Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Propozycje dotyczące BatCave i forum

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 20:02:45

Juby

Spokojnie, ten obrazek, to taki żarcik. ;)

Mam do ciebie kilka pytań.

Po pierwsze: Czy po naprawieniu BC i to w nowym wcieleniu otworzysz działy o pierwszym Batmanie Burtona?
I po drugie: Minęło 13 miesięcy odkąd wysłałem ci napisany przez siebie dział, nie trzymaj mnie dalej w niepewności i powiedz czy to się nadaje, czy też nie?

PS: Te tło po bokach nowej strony (w komiksowym stylu) jest naprawdę zajebiste. Wprawdzie obecne boki z ścianami jaskini lepiej pasowały do nazwy, ale to nie zmienia faktu, że to jedyna rzecz, która mi się podoba w przedstawionym przez was screenshocie.

Woland

#151
Cytat: Juby w 08 Styczeń  2012, 18:20:15

Po pierwsze: Czy po naprawieniu BC i to w nowym wcieleniu otworzysz działy o pierwszym Batmanie Burtona?

Myślę, że w drugiej połowie roku dział ujrzy już (ech.. ile to już lat) światło dzienne. Zostało jeszcze trochę roboty przy dokończeniu bardzo wnikliwych aspektów całej realizacji począwszy od 10-letniego okresu "preprodukcji" a kończąc na efektach specjalnych. Reszta moich działów będzie przy B89 wyglądała jak marna rozgrzewka:)

Cytat: Juby w 08 Styczeń  2012, 18:20:15
I po drugie: Minęło 13 miesięcy odkąd wysłałem ci napisany przez siebie dział, nie trzymaj mnie dalej w niepewności i powiedz czy to się nadaje, czy też nie?

Aż tyle... Jak ten czas szybko leci;) Na pewno nie dodam go w takiej formie jaką mi wysłałeś. Wybacz, ale nie zagłębiałem się w to jeszcze jakoś szczególnie. Pewnie gdzieś dopiero kolo kwietnia/marca się za to zabiorę. Póki co będzie sporo pracy przy nowym wystroju BC (a ściślej mówiąc przy zmianach ogółu które wymusił), który zadebiutuje na dniach w kilku wersjach. Kolejne w drodze (w tym gratka dla miłośników Norma B.). Wraz z Riko postarałem się, aby była to wizualnie definitywna jaskinia nietoperza;)

You're in for a show tonight, son.

Johnny Napalm

Mam pytanie - czy w niedalekiej przyszłości będziecie organizować jakieś konkursy rysunkowe?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Gregman

Cytat: Johnny Napalm w 12 Styczeń  2012, 12:32:43
Mam pytanie - czy w niedalekiej przyszłości będziecie organizować jakieś konkursy rysunkowe?
Też jestem za tym.

BlackBat

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Gregman

I jeszcze jedno. Dział na forum Handel. Z poddziałami Kup, Sprzedaj, Wymień itp.

kelen

Konkursy rysownicze mają tyle zwolenników, co przeciwników, zatem ciężko powiedzieć.
Co do działu Handel, to nie ma na razie takiej potrzeby, jeśli nagle pojawi się pełno takich tematów to powstanie jeden dział dla takiego typu rzeczy.

Johnny Napalm

CytatKonkursy rysownicze mają tyle zwolenników, co przeciwników, zatem ciężko powiedzieć.
Jak to, przeciwników? Że co? Ktoś podał jakieś argumenty przeciw? Trudno mi sobie takie wyobrazić.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

bart-allen

A ja naprzykład jestem przeciw za to chciałbym żeby zamiast Shoutboxa byłby minichat w którym widać avatara użytkownika oraz żeby był w takiej tablicy(Użytkownicy z Arkhaminfo wiedzą o co mi chodzi.)żeby emotki nie były pisane.Taki Batcave mi się marzy.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

BlackBat

Cytat: Johnny Napalm w 10 Lipiec  2012, 10:45:57
Jak to, przeciwników? Że co? Ktoś podał jakieś argumenty przeciw? Trudno mi sobie takie wyobrazić.
Koronnym argumentem może być choćby to, że dotyczy wąskiej grupy ludzi, bo nie wszyscy fani Gacka rysują i mogą się czuć pokrzywdzeni przez brak możliwości udziału. Z drugiej strony, jako osoba rysująca, chciałabym by taki konkurs miał miejsce na forum, bo wbrew pozorom zbyt wielu okazji by wziąć udział w takowym po  prostu nie ma.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Konkursy rysunkowe nie zawsze cieszą się dużą popularnością, raz jest więcej chętnych a czasem w ogóle. Na nie przemawia także głos ludzi, którzy nie mają do tego talentu, a też chcą mieć szansę wygranej.

