27 listopad 2021, 04:02:48

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Prometeusz

1
Bat-Filmy / Odp: Oceny filmów o Batmanie
05 lipiec 2018, 15:06:32
Justice League - 6/10
2
Ale tylko z DC.
3
Można zrobić sondę John Blake z TDKR vs James Gordon z Gotham.
4
Bat-Filmy / Odp: Wymarzona obsada.
03 luty 2018, 15:12:07
Odpowiem Ci troszkę zgryźliwie, troszkę czarno-humorystycznie - dopiero po jego śmierci.
5
Bat-Filmy / Odp: Wymarzona obsada.
02 luty 2018, 20:45:42
Idris Elba - Bane [Klasyczny Batman]


Clint Eastwood - Bruce Wayne [Batman Beyond]


Joseph Gordon-Levitt - Derek Powers [Batman Beyond]


Matt Smith - Joker [Klasyczny Batman]


Ben Kingsley - Hugo Strange [Klasyczny Batman]


Josh Brolin - Thomas Wayne [Flashpoint]

6
Ogólnie o Batmanie / Odp: Wasze bat-kolekcje
21 styczeń 2018, 11:46:21
Fajny kufel. Pewnie drogi jest, wnioskują po tym metalowym symbolu.
7
Szkoda tylko że Batman Ninja ma fabułę jadącą po najprostszej linii oporu. Zamiast pokazać Batmana jako kryminał w japońskim stylu (nie brakuje takich seriali anime) to przenoszą go w czasy feudalnej Japonii. Za film ma odpowiadać twórca "Afro Samurai", i jak widać chce tworzyć kolejną wersje, tylko z Batmanem.
8
Offtopic / Odp: Mój nick !?
21 styczeń 2018, 11:42:09
To bardzo chwalebna i godna podziwu postawa :D Witaj.
9
The Batman / Odp: Kto następnym Batmanem?
15 styczeń 2018, 20:33:31
Osobiście nie jestem zwolennikiem długich uszu w takiej konwencji jaką mają Nolan czy Snyder. Kostium Afflecka jest perfekcyjny, łączy w sobie komiksowość i praktyczność. Nie było lepszego stroju. Uwielbiam strój z Batmanów Burtona, ale co szary strój to szary strój - czekałem całe życie aż w końcu Batman przestanie być ubierany na czarno. W Begins Bale dostał niezły strój, a o pomyłce z TDK i TDKR wolę nie pamiętać.

Co do potencjalnych następców - John Hamm byłby chyba najlepszym zastępstwem. To dobry aktor, lepszy od Afflecka. Gdyby odpowiednio go przećwiczyć i dodać masy, to zachowując świetny wygląd Batflecka z większym talentem aktorskim Hamma, ludzie szybko by zapomnieli o Benie. Jako Bruce Wayne był dobry w BvS, w JL wiele stracił w moich oczach.
10
Bat-Filmy / Odp: Oceny filmów o Batmanie
24 grudzień 2017, 20:43:09
Lelek, nie obrazisz się gdy skopiuje Twoją listę i uzupełnię o swoje oceny? Jest bardzo szczegółowa.

Filmy aktorskie:
The Dark Knight - 7/10
The Dark Knight Rises - 6/10
Batman Begins - 8/10
Batman - 8/10
Batman: The Movie - 5/10
Batman Returns - 8/10
Batman & Robin - 3/10
Batman Forever - 5/10
Batman v Superman: Dawn of Justice - 6/10

Filmy animowane:
Batman: Gotham Knight - 5/10
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1 - 7/10
Justice League: Crisis on Two Earths - 5/10
Justice League: Flashpoint Paradox - 7/10
The Batman/Superman Movie - 7/10
The LEGO® Batman - 6/10
The Batman vs. Dracula -6/10
Batman: Under the Red Hood - 7/10
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2 - 7/10
Justice League: The New Frontier - 4/10
Batman: Mask of Phantasm - 8/10
Batman: Year One - 6/10
Superman/Batman: Public Enemies - 6/10
Batman: Assault on Arkham - 7/10
Batman: The Killing Joke - 5/10
Justice League Dark - 6/10
Batman: SubZero - 7/10
Justice League: Doom - 6/10
Superman/Batman: Apocalypse - 5/10
Justice League: War - 3/10
Batman Beyond: Return of the Joker - 6/10
Justice League: Throne of Atlantis - 4/10
Batman and Harley Quinn - 2/10
Son of Batman - 410
Batman vs Robin - 4/10

