Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Arrow"

Zaczęty przez Leon Kennedy, 04 Czerwiec 2012, 15:11:53

Bless

Ja osobi?cie jestem zachwycony Arrowem, tym bardziej ?e nigdy mnie jako? ta posta? nie kr?ci?a a dzi?ki temu serialowi bardzo si? zainteresowa?em tym heroskiem :D kolejna rzecz to oczywi?cie fakt, ?e jest tutaj Deadshot i info ?e jego historia si? nie sko?czy?a i ma si? toczy? dalej ! Licz? na to ?e serial b?dzie trzyma? dalej poziom lub ?e b?dzie jeszcze lepszy ! Co do Nightwing'a wierz?, ?e si? pojawi w 2 sezonie :D

8azyliszek

Panowie jest wiadomość!
Dotychczasowa stacja głównie dla nastolatek i kur domowych zaczyna rządzić!
http://hatak.pl/arty...-z-uniwersum-dc

A ja to wszystko znowu przewidziałem :P :D :), gdy zwróciłem uwagę na to, że po słowach matki Laurel ("I be at home in flash" czy coś podobnego) w Arrowie może pojawić się Flash. I to jest super wiadomość! Nawet opóźnienie przedstawienia Nightwinga ma sens, bo twórcy serialu poważnie zaczynają podchodzić do pomysłu połączenia swojego serialu z nadchodzącymi filmami kinowymi. Na razie nie ma żadnych powiązań między "Arrow" a "Man of Steel", ale kto zabroni dać w 2 sezonie odpowiednie teksty i dialogi opisujące świat dookoła ("W Gotham City jest facet który robi wiele dobrego" :P). Jakby to zrobić z głową to mogliby przebić nawet SHIELD ABC i jego powiązania z Avengers. Jeśli tylko klątwa Summer Glau nie zabije Arrowa, to to jest pomysł miażdżący system i jestem zdecydowanie na tak.

Już przy okazji drugiej połowy trwania Smallville zastanawiałem się czemu po prostu nie zrobią serialu o całej Justice League. Powoli, powoli coś bardzo dobrego i fajnego może się z tego wszystkiego urodzić. W końcu minęło już prawie 50 lat od zakończenia telewizyjnego Batmana i ponad 15 od Batman TAS. Czemu nie wrócić z nim na srebrny ekran tv? Albo po Flashu zrobić naprawdę porządną (a nie te dotychczasowe profanujące pomysły zmienienia wszystkiego) Wonder Woman czy Green Lanterna.

Doctus

Wszystko fajnie, tylko że Wonder Woman nie da się zrobić dobrze, bo już sama w sobie jest kretyńska postacią.

Co do Flasha, to mocno się zdziwiłem. Niby mieli utrzymać ten nolanowski realizm (bleh, ileż można) a tu nagle news że do serialu dołączy Barry Allen. Cieszy fakt że twórcy się z tego wycofują, ale czy na pewno to oznacza że Arrow ma stać się częścią DC Cinematic Universe? nie wydaje mi się. Jakoś nie widzę Stephena Amella jako Green Arrowa wśród Justice League. Póki co serial opowiada o początkach Olivera, przedstawia go jeszcze jako mściciela, na którego nawet nie wołają według jego komiksowego pseudonimu. Kto wie, może kiedyś, jak Amell zapuści włosy i bródkę, ale póki co to Arrow nie pasuje mi do filmowej JL. Niech lepiej CW robi swoje universum serialowe, a WB swoje.

8azyliszek

#138
@UP
Wypluj te s?owa Agencie Marvela :) :P. Sytuacja, ?e ka?dy sobie rzepk? skrobie. ?e filmy sobie, seriale soboie a kreskówki sobie ja mam ju? do??, bo tak jest od zawsze. Marvel pokaza? jak to dobrze nale?y zrobi? i mam w ko?cu nadziej?, ?e WB pójdzie po rozum do g?owy i zepnie to w jedno Universum. Obsadzaj?c Bale'a, albo Josepha Gordon Leweta w roli Batmana, mo?na by po??czy? nawet MoS i trylogi? Nolana. Tylko trzeba chcie? i nie spieprzy? tego.

A w Arrow nie by?o do tej pory prawdziwego przydomka, bo twórcy sobie za?o?yli, ?e do ksywki Green Arrow b?d? dochodzi? 2 sezony. Czytaj newsy na Hataku :)

@DOWN
Dr Stranga? Jestem na nie. Stephena powinien zagra? Ryan Gossling :)
To co Marvel zrobi? z moimi  ulubionymi animacjami to rzeczywi?cie skandal, granda i wo?a o pomst? do nieba. Ale spójne filmy + ruszaj?cy spójny serial to IMHO jedyna s?uszna droga.

