Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze wizje Arkham City

Zaczęty przez heros65, 25 Listopad 2009, 20:21:20

Leon Kennedy


Riko

Jedno wiemy na pewno jak potwierdzono w ktoryms z wywiadow Arkham City bedzie gra z zyciem. Na kazdym rogu bedzie czaic sie historia. Wydaje mi sie, ze tworcy wzoruja sie troche na sukcesie GTA czyli Sandboxie. Jak twierdzil Dini byli zmuszeni tego uniknac w pierwszej czesci ale juz druga taka ma byc. Moze to i lepiej zreszta mysle, ze im mozna zaufac za to co dali graczom z Arkham Asylum.

BD96

Proponuję ci Riko, abyś zmienił tytuł tematu na "Wasze wizje Arkham City".
Taki tam szczegół, ale myślę że można się pokusić na takie ryzyko ;D.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Riko

Tez tak uwazam, temat zmieniony. Co do gry jeszcze to marze o tym, aby gra nie byla az tak prostoliniowa. Niby ostatnie wiadomosci potwierdzaja ta moja obawe ale... Z tego co widze tworcy chca stworzyc gre nie tyle prostoliniowa co oderwana od zasady slowa "prostoliniowosc" tzn. Niby wpadnie mozliwosc spotkania z Calendar Manem o oznaczonej porze i godzinie(w zaleznosci od czasu jaki ustawimy na komputerze). Tak tez mysle, ze jednak wolalbym jakis nowy kostium Gacóra. Fakt, tamten zblizony do "idealu" ale nawet taki potrafi sie znudzic.

Mihcim

Chce widzieć krew.
Chce widzieć siniaki
Chce widzieć realistyczne opadanie nieprzytomnych zbirów
Chce widzieć umierającego Jokera
Chce widzieć jak Batman zostaje mocno ranny
Chce aby Rocksteady mnie Zaskoczyło! ;]

Riko

1. Nie liczylbym na to niestety. Arty z Arkham City w Gameinformerze gdzie Batman wycieral krew nadgarstkami były tylko dla efektu.
2. Moze nie tyle siniaki co na pewno zobaczymy jakies rany. (patrz na rane Batmana na jednym ze screenów)
3.To bedzie na szczescie. Oprocz tego bedziemy mogli ich "dobic"
4.Moze nie smierc. Ale pozbycie sie pana J. na pewno.
5.To na pewno zobaczymy
6. Juz zaskakuje.
A ze swojej strony:
Chce dobrej fabuły
Chce długiej gry
Chce aby Joker pojawiał się czesciej

lady_ozzy

Nie b?d? oryginalna ale... CHC? JAK NAJSZYBCIEJ 'ARKHAM CIY' :)

Chocia? jestem pewna, ?e czekanie si? op?aci.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Riko

Nie tylko Ty :)
Ja myślę, że twórcy chcą dobrze wywiązać się ze swojego zadania. Sefton Hill podkreślał nie raz w wywiadach, że pracują pod presją. Co powoduje, że gry po prostu nie może zostać spie... Wiadomo czas taki długi to wina też developerów, którzy chcą przygotować się do zareklamowania gry w szerszym świecie, czy chodź by sprawdzenia zainteresowania tytułem. Im większy czas tym więcej możliwości do popisu dla nich. Myslę, że pracę nad beta potrwają jeszcze z pół roku.