z tego sprawę. Ta gra ma oczywisty wątek fabularny, za który odpowiada Dini, z tego co wiem. Być może jakiś challenge mode mógłby polegać na trybie multiplayer, z czym nie miałbym problemu, ale ogólnie, nie oszukujmy się, ten tryb nie bardzo tu pasuje
Poprostu zaufajmy ekipie z Rocksteady. Zaskoczyli nas w Arkham Asylum. Nie wiadomo czy nie zaskoczą nas również z trybem multiplayer. Ale miejmy na uwadze, że nie zostal jeszcze potwierdzony wiec nic nie jest pewne. Ale jakby to wygladalo ? Pewnie jak muli w GTA w koncu to Sandbox.
Cytat: BD96 w 24 Sierpień  2010, 14:09:07
To MY cię znajdziemy ;).
Nie znasz dnia ani godziny. A gdzie nas szukac? Na dolku albo w domu :D

Mihcim


BD96

Nie bądź taki odważny jutro kupuje bilet do Anglii ;) załatwię cię, i zabiorę ci wszystkie komiksy ;). Ok, ok pożartowaliśmy, a teraz koniec offtopu, powróćmy do tematu o Multiplayer Arkham City.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mihcim

Heh bilet do Anglii no no no zioom jaki obeznany :)
Ale skoro mowa o multiplayerze na prawdę nie widzę tego trybu w Arkham City.

BD96

Multiplayer oficjalnie potwierdzony.
Możecie się zapoznać z ów faktem w najnowszym newsie na BatCave.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!