Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Jadire

Uprawiam windsurfing i boks, nie wyobrazam sobie tygodnia bez kosza czy żeglarstwa .Można wiec rzec iz zyję aktywnie .Ogólnie lubię większosć dyscyplin poza piłką nożna i chinską .
Każda ambicja ma swoją cenę. Jeśli pragniesz czyjejś śmierci, musisz być gotów podzielić jego los

lady_ozzy

Mieszkasz w miejscu, gdzie cały rok panuje lato ? Zaintrygowało mnie to żeglarstwo
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Jadire

Mieszkam w Trójmieście na wode schodzimy do końca listopada(wtedy też najmocniej wieje ).Problem z katamaranami jest o tyle ze na windserfingu cały czas sie rusza a tutaj niestety pracują tylko ręce i czasem nogi przy zwrocie i łatwo można coś odmrożic
Każda ambicja ma swoją cenę. Jeśli pragniesz czyjejś śmierci, musisz być gotów podzielić jego los

Leon Kennedy

Mamy kolejny remis z tym, że teraz po bardzo udanym meczu. Polacy w końcu sporo biegali, strzelali, a i w obronie całkiem nieźle im szło. Widać, że się rozkręcamy i oby w meczu Czechami to eksplodowało, bo wygrana daje nam bezwarunkowy awans! Zaś jutro moja ukocha Italia, liczę na kolejny udany mecz i trzy punkty oczywiście!! A wy jak tam, oglądacie, kibicujecie?

LelekPL

Ja oglądam natomiast finały NBA. Póki co Heat, drużyna której nie lubię, przegrywa 1:0 w meczach, czyli jest dobrze, ale za to niewyspany przez to jestem.

Leon Kennedy

No nie mówcie mi, że jest takie małe zainteresowanie turniejem Mistrzostw Europy na naszej polskiej ziemi... Może ktoś był w strefie kibica, a może na którymś z otwartych treningów naszej kadry lub którejś z innych?

PS: NBA jest spoko, ale piłka nożna to sport fantastyczny.

Johnny Napalm

Ja mam pod oknami swojego domu -na całe szczęście mieszkam dosyć wysoko- objawy tego zainteresowania. Niestety mieszkam w Centrum i od drugiej po południu do drugiej w nocy jest tylko - Polska! Biało-Czerwoni! Polska! Biało-Czerwoni! Nic do ludzi nie mam, niech się bawią, bo to na ogół niedzielni kibice a nie hoolsi. Czasem tylko odpalą racę czy rzucą petardą. To nic, że ten turniej jest też okazją do popijawy, każdy ma do niej prawo po pracy, oczywiście w granicach - jeśli nie zatacza zbyt dużych kręgów... no ale zboża na szczęście w Wa-wie raczej nie ma, więc i ABW, czy inne FBI, nie będzie badało tej sprawy.
Ludzie muszą się wyszumieć, niech mają chociaż te igrzyska... Co do Rusków, nikogo w Wa-wie nie zaczepiali. Szkoda, że jakiś poyeb wywołał nie potrzebną lawinę.
Polska - Czechy? Nie chcę wyjść na kogoś takiego:
...ale myślę, że niestety w tym meczu będzie remis, bo Czesi to drwale i jak będą chcieli to zamurują swoją bramkę. Gra z kontry odpadnie, a to nasza największa zaleta, bo Czesi nie będą musieli tego meczu wygrać, wystarczy im remis.

Btw, Błaszczykowski! Kuba strzelił zajebistą bramkę, stadiony świata normalnie! :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Cytat: Leon Kennedy w 13 Czerwiec  2012, 14:39:57
No nie mówcie mi, że jest takie małe zainteresowanie turniejem Mistrzostw Europy na naszej polskiej ziemi... Może ktoś był w strefie kibica, a może na którymś z otwartych treningów naszej kadry lub którejś z innych?

PS: NBA jest spoko, ale piłka nożna to sport fantastyczny.

Zainteresowanie w kraju jest aż fanatycznie wielkie. Jak był Eurobasket 3 lata temu u nas w ogóle się tego nie dało zauważyć, a tu się boję otworzyć lodówkę, żeby mi euro nie wyskoczyło. Dość powiedzieć, że nie oglądałem żadnego meczu, a i tak wiem jakie były rezultaty w naszej grupie, kto jest faworytem, itp. Byłem bardzo zniesmaczony tym, że tylko przez tą imprezę przesunęli o ponad miesiąc premiery wielu świetnie zapowiadających się filmów, między innymi Prometeusza. A teraz widzę, że finansowo to był dobry ruch ze strony dystrybutora bo ludzie świata poza euro nie widzą, skoro do pracy nawet potrafią nie pójść.

