Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komiksy warte polecenia.

Zaczęty przez Guyver87pl, 21 Sierpień 2011, 17:39:27

Rado

Kurde, no mi ta "Saga" w ogóle nie podeszła. Tak jak poprzednio "Y the Last Man", a jeszcze wcześniej "Lwy z Bagdadu". Coś mi ten Vaughan nie pasuje nigdy i się nie mogę przekonać. Bardziej niż "Saga" podobały mi się np. "Thunderboltsi", heh.

Zatrakus

Rado, czemu? Jakim cudem nie podobała ci się "Saga"?!
Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

XIII

Rónież nie jestem Sagomaniakiem.  Po zawodzie jakim było Long Halloween boję się brać za Victory. Niby ostatnio do gustu po powtónej po latach lekturze przypadł mi DD Yellow ale on był o krótszy i nie miał tylu nudnych fillerów.

Rado

Naprawdę nie umiem określić "dlaczego". Podobnie jest z poprzednimi scenariuszami Vaughana. Niby wszystko jest ok i na swoim miejscu, ale żaden z jego komiksów nie chwycił mnie za gardło. Nie twierdzę, że jest zły, ale nie rozumiem wszechobecnej fascynacji. Do mnie nie dotarł.


chris3z8

Ja bym poleci? ,,Wilq superbohater'' - lekka, niezobowi?zuj?ca rozrywka z wieloma odno?nikami do popkultury, wielkich artystów i skojarze?. ?adnie nawi?zuje do pasków komiksowych czy klasycznych cech superbohatera. Du?o ?miechu, bez pretensji i robienia z serii nie wiadomo jak wielkiej epopei. Wie, czym chce by? i robi to na 200%.

Uwielbiam te? seri? ,,The Walking Dead'', cho? ma swoje wady i z czasem traci pazura - potrafi przyku? na d?ugie godziny. Ma wi?cej w?tków romansowych ni? serial, wi?c dla osób, które lubi?, jak tworz? si? wi?zy mi?dzy postaciami - powinno stanowi? nie lada gratk? :)

Jolly_Roger

Zdecydowanie polecam nowego Punishera z Marvel Max! Dzieje się od pierwszych stron i nie zwalnia! Zwłaszcza pierwszy run super, drugi trochę wolniejszy, ale też świetny. Przemoc, dosadny język, trochę tarantinowski. Czytajcie! Grzybiarzu bierz na warsztat ;)