Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Johnny Napalm

Mada faka! Knightfall, w trzech albumach... fiu, fiu, nieźle. Na pewno fajnie jest zobaczyć to wszystko na lepszym papierze, dopieszczone zrekonstruowanymi kolorami, lecz pewnie i nie licho to kosztowało - jak się domyślam - więc ja raczej bym spasował i nie licytował. Cóż, satysfakcja po tej małej lekturcę murowana!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

XIII

Nowość wygrana w jednym konkursie

daniello32

@Johnny Napalm: powiem szczerze, że nie dałem za to aż tak wielkich pieniędzy biorąc pod uwagę ile kosztuja zwykle pojedynczo, bo cena wszystkich 3 wyniosła tylko 200 złotych, zwykle jeden się obraca w okolicach 100 zł, także można powiedzieć, że mam 3 w cenie 2.

BlackBat

Na MFKiG te trzy tomy były po 40 zł jeden, pamiętam, że ktoś w kolejce do MvM o tym mówił. Teraz żałuję, że nie zdążyłam kupić, za to w tym roku będę polowała na okazje :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


daniello32

Łoł, to faktycznie tanio, też bym żałował na twoim miejscu z powodu przegapienia takiej okazji, w każdym razie jednak na internecie to nowe egzemplarze poniżej 90 zł nie schodzą.

Rado

Również poluję na Knightfall w jakiejś okazyjnej cenie, ale najlepiej tylko drugi i trzeci tom.

Tymczasem, u mnie też update. Black Mirror, Mad Love and other stories, JLA Riddle of the beast - czyli ligowy elsword w świecie Władcy Pierścieni, Batman #21 i Superman otrzymany gratisowo.




daniello32

Dobrze widzę, to jest Black Mirror w SC, nie? Cieszyłem się, że się taka wersja pojawiła, bo chciałem mieć tę historie, ale jakoś nigdy nie miałem motywacji, żeby kupić HC, czekałem na jakąś promocję, a tu na szczęście się pojawiło sporo tańsze SC.
Ale i tak najbardziej zazdroszcze tego Mad Love...

Rado

Tak, Black Mirror na miękko. Ja miałem podobnie jak Ty. Album bardzo dobre recenzje zbiera, to się przełamałem do tego Graysona i również doczekałem wersji SC.

kelen

Oto mój update z zeszłej i obecnej dostawy z MvM plus zakup polskiego wydania:



BlackBat

Wyczekiwany miesiącami update po zlocie :D Rafalinda, dzięki serdeczne za genialny deal z Court of Owls :)



Również zlotowo, czyli dlaczego nie wpuszcza się mnie do sklepów z komiksami ;) Rado, jeszcze raz dziękuję za Szmaragdowy Świt!!



Oraz dzisiejsze odkrycie tygodnia: Mam antykwariat w mieście i tak- są w nim komiksy ;D Facet powiedział, że ma całą masę na zapleczu, jutro idę wydać oszczędności zweryfikować zaopatrzenie ;)

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Zatrakus

Hm, pomimo faktu, iż od wczoraj jestem posiadaczem Hellboy: Obudzić Diabła oraz Ligi Niezwykłych Dżentelmenów, to zdanie
CytatMam antykwariat w mieście i tak- są w nim komiksy  Facet powiedział, że ma całą masę na zapleczu, jutro idę wydać oszczędności zweryfikować zaopatrzenie
sprawiło, że... cóż, delikatnie rzecz określiwszy zacząłem przeklinać Niebiosa... Acz przy okazji gratuluję nabytków.

Swoją drogą(choć to nie do tego działu, lecz rozum rozumem, a szał szałem[Czy wyszło nawiązanie do "Ody do młodości"? Arrrgh...]), zna ktoś jakikolwiek antykwariat tudzież księgarnie we Wrocławiu, Zielonej Górze bądź okolicach, gdzie można by zaopatrzyć się w komiksy(raczej zeszytówki)?
Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

Rafalinda

O kuna faka, mandolina, w odrapaną, brudną mordę jego nieopaloną mać. 3x Tomb Raider  :o
A ja tak bardzo Kocham Larę Croft! I załapałaś się jeszcze na B vs P. Ciebie w tym tygodniu w ogóle nie opuszcza szczęście. Słyszałem, że nawet zrobiłaś niezły deal na markach z jakimś obcokrajowcem. Ty Zagraj koniecznie w totka dziewczyno!!! :D

Kujaw

Miło znaleźć taki sklepik :D Ja też jakiś czas temu odkryłem w Krakowie klitkę z tanią książką a w niej pudła z komiksami w litościwych cenach. 5 zł za "Superman vs Aliens" i 20 za zbiorcze 100 Naboi od Mandragory, to chyba nieźle.

Tak z ciekawości, ile krzyknęli sobie BvP II? Antykwariusze lubią czasem wysoko wycenić ten komiks, nie mówiąc już o jedynce. W FanKomiksie koleżka chciał nawet 30 zł ja dwójkę i około 40 za jedynkę.

Co do zeszytówek GL, to moje zdziwienie odnośnie ceny było spowodowane tym, że za swoje dałem po 4 zł i też w antykwariacie, no ale co sklep to cena, a jak bardziej się bardziej opłaca niż z przesyłką, to wiadomo...

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Bless

Tak na marginesie, Batman vs Predator I zdobyłem na allegro za 20 zł :D stan Idealny. Musze w końcu wrzucić swoją kolekcje, zbieram się i zbieram do tego i wiecznie nie mam czasu !

BlackBat

@Funky Dzięki, zasadniczo antykwariat mamy dopiero od kilku miesięcy więc wiesz, wszystko się może zdarzyć :)

@Rafalinda Aż nie wierzyłam, że będą jakiekolwiek komiksy haha! Tak, przypadkiem obłowiłam się na markach norweskich, może faktycznie zagram :D

@Kujaw i Bless Drodzy panowie BvP kosztował mnie... całe 8zł ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"