Ja mam jednak inne zdanie co do tego porównania. Nie mogę oglądać tego sportu, żeby się nie znudzić po 5 minutach i wynikach 0:0. Natomiast w koszu, zwłaszcza w NBA, jest niebywały poziom atletyzmu, inteligentna i skuteczna gra oraz dynamiczność.

lady_ozzy

W Europie jednak króluje pi?ka no?na... W naszym kraju równie?...jest te? boom na siatkówk?, w której odnosimy sukcesy. Popularna by?a te? pi?ka r?czna... ale teraz ró?nie mo?e by?... a koszykówka... có?... jeden Gortat jej nie zbawi. A na NBA zawsze patrzy si? z przyjemno?ci?... (Sama  ogl?dam fina? =) )

Wracaj?c do EURO 2012... rozbawi?a mnie ko?cówka wczorajszego meczu Polska-Rosja... kiedy i My i Rosjanie ju? tylko spacerowali?my p boisku... I dobrze, ?e u Franka si? 'pozmienia?o' =)
Wierz?, ?e w sobote b?dzie dobrze...
Bardzo zawiedli mnie Holendrzy, którym równie? kibicuje
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Funky

#414
Jordan jak ja byłem mały (tak od 6 roku życia do gdzieś 8 lub 9) to miałem niezłego jebla na punkcie koszykówki. Oczywiście Michael Jordan był moim idolem i uwielbiałem Chicago Bulls. Ha i nawet pamiętam jak miałem album Panini z koszykarzami NBA i naciągałem matkę na naklejki. A co do "EURO" to wielka szkoda że nie wygraliśmy z bankrutami z Grecji (aj nie mogłem się powstrzymać przed tą złośliwością) Myslałem że post-Sowdepia nasz rozwali (jak Czechów) a tu proszę 1-1. Teraz tylko trzeba jakoś pokonać "dobrych wojaków Szwejków" a to nie będzie łatwe.

A zostawiając ten temat mistrzostw nie mogę się doczekać Ekstraklasy. Co prawda wiadomo jaki prezentuje poziom ale mamy wspaniałych kibiców. W tym temacie miażdżymy pikników z Europy zachodniej :) Co prawda żaden ze mnie wielki kibic ale naprawdę fajnie że mamy takie ekipy jak Lech, Legia i Wisła. Ha nawet derby Lechia Gdańsk-Arka Gdynia pod względem kibicowskim są bardziej emocjonujące niż mecze Premier League :) Jako Gdańszczanin kibicuję Lechijce i mam nadzieję że następny sezon nie będzie ich ostatnim w krajowej elicie. Co jak co ale kibice z Gdańska zasługują na Ekstraklasę. A tak przy okazji to powiem że ligami zagranicznymi się nie interesuje. Za dużo sztuczności (ruch kibicowski został prawie zlikwidowany >:( ) i $. No może leciutką sympatię darzę kluby które mają prawicowych kibiców jak Real Madryt (fanem był sam Generał Franco 8) ) czy Juventus Turyn (mieli kiedyś zgodę z (L) a dzisiaj czy nadaj mają to nie mam pojęcia)

Leon Kennedy

CytatTeraz tylko trzeba jakoś pokonać "dobrych wojaków Szwejków" a to nie będzie łatwe.

Oczywiście, że łatwe to nie będzie, ale mamy realne szanse na wygraną, bo jakby nie patrzeć to Czechy nie są tak silne jak dawniej.

CytatZainteresowanie w kraju jest aż fanatycznie wielkie.

Chodziło mi o zainteresowanie wśród forumowiczów ;)

Funky

Leon oczywiście że Polska ma realne szanse na wygraną dlatego też jestem dobrej myśli. A Czechy faktycznie to już nie ta sama drużyna co na EURO 2004, gdzie jak dobrze pamiętam byli bardzo groźni.

Johnny Napalm

CytatChodziło mi o zainteresowanie wśród forumowiczów ;)
Ja oglądałem do tej pory chyba wszystkie mecze na tym jełro, no i powoli zaczynam odczuwać przesyt. Powoli niedobrze mi się robi jak widzę mecz w którym niezbyt wiele się dzieje. Od widoku zielonej trawy mnie odrzuca, po mistrzostwach trzeba będzie przemalować trawniki w mieście. Cóż, resztę chyba sobie odpuszczę i będę tylko czekał na mecz/e Polaków. Może jeszcze Holendrów z Portugalczykami i Chorwatów z Hiszpanami. Ale po grupach to pewnie znowu będę oglądał wszystko. ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Ostatni mecz Polaków to śmiech na sali...

lady_ozzy

Defensywna taktyka w meczu, który trzeba wygrać... to nawet nie wymaga komentarza...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]