Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wymarzona gra o Batmanie

Zaczęty przez Silent Dark, 21 Sierpień 2008, 22:28:58

(A)nonim

CytatHa...Z dodatkiem do gry "sex shower"
Sex in Batmobile.
Bede bral cie, w aucie. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Huntersky

Jeśli sie ma skin Batmana i latke odblokowującą Hot Coffee...

Jednak nie, ja dziekuje :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mel

Ah...No i radio w Batmobilu ;D Wtedy mozna puszczac takie "klimatyczne" kawalki...

Mr.G

Cytat: MJ w 24 Sierpień  2008, 20:09:45
spotkac Supermena i innych herosów z DC.
Tego akurat nie chce...
Moze sie powtórze, ale mniejsza z tym - Super moce, ufo, czy inne tego typu zjawiska, moim zdaniem, nie pasują do Batmana.

Ale reszta z Twojej wypowiedzi, MJ, jest w porządku i zgadzam sie, zwlaszcza te przesluchania a'la Punisher.

MJ

No Mr.G nie mów ze nie chcialbyś sie sprubowac z Supermanem. Klimatyczne kawalki tak jak w JL " panie Janie, panie Janie". , heh.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mr.G

Z Supermanem spróbuje sie w jakiejś bijatyce, zdaje sie, ze jedna taka sie wlaśnie tworzy... ;)

Huntersky

Moja wizja:
Gra jest oparta na obu filmach Nolana.
Miejsce akcji to oczywiście Gotham  Zamiast calego miasta, dostajemy jego kawalek na kazdą z misji. Wolnośc zostaje zachowana, ponadto dzieki temu bedzie mozna wejśc do kazdego budynku na mapie i przeprowadzic akcje tak jak nam sie podoba. Czyli po cichu, albo na Rambo. Drugi sposób bedzie trudniejszy ze wzgledu na calkiem ludzką wytrzymalośc naszego bohatera. :)

Przed kazdą misją mozna dobrac wyposarzenie wg wlasnego gustu. A co bedzie do wyboru? Wszystkie filmowe zabawki, czyli mini bomby, batarangi, pistolet na haki i pneumatyczna rekawica. Kiedy fabula wejdzie w faze TDK dostaniemy dodatkowy strój i nowe gadzety (karabin wystrzeliwujący miny i strzelające rekawice). Na modle Splinter Cella, maska, dzieki wysuwanym szkielkom, ma dwa tryby widzenia - noktowizje i sonarwizje.

Startujemy najdalej od glównego celu, dzieki czemu bedzie mozna do niego dojśc od wszystkich stron i na wszystkie sposoby. A dotarcie bedzie oczywiście efektowne - Batman (jak w Assasin's Creed) bedzie mógl zlapac sie kazdej krawedzi i w razie czego uzyc peleryny, albo linki.

Napotkanych wrogów bedzie mozna przesluchac wykorzystując sile, strach oponenta i dobrze wybierane kwestie. Niekiedy od wlaściwego przesluchania gościa bedzie zalezec cala misja (Joker sie klania).

System walki jest troche bardziej oryginalny od reszty gier. Do zwyklych ciosów i bloków dochodzi wymyślony przeze mnie :) tzw. pasek równowagi (nie mam lepszej nazwy). Pasek na środku ma nietoperka i kreseczke lecącą z jednego ko?ca do drugiego. Jeśli uda nam sie nacisnąc klawisz wtedy, kiedy kreseczka znajduje sie na nietoperku, Batman powali niemilca jednym, druzgocącym ciosem. Czyli brutalnie pomalamie mu ko?czyne(y). :) Jeśli jednak wciśniemy przycisk, kiedy kreseczka bedzie na samym brzegu paska, Batman zwali cios i wystawi sie na poturbowanie. System jest oczywiście konsekwetny: jeśli przeciwnik nas nie widzi, kreseczka bedzie tkwila caly czas na znaczku.

