Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnie wiadomości

#1
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez MJ - Dzisiaj o 12:49:17
Red Fox w nawiązaniu do tematu czy może zostać wznowiony All Star Batman i Robin :

:https://www.hollywoodreporter.com/news/general-news/dark-knight-iii-might-not-827997/


Ten fragment jest interesujący : "Miller might collaborate with Lee on the conclusion to "All Star Batman & Robin The Boy Wonder," the series the two launched together in 2005. "He's got a great ending to the story and a really cool final scene that was described to me that is just classic," said Lee.

Artykuł jest stary, ale daje do zrozumienia że scenariusz jest napisany, więc nigdy nie wiadomo ;)
#2
Inne filmy i seriale / Ostatnio ogladalem...
Ostatnia wiadomość przez MJ - Dzisiaj o 12:27:04
Miss Quinn, również byłem na Diunie ostatnio o ile co do efektów i zdjęć w filmie się zgadzam bo są pięknie zrobione i nakręcone, to fabuła mnie aż tak nie wciągnęła, a może po prostu nie potrafiłem się utożsamić z tymi bohaterami? Może gdybym mieszkał gdzieś w Afryce albo Arabii wczułbym się bardziej  8)
Fakt, druga część była dużo lepsza od jedynki, ale te klasyczne zagranie z wybrańcem mimo że dobrze poprowadzone, jest już tak oklepane że mnie nie rusza.

Miss Quinn, czytałaś może książki? Ciekaw jestem opinii kogoś kto zna wersję filmową i książkową, na ile jest to wierne oryginałowi?
#3
Bat-Filmy / Justice League: Crisis on Infi...
Ostatnia wiadomość przez MJ - Dzisiaj o 12:18:50
Totalnie się nie zgadzam co do drugiej części, pierwsza była nudna, bezosobowy przeciwnik, niewiele gęstości w materiale, mierne zaprezentowanie różnorodności ziem, przysnąłem z dwa razy. Skoro są to nieskończone ziemie to może faktycznie powinno być więcej wersji tych bohaterów, a nie trzy na krzyż?

Druga część duuuuużo lepiej, nagle mamy personalną historię Psycho Pirata, która nawet mnie wciągnęła, trochę więcej Batmana w akcji, choć z tych dialogów dałoby się wycisnąć coś głębszego, ale jest kilka ciekawych wątków.

Mam nadzieję że trzecia część pójdzie na całego i umieści wszystkie wersje poprzednich animacji, tak jak widzieliśmy urywki z TAS, powinien pojawić się The Batman, ta wersja z Batman i Syn, Mroczny Rycerz Powraca itp. Po drugiej części widzę na to szansę,choć nie oczekuje ideału.
#4
Inne filmy i seriale / Ostatnio ogladalem...
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - Dzisiaj o 11:00:54
Ja miałem udanę serię trzech bardzo udnaych filmów:
The Fall Guy
Love Lies Bleeding
Challengers

Wszystkie z bardzo dobrymi OST, wciągające i całkowicie różne.
#5
Bat-Filmy / Justice League: Crisis on Infi...
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - Dzisiaj o 10:58:17
Część druga była równie zła, jak nie gorsza od poprzedniej. Trzecią obejrzę już tylko z obowiązku ukończenia obejrzenia serii.
#6
Bat-Gry / Arkham Shadow
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - Dzisiaj o 10:56:37
Ehh, kolejny zawód jeśli chodzi o serię Arkham. No nic, może kiedyś będzie jeszcze pełnoprawna kontynuacja tej serii.
#7
O stronie i forum / 20-urodziny BatCave
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - Dzisiaj o 10:54:57
Mamy 20-lecie za sobą, to już 21 rok strony. Można chyba logo na forum już zmienić ;)
#8
Bat-Gry / Arkham Shadow
Ostatnia wiadomość przez MJ - 03 Maj 2024, 12:21:45
Kolejna gra z serii Arkham, brzmi ciekawie, wygląda klimatycznie, ale po raz kolejny nie jest to to czego najbardziej oczekują fani gdyż jest to VR.

https://www.youtube.com/watch?v=XpN_Abd1RQc

Patrząc na trailer wygląda na to że Szczurołap pojawi się w tej grze.

W Gotham Knights nie mogliśmy grać Batmanem.
Suicide Squad Kill the Justice League z tego co mi wiadomo też nie zostało najlepiej przyjęte.
Arkham Shadow coś na co wszyscy czekali w formie, której nikt nie chce, po raz trzeci dziwny ruch ze strony WB, jakby nie mogli po prostu zrobić kolejnej pełnoprawnej części Arkham z Batmanem w roli głównej na normalne konsole.
#9
Bat-Filmy / Justice League: Crisis on Infi...
Ostatnia wiadomość przez Q - 30 Kwiecień 2024, 19:53:48
Teaser cz. 3 ze starymi znajomymi z "Batman: TAS".

#10
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
Ostatnia wiadomość przez Juby - 30 Kwiecień 2024, 10:40:38
KATALOG 2024 [click, lub PPM + Otwórz link w nowej karcie]



Jak co roku podaję spis komiksów z Batmanem, lub innymi bohaterami Gotham City, które Egmont planuje wydać do końca roku:

Lipiec
Batman: Detective Comics, tom 1: Gothamski Nokturn: Uwertura (Uniwersum DC)

Sierpień
Superman kontra Meshi: Zażarte starcie, tom 2 (Manga DC)

Wrzesień
Joker: Świat
Gotham: Rok pierwszy
Batman: Biały Rycerz przedstawia - Pokolenia Jokera (DC Black Label)
Batman - Trybunał Sów (Batman Noir)

Październik
Superman kontra Meshi: Zażarte starcie, tom 3 (Manga DC)
Batman, tom 2: Człowiek Nietoperz z Gotham (Uniwersum DC)

Listopad
Batman & Superman. World's Fines, tom 1: Diabeł Nezka (Uniwersum DC)
Batman: Detective Comics, tom 2: Gothamski Nokturn: Akt 1 (Uniwersum DC)
Batman: Mroczne zwycięstwo (DC Deluxe)

Grudzień
Batman: Ziemia niczyja, tom 4 - Nowe zasady
Planeta Łazarza (Uniwersum DC)



Jeśli dobrze liczę, będzie tego aż 33 tytuły. O ile liczba ta robi wrażenie, tak sama zawartość już niekoniecznie, przynajmniej dla mnie. Ogłoszenia z ubiegłorocznego MFKiG oraz kanału Wieści ze Świata Komiksu sprawiły, że w sumie nie ma w katalogu żadnych niespodzianek... No, może poza dwoma przykrymi. Pierwsza - przez wydanie w twardej oprawie Śmierci Supermana, na czwarty tom Ziemi niczyjej będziemy musieli czekać ponad pół roku!! :( Lipa straszna, bo to jedyny pewniak zakupowy w moim przypadku (na pomarańczowo). Druga - okładka Mrocznego zwycięstwa będzie taka sama, jak w wydaniu Mucha Comics z 2014 i kompletnie niepasująca do DC Deluxe Długiego Halloween, które trafi do sprzedaży w maju. Nie wiem kto to wybierał, ale jeśli tak to ma wyglądać, to ja raczej podziękuję (ew. wezmę samo Halloween).