Juby

Znalaz?em layout BatCave przygotowywany na premier? TDKR:


I niestety mimo tego, ?e uwielbiam prac? Wolanda ta mi si? kompletnie nie podoba. Wiem, ?e opublikowanych materia?ów do filmu jest bardzo niewiele, ale wykorzysta?e? bardzo s?abe (te wyphotoshopowane fotki promocyjne gacka i Bane'a + t?o z pierwszego plakatu, czyli ten sam b??d co przy finalnym plakacie do filmu). I jeszcze ten deszcz przy postaciach, który kompletnie nie pasuje do reszty. Co? koszmarnego. :-\
Do premiery pozosta?o niewiele czasu wi?c prezentuje swój projekt. Wiem, ?e lewa strona jest s?aba (prawa za to jest IMO znakomita), ale mo?na tam jeszcze co? wymy?li? (wstawi? innego Batmana, a przy nim mo?e jeszcze Catwoman). Co wy na to? ;)


Wykorzysta?em przy nim stare logo BC, bo nie mam dost?pu do nowego, ale to zawsze mo?na ?atwo podmieni?.

Johnny Napalm

CytatKonkursy rysunkowe nie zawsze cieszą się dużą popularnością, raz jest więcej chętnych a czasem w ogóle.
Sadząc po FanArcie, jest całkiem sporo ludzi potrafiących utrzymać w dłoni ołówek i to z całkiem niezłym rezultatem końcowym, więc... o co kaman?  :) A ilu Matejków jest niezarejestrowanych na stronie, a z pewnością często tu zaglądają. I jeszcze jeden argument - jak prześledziłem wyniki poprzednich konkursów rysowniczych na BC, to stwierdzam, że była spora ilość laureatów i nie powtarzały się ciągle te same osoby.
CytatNa nie przemawia także głos ludzi, którzy nie mają do tego talentu, a też chcą mieć szansę wygranej.
Tu też mam argument - w większości tych konkursów, zawsze była dodatkowa opcja dla ludzi, którzy nie potrafili lub nie chcieli rysować - możliwość odpowiedzi na pytania związane z jakims aktualnym zdażeniem z Universum, albo coś na temat zbliżającego się filmu, itp.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Altair

Cytat: kelen w 11 Lipiec  2012, 19:04:31
Konkursy rysunkowe nie zawsze cieszą się dużą popularnością, raz jest więcej chętnych a czasem w ogóle. Na nie przemawia także głos ludzi, którzy nie mają do tego talentu, a też chcą mieć szansę wygranej.
Do tego dochodzą Ci, którzy czuli by się jakoś pokrzywdzeni za każdym razem po ogłoszeniu wyników. :D Przykład? Graficzne konkursy Polygamii, gdzie jedna ze zwycięskich prac nie była autora, a ściągnięta z DA. Taki konkurs nie dał niczego poza punktami minusowymi dla serwisu i redaktorów, którzy takie rzeczy powinni sprawdzać. Powinni, ale najzwyczajniej nie mogą bo ogłoszenie wyników zabrałoby 2x wiecej czasu.

BlackBat

Cytat: Altair w 12 Lipiec  2012, 09:41:32
Przykład? Graficzne konkursy Polygamii, gdzie jedna ze zwycięskich prac nie była autora, a ściągnięta z DA. Taki konkurs nie dał niczego poza punktami minusowymi dla serwisu i redaktorów, którzy takie rzeczy powinni sprawdzać. Powinni, ale najzwyczajniej nie mogą bo ogłoszenie wyników zabrałoby 2x wiecej czasu.

Takie coś mnie wkurza, nie wiem jakim trzeba być dupkiem, żeby wykorzystywać czyjeś rysunki w konkursie  >:( Ale fakt, to jest Internet- ciężko sprawdzić autentyczność. Ja sama na DA miałam kilka wypadków z art theftami i mimo, że admini starają się pilnować to nie działa to najlepiej.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"