Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Super Power Beat Down! (i podobne...)

Zaczęty przez XIII, 19 Maj 2012, 23:02:42

Deuce

Jako czytelnik DC, nie uznaję Marvela jako takiego, ale są u nich pojedyncze postacie, które lubię. Gambit jest na drugim miejscu. Z kolei Nightwing to ścisła czołówka DC. Ciężko mi było przekazać moją sympatię na jednego z nich. Cieszę się jednak, że to Dick wygrał, bo mimo wszystko, DC zawsze będzie dla mnie najważniejsze.
Sama walka nie porywała. Na pierwsze miejsce wysunął się wygląd postaci, który został szczegółowo dopracowany. Uwzględniono nawet oczy Gambita oraz jego francuski.
W następnej rundzie liczę na Supermana  ;D .
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Johnny Napalm

Świetny filmik! Brawa dla twórców. Jedynie Gambit wyszedł jakoś mało gambitowy. Z twarz podobny zupełnie do nikogo. Nightwing za to bez zarzutu. Bardzo dynamiczne sceny walki, jak dla mnie bez drewna.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

bart-allen

Był jeszcze filmik Assasin vs Max Payne vs Far Cry vs Walking Dead. Był najkrawawszy i dwie osoby umarły z rąk Connora nie powiem jakie.

http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Kwiatek

Nowy odcinek -  Superman vs Thor
SUPERMAN vs THOR - Super Power Beat Down (Episode 7)
Oraz możliwość głosowania na swojego faworyta w następnym pojedynku
Batman vs Deadpool
http://superpowerbeatdown.com/SPBD.html

Rado

Trochę komedia z tego wyszła jak dla mnie. Fikanie koziołków, ten prawy hak w szczękę Supermana, po której poleciał prawie na słońce - ble. Klimat poprzednich filmików nieuchwycony moim zdaniem.

Już była jakaś zajawka walki z Deadpoolem, może tym razem nie trzeba będzie tak długo czekać na kolejną część.

Leon Kennedy

W sumie nie było tak źle, chodź Thor trochę zabawnie wyglądał i gdzieś ta gębę widziałem...

Deuce

Walka jak walka, ale z tym, że "mama zrobiła mi kostium" to trochę przegli pałkę. W komiksach, strój Supermana, często był niszczony, ale Clark nigdy nie gadał takich głupot. Swoją drogą to i tak już nie aktualne.
Najważniejszy pozytyw z tego pojedynku to to, że DC znów górą. Tak trzymać !
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Kwiatek


Rado

Morrison kontra Moore raczej słabo wyszło moim zdaniem. Natomiast Bats versus Deadpool to całkiem nieźle. Niezły finish, no i oczywiście wynik walki prawidłowy. Predator kontra Wolverine - mój głos poszedł na Wolviego.

PS. Zmieniłem nazwę tematu na (chyba) bardziej adekwatny.

LelekPL

Ja zagłosowałem rzecz jasna na Predatora... choć domyślam się, że w głosowaniu Wolverine z łatwością wygra ten pojedynek.

Deuce

Walka Batmana z Deadpoolem ca?kiem ciekawa. Tego drugiego zna?em jedynie z gry Wolverine, st?d te? kojarzy?em go troszeczk?. Wida?, ?e to ?artowni?, czasami humor nieco dziecinny, ale mi odpowiada. Przypomina mi uproszczon? wersj? naszego Deathstroke'a. Gdybym lubi? Marvela, pewnie komiksy z Deadpoolem cz?sto bym czytywa?. Zwyci?zca jak najbardziej prawid?owy.

Wolverine vs Predator. Tu wynik jest raczej znany. Przecie? skoro zwyk?y cz?owiek, jak Arnie, da? mu rad?, to dlaczego Logan, mutant mia?by sobie nie poradzi?  :P .
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Bless

Deadpool to parodia Deadstroka heheh. Imi? i nazwisko Deadpoola to przeróbka herosa z DC - Slade'a Wilsona (Deathstroke), którego DP jest parodi?. Deadpool nazywa sie Wade Wilson i jest totalnym krejzolem. Fajna postac nawet tylko ta niesmiertelnosc jest lekko przegieta heh. Dla zainteresowanych to jest nawet teraz gra ktora sie po prostu nazywa Deadpool, jest calkiem calkiem a humor w niej jest genialny. Co do walki to wykonana swietnie i wynik zadawalajacy !

bart-allen

Ja zagłosowałem na Predatora bo Łowca jest bardziej mroczny. Myślałem że poprzednią walkę wygra Deadpool. Fajny motyw z porwaniem Catwoman.

"Eeeer.... Oh! The super technology.Whooo-hoo."
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Rado

Cholera, faktycznie. Logan ma przecie? pewne g?osy od ludu. Wcze?niej wygra? nawet z samym Batmanem. Z innego kompa odda?em g?o? na Predatora. To by by?o co? innego/interesuj?cego zobaczy? pokonanego Wolverine'a.

Rado

Jest ju? starcie Wolverine'a z Predatorem. Tym, którzy nie maj? ochoty ogl?da? tych wypowiedzi fanów od razu mówi?, ?e bitwa rozpoczyna si? od czwartej minuty.

WOLVERINE vs PREDATOR - Super Power Beat Down (Episode 9)