Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Mihcim

Interesuje sie ktos z wami koszem?
Moze jacys fani Boston Celtic?

LelekPL

Mój nick odpowiada chyba na pierwsze pytanie sam za siebie. Ogl?dam basket od olimpiady w Barcelonie 1992 kiedy pierwszy raz natkn??em si? na Jordana i pod wp?ywem komentarzy Szarana zosta?em kibicem Byków, a dok?adniej Jordana. Dzisiaj ju? takim kibicem nie jestem, bo to ju? nie to samo, ale wiem czyim kibicem nie jestem, czyli Miami Heat. Bostonu na pocz?tku te? nie lubi?em, pomimo i? zawsze lubi?em Allena (z reszt? w Miami te? cenie sobie Wade'a), ale ostatnio podoba mi si? jak graj?. G?ównie za spraw? ostatnich fina?ów, które by?y najlepsze od 1998 roku, no i poza tym wróg mojego wroga ;) I nie mia?bym nic przeciwko, gdyby Lakers i Celtics znowu w fina?ach si? spotkali. Albo Celtics i Spurs, czyli dwa najlepiej pouk?adane zespo?y w tym sezonie. Obecne byki natomiast s? ok, zw?aszcza w defensywie, ale nie maj? jeszcze pomys?u na gr? w ataku poza podaniem do Rose'a i zrobieniu mu miejsca. A przecie? Cleveland pokaza?o, ?e w PO tak si? wygrywa? nie da.

Leon Kennedy

Inter, Inter, Inter, Inter!!! Honor włoskiej piłki obroniony!! Schalke bój się ;D

TheBeatles

Przez sędziego, Przez sędziego, Przez sędziego, Przez sędziego

Leon Kennedy

Przez... Cesara to przegrali pierwszy mecz. Sam wynik nie był wypaczony i równie dobrze Bayern mógłby awansować, ale Inter walczył do końca i udało się :). Teraz znów Inter pokaże wyższość włoskiej nad niemiecką piłką :D Żegnamy Schalke ;)

TheBeatles

Cytat: Leon Kennedy w 19 Marzec  2011, 10:44:31
. Teraz znów Inter pokaże wyższość włoskiej nad niemiecką piłką :D Żegnamy Schalke ;)
Jak to się skończyło wiemy :).
Wkraczamy w tydzień El Classico. Uważam że Barca wygra szystkie 4 mecze. A wy jak sądzicie?

Leon Kennedy

CytatJak to się skończyło wiemy

Zdarza się i tak, że nie zawsze można wygrywać.

CytatWkraczamy w tydzień El Classico. Uważam że Barca wygra szystkie 4 mecze. A wy jak sądzicie?

Wszystkie 4 spotkania? Wątpliwe. Real w końcu pokaże, że Barca nie jest tak daleko przed nimi i Mourinho robi różnice ;)

Rexio

Ja uwielbiał kolarstwo i piłkę nożną , ale w podstawówce w 6 klasie grałam w reprezentacji w siate, i uni hockeya , więc...w sumie to umiem grac we wszystko  ;D

LelekPL


Rexio

Niby czemu ?  8) w Kosza też gram bardzo dobrze , zawsze gram jako napastniczka

Rado

Nie ma czegoś takiego jak napastniczka w koszu ;D ale rozumiem że dużo rzucasz  :P

Rexio

Tu nie chodziło o kosza z napastniczką  ;D to po 1.
Tu chodziło o piłkę nożną.
2. jaki jest swój uluniony sport ?

Rado

A to sorki, ale tak to napisałaś to myślałem że o kosza chodzi. Kiedyś właśnie w kosza grałem bardzo często i to była moja ulubiona dyscyplina ale z wiekiem zmieniło mi się na piłkę nożną.

Rexio

Nieszkodzi , a to chyba normalne że z większośc facetów woli piłke nożną co ?

franek

Ja jestem cienki w sportach. Jedyne co mi wychodzi to koszykówka. Nie lubię jak ktoś gra w kosza i dla popisu biegnie z piłką przez całe boisko :P W kosza gra się podaniami, bo jak się kozłuje i biega to przeciwnicy zakryją naszych partnerów i znikąd pomocy. Natomiast nienawidzę Piłki nożnej X( Nigdy jej nie lubiłem nie tylko dla tego że nie umiem w nią grać. Dobrze gram jeszcze w unihockeya, ale trochę mnie to już znudziło. W podstawówce graliśmy na każdym W-F`ie ale teraz w gimnazjum to tylko siatka (której też nie lubię).


Show Must Go On!!!