Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Arrow"

Zaczęty przez Leon Kennedy, 04 Czerwiec 2012, 15:11:53

lady_ozzy

#285
Spoiler
Sara nie żyje =(
[Zamknij]
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kelen

Proszę umieszczać tego typu rzeczy w tagu spoiler. Teraz się cieszę, że pierwsze co zrobiłem po powrocie z uczelni to obejrzenia odcinka, inaczej miałbym zepsuty humor :P

8azyliszek

Kelen najpierw się ogląda, dopiero potem czyta newsy i tematy na forum. A nie, że masz pretensje bo z uczelni wróciłeś.

Odcinek zniszczył system. Może być świetnie tak jak było w przypadku pierwszych 9 odcinków poprzedniego sezonu. Fantastyczne widowisko, a więcej ode mnie tutaj.
http://8azyliszkoweroznosci.blogspot.com/2014/10/arrow-3x01.html

kelen

Po pierwsze, napisałem to z luźnym podejściem, jak zauważyłeś, użyłem emotikonki.

Po drugie, dobrym zwyczajem jest ukrywać tak mocne spoilery z premier, szczególnie, że temat nie ma jasno określonego charakteru (spoilery/bez spoilerów). W wielu tematach tutaj to działa i jest spoksik.

8azyliszek

#289
Pierwszą rzeczą którą tera robi się w czwartki, po powrocie z uczelni czy pracy, to ogląda się nowy odcinek Arrow, a nie narzekanie na spoilery. Rzekłem. :)

@DOWN
Bo to jest prawidłowa postawa. Skoro JA już widziałem, to wszyscy inni też powinni. Moja racja jest najmojsza. :)

lady_ozzy

Przepraszam =) Będę uważała... właśnie napisałam to z wewnętrznym przekonaniem, że skoro Ja już oglądałam, to wszyscy inni też.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy

Nowy sezon zacz?? si? z przytupem! Ko?cówka mnie  po prostu zmia?d?y?a. Ra's za to zap?aci, jesli to on. Co jeszcze by?o fajne... Awans Lance'a na komendanta.  Jeszcze znak na dachu by si? zda? :P Do tego ?wietny wygl?d Red Arrowa, fajny zabawny Brandon i super akcja!

Bless

#292
Oglądałem jeszcze raz 1 odcinek i doszedłem do wniosku, ze walka Oliver vs Oliver jest świetna ! Naprawdę ten serial się tak rozwinął ze szok. Puki co jest Top 1

+ jestem świeżo po 2 odcinku :D What can i say ? Heh, poprzeczka jest podniesiona tak wysoko, że Flash i Gotham ...... nie dają rady bidule :D Znów sporo akcji, super efekty, walka + Panowie i Panie UWAGA po raz pierwszy mogę oficjalnie powiedzieć, że podobała mi się gra Lauren !!!!! Szok tak wiem szok :D

8azyliszek

Drugi odcinek też był dobry, choć zupełnie inny w swojej tonacji. Komodo też mi się podobał, choć za mało mówił. Reszta ode mnie tutaj. :)

http://8azyliszkoweroznosci.blogspot.com/2014/10/arrow-3x02.html

Leon Kennedy

Niezły, niezły, trochę sobie popłakali po Sarze, żali mi jej, ale Lauren wyjdzie to chyba na plus :) Czekam na kolejny.

Deuce

W przypadku Arrow, ekspresowe tempo jest jeszcze lepsze. To ju? tylko dwa tygodnie opó?nienia. Dodatkowo, serial przeniesiono z wtorku na niedziel?, czyli na najdro?szy czas antenowy w ca?ym tygodniu. Sugeruje to ?wietn? ogl?dalno??.
Zaczn? mo?e od postaci. Wreszcie pozbyli si? Sary. Od samego pocz?tku nie widzia?em sensu ani potrzeby jej istnienia. Black Canary to kto? inny i tak te? powinno by? od pocz?tku, aby Laurel przygotowywa? do tej roli. Wszystko wskazuje na to, ?e egzekucji dokona? sam Ra's. Niech tylko nie przywracaj? jej po raz kolejny do ?ycia. Dwie ?mierci, zmiana aktorki (wola?em t? pierwsz?, ale zmiana jest tu w pe?ni oczywista) i to w jednym serialu, to troch? za du?o. Red wreszcie ma kostium i to ?wietny. Na ewentualny, 4 sezon móg?by zapu?ci? w?osy, a zamiast kaptura nosi? czapk?. Quentin si? opitoli? na ?yso. Lepiej mu by?o z w?osami. Brandon Routh Supermanem by? ?adnym. Jako Palmer, mo?e przysz?y Atom, podoba? mi si? o wiele bardziej. No i gdzie by? mój ulubieniec w serialu, Malcolm Merlyn  ??? .
Mieli?my te? reklam? Air Ferris. Oznacza? to mo?e istnienie Carol Ferris. Co za tym idzie Hal Jordan, a mo?e nawet Green Lantern. Troch? my?lenie ?yczeniowe, a mo?e... Oliver i Roy na akcji powinni u?ywa? pseudonimów.
Serial nadal na poprawnym poziomie i wypada czeka? na 2 odcinek.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Bless

