Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Brotherhood of the Bat (Bractwo Nietoperza)

Zaczęty przez Maxie Zeus, 24 Kwiecień 2008, 17:52:07

Juby

Panowie, panowie, panowie, film kosztował zaledwie 35 tys. dolarów - wiadomo, że ma kiepskie zdjęcia i był słabo oświetlony, a kręcili na cyfrze. Dla mnie to żaden problem, przynajmniej w tym przypadku.

Cytat: LelekPL w 31 Październik  2022, 21:39:11Pearl - lepszy od części pierwszej ze względu na świetną Mię Goth w roli głównej ale też cudowne zdjęcia. Ogólnie jestem fanem Ti Westa, głównie za wspaniały House of the Devil. Tu nie jest tak dobrze, ale nadal dobrze
Też obejrzałem w ten Halloweenowy weekend i... ledwo wymęczyłem do końca. Popisywanie się stylizacją i ładnymi zdjęciami mnie nie jara jeśli historia kilku dni z życia Pearl to takie flaki z olejem (to powinien być short dołączony do materiałów dodatkowych na Blu-ray). Zero jump scare'ów, zero napięcia, znacznie mniej gore od pierwszej części, przez większość czasu nic się nie dzieje, a jak już się działo to przysypiałem. No i w ogóle nie czułem epoki, drobne detale zdradzały że to nie rok 1918. Także mam zupełnie odwrotne odczucia, dla mnie to jeden z najgorszych filmów roku (X mi się podobało, choć również nie aż tak, jak zagranicznym recenzentom).

Cytat: LelekPL w 31 Październik  2022, 21:39:11Prey - dobry film, uproszczenie koncepcji Predatora się przydało zamiast tych Super Predatorów i Hiper Predatorów z ostatniego filmu.
Dla mnie to również jedno z tegorocznych rozczarowań. Od pierwszego opisu liczyłem na najlepszy film z Predatorem od czasu jedynki, a okazał się lepszy tylko od trzech ostatnich gniotów. Kiepskie vfx (zwierzęta jak z reklam Żubra), postacie, brak napięcia - odczuwalny głównie przez niezniszczalną główną bohaterkę (porównajcie w jakim stanie był Arnold gdy ubił Predatora, lub Danny Glover na końcu dwójki do... <za cholerę nie przypomnę sobie imienia> Indianki, która skaleczyła się w nogę, bo wpadła w pułapkę na zwierzaka w lesie! Średniak, do którego raczej nie będę wracał. Do części 1-2 i pierwszego AvP wracam (tego ostatniego muszę dokupić do swojej filmowej kolekcji).

LelekPL

A tak naprawdę to chciałem życzyć wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Przez same święta pewnie niebędzie mi się chciało logować, więc robię to już dzisiaj. Bawcie się dobrze z rodziną, znajomymi czy z kimkolwiek je spędzacie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku dostaniecie w prezencie wieści na temat tego kiedy rozpoczną produkcję Batmana 2 i może nawet castingu na Batmana w nowym DCU... no i mam nadzieję na spotkanie z okazji 20-lecia Batcave!

Juby

Ze spotkaniem w przyszłym roku u mnie może być krucho (po sylwestrze mocno ruszamy z przygotowaniami do ślubu), ale dołączam się do życzeń. Zdrowych, bogatych na stole i pod choinką świąt oraz szczęśliwego nowego roku. Oby wasza Batmanowa pasja nie minęła, oby powrót Keatona do roli wypadł tak dobrze, jak sobie wymarzyliście, oby w przyszłym roku ogłoszono jakieś konkrety, które po latach rozczarowań przyniosą nadzieję względem przyszłości kinowego DCU, oby Matt Reeves podał jakieś konkrety względem sequela swojego filmu, oby jeszcze w 2023 Warner uraczył nas serialem z Colinem Farrellem, oby Egmont i kolekcja Hachette dalej dostarczali nam dobrych tytułów z Mrocznym Rycerzem, i obyśmy nie czytali w przyszłym roku tyle razy o śmierci naszych ulubionych osób, które przyczyniły się legendy naszego ulubionego superbohatera.



MJ

Wszystkiego dobrego Panie i Panowie! Oby przyszły rok był jeszcze bardziej Batmanowy niż obecny i życzę wam szerokiego uśmiechu od ucha do ucha niczym Joker oraz mocy jak Bane , tylko bez jadu ;].
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

Najlepszego! Wesołych świąt. Szczęśliwego nowego roku. Życzę każdemu, aby ten filmowy rok DC okazał się mimo wszystko wystrzałowy!!!

Johnny Napalm

Zdrowia, pomyślności i Narodzenia się od nowa pozytywnie w przyszłym Nowym Roku!

Wszystkiego dobrego!

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL


Juby

Również wam życzę wszystkiego dobrego w te święta, oby pogoda była tylko lepsza, a jajka smakowały jak nigdy ;)



Juby

W sobotę był u mnie wielki dzień...



^^ Tak wyglądał topper na naszym torcie, na jego wjeździe nie mogło zabraknąć "Kiss from a Rose" Seala, gdzieniegdzie pojawiły się również inne motywy z Batmanem. Jak będę już miał jakieś zdjęcia to się pochwalę 8)


Miss_Quinn

"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

MJ

Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Juby


Leon Kennedy

#237
Serdeczne gratulację, Juby. Oby się Wam wiodło ♥️

PS: Czekamy na zdjęcia 😉

LelekPL

Cytat: Juby w 06 Czerwiec  2023, 15:58:56W sobotę był u mnie wielki dzień...



^^ Tak wyglądał topper na naszym torcie, na jego wjeździe nie mogło zabraknąć "Kiss from a Rose" Seala, gdzieniegdzie pojawiły się również inne motywy z Batmanem. Jak będę już miał jakieś zdjęcia to się pochwalę 8)


Witaj w klubie ;)

No gratulacje i oczywiście dużo szczęścia na nowej drodze życia. Oczywiście czekamy na zdjęcia i może jakieś filmy gdzie jest tematyka z Batmanem.

Juby






No i oczywiście do tego leciało:

Spinki do mankietów niestety nie załapały się na żadne zbliżenie, ale cyknąłem własne zdjęcie:


:)