Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wymarzona gra o Batmanie

Zaczęty przez Silent Dark, 21 Sierpień 2008, 22:28:58

Mihcim

ja mialem ne pega : Mortal Kombaty i Sonici  ; )
duzo mialem takich gier ; )

heros65

Moim marzeniem było żeby zrobić grę na podstawie filmu MROCZNY RYCERZ.
Gdzie można by być Batmanem i Jokerem,oraz Two-Face.

bartekb

E, wolałbym pokierować paniami poison Ivy i Harley: wniosłyby do gameplayu coś świeżego(kontrola nad roślinami i mamienie przeciwników w stylu Ivy i super-zwinność+gadżety Harleen).

heros65

Albo pokierować Freze.Ino nie lego tylko takim prawdziwym.

Bunch


Anarky

Przede wszystkim by nie była to gra przyprawiająca o klaustrofobie, by oferowała dużo swobody. Poza tym by była odpowiednio klimatyczna i by postacie w niej jednak były żywcem wyjęte pod względem wyglądu z komiksu. By nastawiona była na skradanie, grę dźwięków i cieni. Muzyka, brutalność i mocna fabuła to to czego też bym oczekiwał i czego bym chciał. Dodatkowo sporo sekretów do odkrycia, żadnych jednak biosów wrogów czy postaci z universum Batmana. Możliwość zwiedzania ogromnego  BatCave i kierowania pojazdami. Chce też by gra nie była tylko tępą bijatyką, nawalanką. By były w niej zagadki i trochę detektywistycznego myślenia.


Ja wam pokażę!

BD96

#66
Moja wymarzona gra o Batmanie - Batman vs Predator. Fabuła powinna być powiązana z komiksem... ja proponuję przybycie na ziemie statku Predatorów w celach łowieckich, aż w końcu postanawiają zabrać się za Batmana. W każdej misji chciałbym aby był wybór postaci - Batman czy Predator. Nie chodzi mi o jednorazowe wybranie gatunku i granie nim cały czas, ale przechodzenie gry gdy raz sterujemy Predatorem, a raz Batmanem. Dużo brutalności, krwi, i może elementy RPG. Druga gra w którą bym chętnie zagrał to Batman vs Jason. Nie chodzi mi tu o żadnego Jasona Todda, ale o Jasona z Friday the 13th. W Gotham pojawia się nowy morderca, za którym wkrótce Mroczny Rycerz musi podążyć, aż akcja na stałe przechodzi do lasu przy jeziorze Crystal Lake. Podobnie jak w mojej wizji Batman vs Predator, tak chciałbym aby gracz sterował obiema postaciami. Oh, i ważna funkcja u Jasona - można swobodnie mordować wszystkich pokroju Robina, Batgirl, itp. Takie umilenie rozgrywki sterując Jasonem ;).

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Tylko pytanie co miałby ciekawego w tej grze robić Batman, szukać Predatora i ratować ludzi których ten chce zabić ? nuda i jeszcze raz nuda. Gra Batman vs Predator musiała by jednak odbiegać od komiksowej trylogii, by dać jednak większe zajęcie Batmanowi niż tylko poszukiwanie i starcie z Predatorem. Pomysł nie jest jednak zły, bo gra w której kierowalibyśmy Batmanem lub Predatorem dawała by dwa różne zakończenia gry i dwa wątki fabularne. Na mordowanie mordować Robina czy Batgirl nie ma jednak większych szans, bo gra musiała by być ocenzurowana a poza tym DC chyba by się na to jednak nie zgodziło.
Ja wam pokażę!

BD96

A dlaczego DC miałoby się nie zgodzić? w komiksach mordują swoich bohaterów, a w grze która przecież nie nawiązuje do kontinuum nie można by było poszaleć?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Nie zabija się kury znoszącej złote jaja.
Ja wam pokażę!

BD96

Bruce Wayne nie żyje - to tak z Batmana. I coś z książek - Harry Potter nie żyje (chociaż moim zdaniem cały ten świat magii to badziew i tyle, ale zarabiał bardzo dobrze). Nie tworzy się kolejnych filmów z sagi Star Wars. Kila takich luźnych przykładów.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Nie żyje ale wróci by za jakiś czas znów umrzeć i znów wrócić - never ending story
Ja wam pokażę!

RafBat

 Ten temat z samego założenia dotyczy luźnych wizji takiej gry. Anarky, przecież nikt tu nie mówi o projekcie, który już za chwile trafi na rynek. A pomysły na gry, podane przez BD96, są dosyć ciekawe. Najchętniej zobaczyłbym właśnie pojedynek Nietoperza z Predatorem, mogłoby to wyjść nawet interesująco, nawet przy założeniu, ze miałaby to być gra typu RPG. Potrzebny byłby do tego także interesujący scenariusz, zatem do dzieła BD96...

Mel

Ludzie, opanujcie się trochę. To temat w którym każdy przedstawia swoją wizję gry. która i tak by nie miała szans powstać, a prowadzicie dyskusję obalając czyjeś pomysły argumentami...Zupełnie tak, jakby to były jakieś poważne plany na scenariusz. Dla mnie byłoby miodzio, jakby Batman i Joker prowadzili podwodne walki na mechanicznych jednorożcach i podkreślę, że to tylko "wymarzona gra" i raczej będzie milej dla wszystkich, jak ktoś się powstrzyma od uwag "nuda, nuda jeszcze raz nuda".

CytatI coś z książek - Harry Potter nie żyje
Dziękuje za spoiler.

BD96

Mel, to znaczy nie zginął, tylko książka się skończyła ;D. I jeszcze wracając do Batman vs Jason - to przecież tylko gra, chyba nie uważasz że fani czytając komiks i widząc Robina powiedzieliby - "Ej! przecież jego zabił Jason!" ::). Taka tam opcja, i już - a Mel świetnie to podsumowała, to ma być nasza wymarzona gra a nie taka która ma szansę powstać.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!