Najnowszy odcinek jak zwykle trzyma wysoki poziom. Felicity
Spoiler
Kocham ta laske + zabieg z tym ze lata pomiedzy Arrowem a Flashem....GOD BLESS AMERICA - swietne
[Zamknij]


Spoiler
Czy ja mam jakies dziwne odczucia czy po prostu Malcom Merlyn jest najbardziej OP przeciwnikiem z jakim sie spotkalem w serialu o bohaterach + ze jest SWIETNYM aktorem?
[Zamknij]

Leon Kennedy

Jest świetny i tyle ;) Mnie dziwi, że Arrow chce go bronić przed ligą dopóki jest w mieście, jakieś to dziwne zważywszy po tym co zrobił... No i w końcu On się pojawił :) No i Thea jakby również zapomniała co zrobił jej rodzinie...

Anonimowy Grzybiarz

Decyzja Olivera rzeczywiście zaskakująca i chyba nieprzemyślana, odbije mu się to brzydką czkawką, oj odbije.

ON się w końcu pojawił, ale jakoś nie zrobił większego wrażenia, mam nadzieję, że z czasem to odszczekam.

Z niecierpliwością czekam na Atoma i Wildcata, wystarczy już herosów z łukami.

Shadow of the Bat

Generalnie serial jest jak najbardziej ok, ale niestety od pocz?tku powiela te same wady (jednocze?nie robi?c to co robi? dobrze co raz lepiej z ka?dym sezonem). Mam na my?li te wszelkie przewidywalne do bólu klisze fabularne i drewniane momentami aktorstwo.
Spoiler
"My?la?em, ?e mog? ci? uczy? jak córk?, ale nie, musz? uczy? tak jak sam by?em uczony..." I nagle daje jej z ?okcia w z?by...Nie powstrzyma?em parskni?cia ?miechem.
[Zamknij]
Czasem dialogi równie? kulej? bo scenarzy?ci próbuj? nieraz zape?ni? luk? fabularn? jednym zdaniem - przyk?ad z g?owy: "Hej Felicity, dobrze, ?e zdo?a?a? wyprodukowa? t? odtrutk? dla wszystkich dzi?ki czemu wszyscy jeste?my ju? zdrowi", mimo, ?e nie by?o sceny która by to pokaza?a. Ciesz? si?, ?e pozbyli si? Sary bo jej aktorstwo by?o tak drewniane, ?e nawet jej peruka nie chcia?a si? tego trzyma?. Moj? nast?pn? kandydatk? jest Nyssa, która by?a chyba wystrugana z tej samej jod?y co Sara.  Oprócz tego, ?e ma odpowiednio egzotyczn? urod? do swej roli to nie oferuje swoimi wyst?pami niczego godnego uwagi.

Bawi mnie te?, ?e za chwil? wszyscy stan? si? superbohaterami.
Spoiler
Thea, Laurel, brakuje tylko ?eby jeszcze dziecko Diggla zacz??o trenowa? sztuki walki. Ja rozumiem, ?e chc? nada? postaciom nieco dynamiki, ale trzeba te? wiedzie? kiedy przesta?.
[Zamknij]

No i ostatnia rzecz. Tak d?ugo oczekiwane pojawienie
Spoiler
si? Ra's Al Ghula! Scena umiej?tnie stopniuje napi?cie. Najpierw s?yszymy jego g?os, nast?pnie wida? zarys sylwetki, peleryn?, medalion, miecz, pier?cienie i ju? za chwil? poka?? jego twarz! Najazd i...co ja widz?....? To jest chyba pr?dzej jaki? Raz ale ?ul. Oczekiwa?em aktora, który b?dzie wygl?da? je?li nie lekko egzotycznie to przynajmniej nieco arystokratycznie, a otrzyma?em go?cia, który ma facjat? jakby w?a?nie wytoczy? si? z jakiego? londy?skiego pubu. Mam nadziej?, ?e chocia? jego gra b?dzie dobra...
[Zamknij]