Doctus

CytatMarvel pokaza? jak to dobrze nale?y zrobi? i

Pewnie. Zw?aszcza kiedy likwiduj? dobre seriale (The Spectacular Spider-Man, Avengers: Earth Mightiest Heroes) ?eby zast?powa? je gniotami które s? kalk? filmowego universum - byleby pasowa?o. To jest taktyka której DC mam nadzieje uniknie. Nic nie stoi na przeszkodzie ?eby Justice League rozwija?o si? w swoim tempie, a Arrow i jego spin-offy opowiada?y w?asn? histori?. Co do Bale'a i Nolana to by?o ju? og?oszone ?e Batmanem absolutnie nie b?dzie Christian Bale, wi?c mo?esz sobie da? spokój z tak nietrafionymi propozycjami, a z tym Gordonem-Levittem to ju? w ogóle rozwali?e? system... akurat On musi mie? kontrakt z Marvelem, ?eby zagra? Dr. Strange'a!

camel

#140
Jestem w trakcie przerabiania I sezonu Arrow. Nazwałem to roboczo Laurel Cut, wycinam zbędne romanse, jak i gorszych złoczyńców. Mam zamiar zrobić z tego dwa filmy, pierwszy kończy się porażką z Dark Archerem, drugi oczywiście finałem sezonu. I część jest praktycznie gotowa, i jeśli ktoś chciałby ją zobaczyć i może dodać jakieś sugestie byłbym bardzo wdzięczny. Nie ukrywam że nie mam zbyt wielkich umiejętności w edycji filmów, jednak nadrabiam chęciami ;) No i jeszcze pytanie do kogoś zorientowanego w temacie praw autorskich- jak to wygląda, czy jest to w ogóle legalne (fan edity w sumie powstają)- nie chce mieć prawników Warnera za plecami 8)

CytatWszystko fajnie, tylko że Wonder Woman nie da się zrobić dobrze, bo już sama w sobie jest kretyńska postacią.
No ta, bo zielony gigant z niezniszczalnymi majtkami który jest "always angry", ale nie jest "always green" nie jest kretyński- podobnie jak gość który dostaje pierścień i staje się członkiem kosmicznej straży  ::) Nie mówiąc o naszym ukochanym Gacku, który po kilku lotach na linkach nie powinien mieć barku ;)

IMO wprowadzanie jednego Flasha do Arrow, i drugiego Flasha do JL jest pozbawione sensu- bardzo liczę na to że Arrow będzie częścią DCCU.

Doctus

CytatIMO wprowadzanie jednego Flasha do Arrow, i drugiego Flasha do JL jest pozbawione sensu- bardzo liczę na to że Arrow będzie częścią DCCU.

W tej kwestii jestem dość zmieszany. Z jednej strony, uważam że nie warto się rozdrabniać tak jak to DC robiło przez lata, z drugiej jednak nie wiem jak to będzie z wpasowaniem universum Arrow i Flasha do filmowego świata DC. Pojawienie się Supermana wywołało spory szum na całym świecie, więc gdyby faktycznie serialowy Green Arrow miałby być częścią movieversum to powinni tam choćby o tym wspomnieć. Świat w Man of Steel i Arrow łączy fakt że oba te światy jak do tej pory nie wiedziały o istnieniu jakichkolwiek przypadków nadludzi, jak i życia na innych planetach. Producenci Arrowa mówią że pojawienie się Flasha ma być już niezłym przeżyciem dla Olivera, więc co mamy powiedzieć o potencjalnych istnieniu Supermana w tym universum? chciałbym też zwrócić uwagę na fakt pojawieniu się takich organizacji jak League of Assasins czy A.R.G.U.S - a to są rzeczy, które obowiązkowo będą musiały w końcu pojawić się w filmowym universum DC.

Bless

No jak już wiadomo Flash i League of Assasins będą na 100% także teraz trzeba tylko czekać na paczać co z tego wyjdzie :D choć ja już w 1 sezonie wiedziałem, że pojawi się liga.

BlackBat

Jaram się na Flasha jak mała dziewczynka ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Bless

Ja mo?e nie jaram heh ale fajnie, ?e w ko?cu pojawi si? jaki? superbohater z wy?szej pó?ki + ciekaw jestem jak go przedstawi? i jego origin (s?ysza?em ?e na pewno b?dzie mie? inny kostium ni? ten czerwony) andddd oczywi?cie czekam na dalsze losy Deadshot'a !

Leon Kennedy

Bardzo intersujące plany! Jak BlackBat bardzo zależy mi na dobrym przedstawieniu postaci Flasha! Ale Nightwing to by było to...

Doctus

Jestem za w kwestii Nightwinga, bo pojawi?o si? ju? kilka odniesie? do Blüdhaven (Vigilante pojawi? si? raz w tym mie?cie aby uwolni? swojego ojczyma). W dodatku w universum mamy ju? Slade Wilsona a ma pojawi? si? League of Assasin, dodaj?c do tego Deadshota, Firefly'a, Huntress, my?l? ?e w tym ?wiecie Nightwing pasowa?by idealnie i spokojnie móg?by by? obok Flasha kolejnym spin-offem. Pojawienie si? Batmana w MoS2 niestety wszystko skomplikowa?o, a szkoda, bo uwa?am ?e najlepsz? drog? w przedstawieniu telewizyjnego Dicka Graysona by?oby tak czy siak odci?cie si? od Batmana, a do bycia Robinem jedynie delikatnie nawi?zywa?. Przeczytajcie w jakich okoliczno?ciach w Starling City ma pojawi? si? Barry Allen, a nast?pnie prze?led?cie ?cie?k? zawodow? Graysona - powiedzia?bym, ?e On by tam pasowa? wr?cz idealnie.

