Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Propozycje dotyczące BatCave i forum

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 20:02:45

Corso

Wszystko ok, lecz ja bym nie wracał do starego logo. Pora na coś świeżego, oryginalnego. Owszem mieliście wpadkę z obecnym logo, które jest dość ciemne i bez wyrazu. Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Funky

Proszę tylko nie dawajcie Bane`a z jego sado-masochistycznym strojem na stronę główną ::)

Rado

#137
Design sam w sobie nie jest zły, aczkolwiek ja również, jeśli już mają być zmiany, oczekiwałbym czegoś co będzie się znacznie różnić od dotychczasowego wyglądu. Czas na nowe imo.

Riko

Strona została nieco poprawiona(inne czcionki, ustawienie, wyglad sidebarów), samo logo też zostanie zmienione, to tylko wersja beta

Leon Kennedy

I bardzo dobrze, bo jak wszyscy wiedzą i widzą jest takie se...

Juby

Cytat: kelen w 03 Styczeń  2012, 22:42:47


Tak w chwili obecnej prezentuje się nowy wygląd w trakcie budowania. Co o nim sądzicie? Oczywiście krój czcionki nie jest ostateczny.

Ale to ma być wygląd forum i odpowiadałeś na pytanie Drawskiego, czy to nowa strona główna BC?
Jeśli to drugie, to patrząc na proponowany wygląd aż sam się sobie dziwię, że w maju narzekałem na obecny. :P

Niestety kompletnie on do mnie nie przemawia. Obecny wygląd strony głównej może nie był tak fantastyczny jak ukochana wersja 2006-2011, ale jest dużo bardziej zaawansowany (nie wyglądał jak strona zrobiona przez samouków w notatniku) i jest bardzo klimatyczny. Nowa wersja nie ma klimatu, a jeśli chodzi o wygląd to chyba sam bym mógł taką stronę napisać (poza pierwszą wersją "Batman World" z 2003 roku, jest to najprostszy wygląd BC). Bardzo słabo dobrano ujęcia Batmana i jego przeciwników (w dodatku tylko trojga), menu mają nowe, dużo gorsze tło (w dodatku co to za dziwny podział z lewej strony), a czcionka... no cóż, ja chce starą verdana (sam pisze po domowemu stronę o Terminatorze, którą mam zamiar wystartować w wakacje i będzie tam funkcjonować verdana)! Tak więc z mojej strony nie, nie i NIE! Długo się przyglądałem temu wyglądowi, żeby spróbować się przyzwyczaić, ale niestety poza fajnym motywem komiksowym po bokach strony nie widzę plusów. :(

PS: Kto to Riko? i co robi na forum z rangą admina?

Riko

#141
Jak mowilem, to wersja beta, posiedzialem troche z Wolandem i dopracowalismy ten wyglad, logo zostanie zmienione, zostalo dodane na razie aby mozna sie na czyms wzorowac. Verdana tez powroci.

Odpowiadajac na pytanie uzytkownika @Juby, jestem administratorem portalu ArkhamInfo.com. Odpowiadam w chwili obecnej za zmiane wygladu forum i rowniez w tej kwestii prosilbym o opinie, ktore pomoga znacznie go usprawnić.  Jeżeli władasz umiejętnościami tworzenia stron internetowych to zapraszam. Akurat przyda się każda para rąk.

Co do układu kolumn bocznych to są one jedynie przykładowe, na pewno nie będą takie w przyszłości.

Juby

Dzięki, ale poza informacją, że "władam umiejętnościami tworzenia stron internetowych", pominąłeś mój tekst o tym, że jestem zajęty pisaniem własnej strony (a i na to mam mało czasu, bo jestem w klasie maturalnej i czytam Bondy ;)).

Widzę, że pracujesz z Wolandem. Jestem tą informacją trochę zdziwiony bo tworzy on na prawdę świetne grafiki na BC, a pod tym względem podany przez was wygląd wypada średnio. :o

Riko

Nic zlego na mysli nie mialem, wrecz przeciwnie, chyba zle odebrales moje slowa.
Przypomne jednak slowa, ze theme byl we wczesnej wersji beta, Woland nie mial wplywu na grafike do tej wersji, robil je ktos inny. Z Wolandem wspolpracuje teraz nad zmianami do obecnej wersji.

Juby

Ja nic nie napisałem, że miałeś coś złego na myśli, wręcz przeciwnie - schlebiłeś mi, a ja grzecznie odmówiłem. ;)

LelekPL

Mi tam layout specjalnie nie przeszkadza, ale zgodzę się z Jubym co wręcz koszmarnej grafiki z Batmanem i trzema wrogami. Kompletnie nie pasuje do reszty strony, rozumiem, że jest w duchu poprzedników, ale uważam, że albo coś mniej kolorowego (bo zwłaszcza Ci wrogowie się kompletnie gryzą z resztą, choć grafika Batmana też nie jest najlepszym kadrem jaki można było wybrać), albo coś bardziej minimalistycznego byłoby lepszym wyborem... Taka moja mała sugestia

Woland

Nowy wygląd będzie zupełnie świeży, a zarazem mroczny i bardzo klimatyczny (w zasadzie już jest:D). Oczywiście do czasu premiery niczego nie pokażemy;) W każdym razie BC czeka małe wizualne trzęsienie ziemi;) Wygląda również na to, że (niestety) stare laye do działów filmowych, serialowych itd będą zastąpione nowymi ich wersjami.

You're in for a show tonight, son.

Adolf

Musze pochwalić za bardzo ładny komiksowy styl po bokach, niestytety, jest coś co tu znacznie odstaje. Mówię o logu strony, które jest zupełnie w innym stylu i po prostu nie współgra z resztą. Trzeba by je zaprojektować zupełnie od nowa.

Juby

Cytat: Woland w 06 Styczeń  2012, 23:09:22
Wygląda również na to, że (niestety) stare laye do działów filmowych, serialowych itd będą zastąpione nowymi ich wersjami.


Woland

Eee tam. To nie tragedia:) Wyjdzie to im na pewno na lepiej, a i przy okazji poprawione zostaną niedociągnięcia:)

You're in for a show tonight, son.