Wystawianie sie na ostrzal nie jest dobrym pomyslem, szczególnie jeśli nosimy zbroje z TDK. Strzaly zmniejszają szybkośc i sile Batmana. Wystarczy sie jednak gdzieś ukryc i poczekac chwilke, az wszystko wróci do normy. Ale jeśli bedą w nas walic i walic, postac padnie, ekran sie rozmyje i trzeba bedzie dac sobie w zyle jakimś środkiem (nie znam sie na tym :P ). Ilośc zastrzyków jest limitowana. Kiedy ktoś nam przywali podczas tego procesu, pozostanie tylko wczytac stan gry.

Coby rozgrywka nie byla zbyt monotonna (chociaz i tak myśle, ze nie jest) dochodzą jeszcze misje z pojazdami. Gotham jest wtedy cale do dyspozycji, jednak bez dostepu do budynków, oprócz tych przez które bedzie mozna sie przebic. :) Tumblerem sterujemy trzy razy: raz uciekając przed policją, raz wcielając sie w Gordona i raz goniąc Jokera. To oczywiście prowadzi do uzycia  Batpoda, którym pokierujemy takze ratując Rachel (czy moze raczej Denta) przed śmiercią.

Na zako?czenie gry dostajemy do zwiedzenia cale miasto (bez wnetrz budynków), losowo generowane misje poboczne i oba pojazdy do zabawy. :)


No i co? :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mr.G

Nie?le to sobie wykombinowaleś, ale przyznaj, ze te wszystkie pomysly od dawna siedzial w Twojej glowie ;)

Jedyna rzecz, do której mozna by sie przyczepic to Twój system walki. Moze niektórzy to lubią, ale mnie zawsze irytowaly takie "zrecznościówki", od których zalezy dobrze zadany cios. Wolalbym zwykle kombosy rodem z Tekkena wywolywane odpowiednią kombinacją klawiszy. Mozliwe, ze to tylko kwestia gustów...

Szczególnie podoba mi sie pomysl z dopasowywaniem gadgetów na kazdą misje i tryby widzenia.

Ostatnia linijka Twojej wizji (z tą calkowitą wolnością) przywodzi mi na myśl gre Spider-Man 2, tyle, ze w zupelnie innym, mroczniejszym klimacie ;)

Huntersky

Cytat: Mr.GNie?le to sobie wykombinowaleś, ale przyznaj, ze te wszystkie pomysly od dawna siedzial w Twojej glowie
Mialem sporo czasu na namysl, kiedy mnie nie bylo na foro. :)

A ten pasek walki to tylko opcja - jeśli chcesz, mozesz sie meczyc z wrogami normalnie, jest to jednak trudniejsze.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mr.G

Cytat: Huntersky w 24 Sierpień  2008, 23:17:34
jeśli chcesz, mozesz sie meczyc z wrogami normalnie, jest to jednak trudniejsze.
Nie moze byc przeciez zbyt latwo, prawda?  :)

Huntersky

Ale widok lamanej w kolanie nogi - bezcenny :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

No i moze jeszcze dodac Fatale?Fajnie by bylo uslyszec ,,Finish Him!" :P
Nie no oczywiście ze nie wyobrazam sobie gry z Batmanem akurat z tym elementem...
Co do tego modu do Grand Theft Auto to moja wymazona gra nie jest, ale szkielet dobry :) ....

Mr.G

Cytat: bruce95 w 27 Sierpień  2008, 19:01:26
No i moze jeszcze dodac Fatale?Fajnie by bylo uslyszec ,,Finish Him!" :P
Wyrywanie serca, kregoslupa, reki lub ukrecanie karku nie jest w stylu Batmana...

Altair

Cytat: bruce95 w 27 Sierpień  2008, 19:01:26
Nie no oczywiście ze nie wyobrazam sobie gry z Batmanem akurat z tym elementem...
Hmmm....

Mr.G

No i slusznie, bo nie nadaje sie to do gry o Gacku ;)