Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

LEGO BATMAN

Zaczęty przez nsmcny, 07 Kwiecień 2008, 21:36:28

codic

w sumie racja ;) jak na razie wydaje na coś innego ale do LEGO jeszcze dojde :P
: 21 Sierpie?  2008, 23:09:03

 News na stronie mówi:

Cytat: Strona Glówna
Promocja gry "LEGO Batman" bedzie obejmowac m.in. zabawki w zestawach Happy Meal w McDonald's.

Ja wygrzebalem wiecej:

Promocja rozpocznie sie 12 września (na świecie, czy w Polsce to nie wiem, pewnie tez). Ukazą sie nastepujące zabawki:

The Batboat - pewnie jakaś lód?
The Joker Helicopter - helikopter Jokera, bedzie interesująco
Batman and Batarang - wszystko wiadome
Mr Freeze - tu tez
The Batmobile - chyba kupie jako pierwsze
The Penguin and Submarine - Pingwin i lód? podwodna
Robin - Robin :D
The Joker - wybiore jako drugie :D

znajde grafiki to podrzuce
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Mihcim

Ten Joker to jest kiepski samemu mozna lepszego zrobic juz takie customy widzialem na youtube ze masakra gosciu moze z pomyslami do lego leciec
sam mam wlasnego Jokera zdjecia dam ale z laptopa pisze to nie mam tutaj

Hydro

Dysponujesz linkami na YT z tym gościem???
It's a funny world we live in.

KillingJoke87

ech Lego = Dzieciństwo gdybym był o 15 lat młodszy to wiem na co by chodziło moje kieszonkowe :D a dzisiejsze dzieciaki? włączają tylko tego....no....interneta i zabijają się w tych domach czy łolfsztajnach i wzrok się im psuje a garby rosną :p :D a tak serio zestawy batka czy indiego...ech żeby w moich czasach były takie zestawiki
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Mihcim


Riko

Teoretycznie ja też zaczynam rozpaczac nad tym, ze nie bylo takich "bajerow" w moich czasach mlodosci. Zreszta i tak za duzo zabawek nie mialem, a po za tym raczej nie chcialem sie bawic z powodu braku czasu i niefortunnych wydarzeń. Ale nadrobic zawsze mozna kupujac swojemu dziecku :D

Mel