Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Riko

Racja dobrze , ze Kuba Blaszczykowski jest jednym z motorów napędowych zespolu. Z biegiem czas i rosnącym doswiadczeniem bedzie trzeba mu dac opaske kapitana reprezentacji. Szkoda też tej sytuacji z pierwszej połowy.

Leon Kennedy

Totti nagrodzony :)

http://www.seriea.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=180948
Posted on: 12 Październik  2010, 18:37:27

 Serbscy kibice przerywają mecz na wyjeździe z Włochami... Prawdopodobne konsekwencje... walkower, a co za tym idzie trzy punkty zostają u byłych mistrzów świata :)

http://www.seriea.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=180999

Polska kolejny remis, kolejny mecz bez wygranej, ale jest dobry prognostyk na przyszłość... W końcu strzelamy bramki!!

lady_ozzy

Ale i tracimy... a w żadnym aspekcie nie przeważaliśmy.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Altair

Bo i skład nie był tym najlepszym u obu drużyn.

lady_ozzy

Żaden argument. Bo jeśli wypada nam ze składu Błaszczykowski i Matuszczyk, który dopiero pierwszy raz zagrał w meczu reprezentacji w podstawowym składzie, i my mówimy, że skład nie był najlepszy... to naprawdę na Euro nie mamy szans. Nie ma żadnej gwarancji. że przed samą imprezą ktoś naprawdę ważny nie złamie nogi i nie będzie mógł wystąpić.
Czas się kończy...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy

Błaszczykowski, Jeleń, Lewandowski, Boruc te postacie będą stanowiły o sile naszej drużyny i ich brak z różnych powodów jest wielkim osłabieniem.

CytatCzas się kończy...

Spoko i tak mamy go wystraczająco.

lady_ozzy

Oczywi?cie, bo to nasze 'najmocniejsze argumenty'. Ale tak jak napisa?am wcze?niej i to co przewija si? w mediach- nikt nie zagwarantuje na 100%, ?e co? si? nie stanie przed Euro i, ?e oni b?d? w dobrej dyspozycji. Bo taki Jele? np jest bardzo podatny na kontuzje.
Kuba te? nie jest ze stali, a na Euro 2008 wszyscy pami?tamy, ?e nie zagra?. Lewy te? puki co marnuje wszystko jak leci.

8 meczów bez zwyci?stwa i tylko z przeb?yskami dobrej gry to jest powód do niepokoju.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Altair

W każdym razie progres było widać w meczach z Australią i USA, gdzie był wystawiany najsilniejszy skład. A do tego mam tylko jedną uwagę - jego stałym elementem powinien być Smolarek, którego nie ma. Jakaś niechęć Smudy? Przecież to Smolar zawsze był i będzie wraz z Błaszczykowskim motorem drużyny. Pewny napastnik, który jako jedyny z takowych wie co zrobić z piłką w dramatycznych chwilach.

Leon Kennedy

Lech w kolejnej rundzie takiego sukcesu nam bardzo brakowało na szczeblu klubowym. Chodź trzeba przyznać, że warunki były cholernie trudne... Włosi twierdzą, że mecz w ogóle nie powinien się odbyć, ale warunki były takie sami dla nich jak i dla Lecha, a remis okazał się zwycięski. Juventusu w ogóle mi nie żal, bo to najbardziej znienawidzona przeze mnie Włoska drużyna. Bravo Lech.

Deuce

W przeciwieństwie do Leona, Juventus to moja ulubiona drużyna, ale również się cieszę, że odpadli. Od początku widać było, że odpuszczono te rozgrywki. Wydaje mi się, że słusznie. Powinni się teraz skupić na grze w Serie A i wywalczeniu miejsca w Lidze Mistrzów, bo właśnie tam powinni uczestniczyć.
Co do Lecha to zgadzam się, że to olbrzymi sukces dla Polskiej piłki, bo grupę mieli trudną. Reprezentacja powoli się buduje, więc może też drgnie coś na arenie klubowej. Oby tylko nie skończyło się na wyjściu z grupy. Pewnie wielu piłkarzy dostanie oferty zza granicy i drużyna może się posypać.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

Rudnevs już ponoć ma spore szanse dostać się do Juventusu, co nikogo nie powinno dziwić, bo strzelił tej drużynie cztery bramki w dwóch meczach i został bardzo pozytywnie oceniony przez włoskich dziennikarzy.

RafBat

 Adam Małysz kończy swoją wspaniałą karierę, Robert Kubica przez dłuższy czas nie będzie startował w wyścigach... no normalnie, wyrzucam telewizor. :)
PS:no i kibice skoków narciarskich nie będą mogli już wywieszać na zawodach transparentu:
"Adaś, przeleć wszystkich rywali."

Leon Kennedy

Odpoczynek mu się należy :) Chodź myśłałem, że sobie jeszcze trochę poskacze.

TheBeatles

Jako że Liga Mistrzów gra to się wypowiem
Mecz Bayern Inter to wielka porażka sędziego.
Pierwszy gol-Spalony Eto
Drugi Gol-Ręka zawodnika podającego do Snajdera
Trzeci gol-Faul Eto który przejmował piłkę
A kurcze Bayernowi się należało lepsi byli.
Bardzo cieszę się że Wisła odpadła. W końcu może ktoś zauważy że to nie jest wspaniały klub tylko ma dużo szczęścia i zero zawodników którzy potrafią świetnie grać(zero Rudnevsów czy innych Stilićów po zupkach z bałkanów). I mają Małeckiego- zawodnika który ma jakiś talent ale totalny brak mózgu
PS Szkoda mi Abidala-świetnego zawodnika. Podoba mi się to co zrobił Real-trochę załagodził konflikt z Barcą

Funky

A ja się cieszę że moja ukochana Lechia Gdańsk w ramach Pucharu Polski wyeliminowała Jagiellonię Białystok (u siebie 0-0 a dzisiaj w "Białym" 1-1) Zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej wiedząc że zrewanżowaliśmy się im za poprzednią edycję Pucharu :)