Deuce

#147
Na Universal Channel widziałem dziś zapowiedź serialu. Na razie nie ma jeszcze żadnych konkretów, a całość trwa jedynie ok. 5 sekund. Z tego co przeczytałem, premiera ma być jesienią tego roku.

Arrow on Vimeo

Polska wersja zapowiedzi jest bardzo podobna do tej, tyle, że jest jeszcze napis "wkrótce" oraz trwa to bardzo krótko.
Tutaj też potwierdzenie emisji --> http://media2.pl/reklama-pr/104898-Made-in-PR-dla-kanalow-Universal-Networks-International-w-Polsce.html

Myślę, że to dobra wiadomość. Dotychczas nie widziałem ani jednego odcinka. Czytałem jednak, że serial jest interesujący, więc będzie teraz mocna okazja, aby się z nim zapoznać.

Post Merge: 05 Wrzesień  2013, 22:10:14

Universal Channel oficjalnie zapowiada premierę serialu na wtorek 15 października.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

kelen

Przyszedłem dać znać, że jestem po 5 odcinkach i jestem oficjalnie wkręcony w serial :P Generalnie ma swoje słabsze strony, ale historia jest w porządku, przedstawienie Olliego nie jest żałosne, nic tylko oglądać i uśmiechać się na nawiązaniach do DC.

Doctus

No to si? przygotuj ?e z czasem b?dzie Ci? bole? czo?o od uderzania nim w ?cian?. Arrow ??czy w sobie ra??ce idiotyzmy z naprawd? dobrymi rozwi?zaniami, jednak ca?o?? da si? polubi? w?a?nie za dosy? dobre wykorzystanie materia?u ?ród?owego. Wykorzystanie, czyli zrobienie tego od podstaw i od nowa - podoba mi si? ?e komiks nie jest czym? co chc? zaadaptowa?, a bardziej czym? czym si? inspiruj?. Czasem brakuje tego dowcipnego lewicowego go?cia w ?rednim wieku i blond bródk?, ale lekko socjopatyczny i po przej?ciach Queen dobrze kontrastuje z brudnym miastem które naiwnie przypomina Gotham City. W ko?cu kto po 5 latach na bezludnej wyspie chcia?by dowcipkowa?... w dodatku dalej si? rozwija, wi?c maj? jakie? pole do popisu. Szkoda tylko ?e ca?o?? hamuje g?ówny aktor, który jest... który jest kwintesencj? surowca, który nazywamy drewnem. Mimo to warto da? szans?, bo drugi sezon zapowiada si? bardzo obiecuj?co (cho? brak Barrowmana jako g?ównego villaina to dosy? powa?na strata) a przynajmniej dla mnie bo jestem raczej typem serialowca ni? kinomaniaka.

CytatNa Universal Channel widzia?em dzi? zapowied? serialu. Na razie nie ma jeszcze ?adnych konkretów, a ca?o?? trwa jedynie ok. 5 sekund. Z tego co przeczyta?em, premiera ma by? jesieni? tego roku.

No to nie b?d? mieli we mnie widza, bo mniej wi?cej w tym samym czasie rusza druga seria. Plus za to ?e emituj? serial który bazuje na komiksach w PL, cho? wola?bym ?eby podobnie jak Smallville by? emitowany na TVN i TVN7 które b?d? co b?d? ma znacznie wi?cej ludzi ni? Universal Channel. Ciekaw jestem w jakich porach b?dzie emitowany - czwartek wieczór czy sobota rano?

A tak z innej beczki - zapowiedziano Flasha, i jestem ciekaw czy doczekamy si? jeszcze kolejnych seriali z DC od CW? by?bym z tym oszcz?dny, bo boj? si? ?e wady Arrowa mog? wyj?? równie? przy innych bohaterach. Nie wiem jak przyjm? Flasha, ale wiem ?e bardzo chcia?bym zobaczy? kiedy? serial o wspólnych przygodach Booster Golda i Blue Beetle'a. Nie by?o chyba jeszcze serialu o wspólnych przygodach dwóch superbohaterów (film Snydera z eSem i Gackiem b?dzie pierwszym takim projektem jakby nie patrze?) wi?c my?l? ?e skupienie fabu?y na dwóch ró?nych osobowo?ciach które wzajemnie si? uzupe?niaj? by?oby równie ciekawe co osadzanie w centrum akcji jednej postaci i jego przyjació?/wrogów. Byliby?cie zainteresowani takim serialem, w lu?nej konwencji sci-fi w stylu tego co tworzy dzisiaj Marvel?