Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

vincent

Nie lepiej wydać tą kasę na normalnego elektryka i zacząć się uczyć grać?
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

kelen

A po co im normalny instrument jak chca tylko pograc w gre. Nie ma w tym nic zlego, dopoki nie beda myslec, ze sa zajebisci i umia faktycznie grac na gitarze :D

Mihcim

Ja na perkusji grac umiem dlatego wymiatam w Guitar Hero :)

vincent

nie no, ale za taką cenę to można już elektryka na początek kupić :P
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mihcim

To prawda mozna by sobie kupic gitare i nawet perkusje sa uzywane za 150 funtow

vincent

ja muszę nową gitarę kupić, brat zabrał swoją do wawy i jakoś mi tak smutno bez niej. dobra, koniec offtopa :P
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mihcim

Nowy Resident Evil 5 wychodzi a tutaj Vid z Dema
http://pl.youtube.com/watch?v=Es2I_UJfcJA

Altair

Widzialem gameplaye RE 5 na kanale Hyper.Pokazuja wszystkie nowosci.RE5 trzyma klase.

Altair

Mam Two Thrones na PS2 i jest to najlepsza część cyklu.Oczywiście podobnie jak w poprzedniczkach przy około 70% gry poziom trudności daje wycisk.

Shadow

1. Medal of Honor - Pierwszy FPS do którego podszedłem poważnie. Można by powiedzieć że to był mój pierwszy FPS . Kocham też ten wojenny klimat i bronie. Miodzio

2. Project I.G.I - Szczerze mówiąc to nie jest nic nadzwyczajnego, fabuła nie wymiata. Ale zabawa jest super trochę za mało strzelania jak na mój gust (lubię rozwałki)

3. Spider-Man 2 The Game - Taka gra na około 4 godziny można by rzec zbijanie bandziorów na kwaśne jabłko i huśtanie się na pajęczynie jest super ale najbardziej mi się podoba walka z Bossami.

4. Ultimate Spider-Man - WOW! ta gra jest jedną z najlepszych w jaką grałem! grafika extra,fabuła niczego sobie. Najbardziej mi się podobała możliwość sterowania Venomem i wysysanie z ludzi energii

Na razie tyle...
Posted on: 02 Styczeń  2009, 20:11:03

 Właśnie zainstalowałem grę Wolfenstein Enemy Territory. Gra szczerze mówiąc w dużym stopniu przypomina mi Medal of Honor i Call of Duty Davnwille. Poziom trudności nie jest zbytnio wysoki, w grę się gra łatwo i przyjemnie. Ma też fajny klimat II wojny światowej. No i jako kolejny plus moge zaliczyć to że to gra Multiplayer'owa ;)

Ściągnąłem też Tibie... zobaczymy czy ten sławny MMORPG zrobi na mnie wrażenie...
You think you won and then it's all gone...

Altair

Cytat: Shadow w 08 Luty  2009, 16:56:27
Ściągnąłem też Tibie... zobaczymy czy ten sławny MMORPG zrobi na mnie wrażenie...
No to już nie jesteś moim ziomem :P A ja teraz rozglądam się za grami na PS3 (już mam!!!),Hydro wiem że masz tą konsolkę,polecasz coś?

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

Nie w moim klimaciku (i budżecie-230zł),bardziej chodzi mi o coś bardziej epickiego np.hmmm....Assasin Creed czy Lotr:Conquest,grał w to ktoś z Was?

Huntersky

Coś bardziej epickiego? Odpowiedź jest prosta, GTA IV.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mihcim

No prawda GTA IV robi ci z oczu budyn :P
Ja osobiscie przeszedlem GTA IV z 4 razy, teraz czekam na Lost and Damned w ktorym ma pojawic sie Nicko, glownym bohaterem jest Johnny ktorego mozna zobaczyc w misji z Elizabeta