Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Beware The Batman

Zaczęty przez Q, 04 Październik 2011, 16:50:01

Adriann

Dostaliśmy teaser..specjalnie mnie nie przekonał do tego,dalej zostaje przy swoim zdaniu.. czy według was też wygląda to bardzo słabo od strony graficznej? Bo ja nie widze wielkiej różnicy między poziomem tego teasera a np tym: http://www.absoluteanime.com/transformers_beast_wars/index.jpg

Leon Kennedy

Warstwę graficzną/komputerową ocenię gdy przyjdzie na to odpowiedni moment... W tej chwili mogę pochwalić głos Gacka :)

8azyliszek

To chyba będzie pierwsza kreskówka z Batmanem która nie będzie mi się podobać. Chociaż podobne wrażenia na początku miałem z B:TBatB a okazał się świetny. Jak się nie czyta nowszych amerykańskich komiksów to też nic się nie wie o tych bandziorach z którymi będzie walczył - Magpie czy Pyg - mi to nic nie mówi :(.

Rado

#33
CytatJak się nie czyta nowszych amerykańskich komiksów to też nic się nie wie o tych bandziorach z którymi będzie walczył - Magpie czy Pyg - mi to nic nie mówi :(.

A czy Magpie to nie jest ta złodziejka, którą ścigali Batman i Superman w historii pt. "Pewnej nocy w mieście Gotham"? Jeśli tak to to wcale nie jest najnowszy komiks heh, wręcz przeciwnie, jest stary jak świat.

Co innego ten Pyg, debiut miał w 2007 roku.

A co do teasera, to w sumie jest on fajnie klimatyczny.

LelekPL

On graficznie to wciąż prezentuje się to fatalnie. Batman w CGI to na papierze niezły pomysł, ale musi w to zostać zainwestowanych sporo pieniędzy, a nie wyglądać tak tanio. Na prawdę nie rozumiem tego póki co. Wygląda fatalnie

Adriann

Wreszcie ktoś widzi to co ja...no ja rozumiem że nie ma co liczyć na cos graficznie ala TAS ale wybaczcie..narazie tas sprzed tylu lat wygląda o niebo lepiej..

Leon Kennedy

Myślisz Rado, że to ona? Komiks chyba z 1990 roku. Magpie, a na polski było to chyba Sroka. Pierwsze to chyba imię, a drugie przezwisko, tak czy siak jakoś tak :P Ktoś może potwierdzić czy to o nią chodzi??

Rado

To ona. Teraz patrzę, że Wikipedia podaje, że Magpie ma wystąpić w BTB.

http://en.wikipedia.org/wiki/Magpie_%28comics%29

8azyliszek

A była ona w polskim Batmanie od TM-Semic?

Johnny Napalm

Była, ale nie w Batmanie tylko Supermanie w #1/91. Pierwsze spotkanie Bata z Superem, razem w tym numerze rozpracowali właśnie Magpie. Fajny numer...
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

8azyliszek

Zaraz... Mam wszystkie polskie TM-Semic w pdf... A rzeczywiście jest na 38 stronie :). Ciekawe czy tak samo będzie wyglądać w swoim komputerowym wcieleniu?  Ale Scorpiany i Mr. Toada już chyba nie było w polskiej edycji Batmana prawda??

franek

Magpie nie tylko była na 38 stronie tylko w całej drugiej opowieści numeru 1/91, sam mam ten numer i jest jednym z moich ulubionych ;)


Show Must Go On!!!

8azyliszek

@UP
No oczywiście mi chodziło, że jest od 38 strony. Później to sobie na spokojnie przeczytam.

Kwiatek

Kilka informacji i zdjęc o Beware The Batman
http://www.dccomics.com.pl/News/8365/Słów-kilka-o-BEWARE-THE-BATMAN-oraz-TEEN-TITANS-GO!
Batman nie je, jest na diecie opartej na płynach (!). Chyba troche przesada z zdrowym odżywianiem.

Adriann

Bez znanych postaci przeciwników  jednak:<