Powiązane:
The LEGO® Movie - 6/10
Justice League - 7/10
Suicide Squad - 5/10
Catwoman - 2/10
11
Dzięki, zgłębię temat i się wypowiem w swoim czasie.
12
Night_Wing, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę seansu w Imax.
13
To może ja nieco rozluźnię kołnierz w tym temacie, i zaprezentuje (niczym rezurekcja Człowieka ze Stali na łamach omawianego filmu) nieco bardziej optymistyczne i przychylne podejście. Zanim przejdę do konkretów, chciałbym jednak zadeklarować swoje wyrazy współczucia dla Was. Nie mogliście poczuć tego co ja na premierze, a było to uczucie spełnienia marzeń. Myślę że najlepszą analogią byłaby premiera "The Force Awakens" dla fanów Gwiezdnych Wojen. By być uczciwym względem Was i samego siebie, powinienem także przyznać że prawdopodobnie mam klapki na oczach. Są jednak bardzo wygodne, ani myślę ich zdejmować.

Film jest praktycznie tą samą historią którą zobaczyliśmy lata wcześniej w "Avengers" od konkurencyjnego studia, tylko że z gorszym antagonistą. Jednak podobnie co Mściciele, Liga Sprawiedliwości wynagradza nikłe zagrożenie i pretekstową fabułę świetnymi bohaterami. O każdym z nich można coś powiedzieć, wyczuć ich charakter. Zdecydowanie najbardziej błyszczą tu Aquaman i Flash. Nie wiele ustępują im Wonder Woman, Batman, i Cyborg, jednak prawdziwą wisienką na torcie jest Superman. W końcu Superman, na którym się wychowywałem, bardzo klasyczny i uroczy. Wręcz wyjęty z komiksów. Miał ledwie kilka interakcji z Batmanem, które i tak wypadły rewelacyjnie. Chciałoby się zobaczyć kolejny film z tą dwójką. Tym razem z lepiej zarysowanymi różnicami między nimi.

Bałem się że problemy Bena Afflecka odbiją się na jego kondycji w filmie. Zmęczony Batman, zmęczony i jego aktor... na szczęście wypadł dobrze. Affleck kupił mnie już przy "Dawn of Justice", sceny z nim w "Suicide Squad" to najlepsze co znalazło się w filmie, a w "Justice League" tylko potwierdził że jest świetnym Batmanem. Uważam że urodził się do tej roli. Często kiedy myślę o odtwórcach Batmana odruchowo przypominam sobie Bena jako tego najlepszego. Nigdy nie poświęciłem temu zagadnieniu więcej niż powinienem, więc nie jest to póki co moja oficjalna opinia na ten temat. Konkurencję w końcu ma mocną - Keaton i Bale.

Wiele się mówi o tym że film jest niezrozumiały i pocięty. Dla mnie to kompletna bzdura. Ani przez moment nie miałem wrażenie że oglądam chaotyczny obraz. Wszystko wyglądało płynnie i prosto, historia wskakiwała z jednego szczebla na drugi. Najlepszy jest pierwszy i trzeci akt. Pierwszy dzięki formowaniu drużyny przez Batmana (pochwała za to, że nie ignorowano źle przyjętego poprzednika, a odniesiono się do wydarzeń z niego i Wayne miał mocne wyrzuty sumienia), trzeci natomiast za świetny występ Supermana.

"Justice League" nie tylko podsumowuje dotychczasowe filmy z filmowego świata DC, ale daje także podwaliny pod kolejne. Nie sądziłem że to kiedykolwiek powiem, ale po JL czekam na solowy film o Cyborgu, oraz o każdym innym członku drużyny. Niech Warner Bros. szybko znajduje reżysera do "Flashpoint", a Matt Reeves zabiera się za pracę przy filmie z Affleckiem. Nie widzę także innego scenariusza jak debiut Darkseina i Green Lanterna w drugiej części JL. A ona powinna być teraz priorytetem studia.