Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Arrow"

Zaczęty przez Leon Kennedy, 04 Czerwiec 2012, 15:11:53

Bless

Najnowszy odcinek mega prawilny :D :

Najwi?ksze plusy za :
Spoiler

- Palmer, kurde jako? lubi? go?cia i efekty w jego armorze wed?ug mnie bardzo przyzwoite
- dalszy w?tek G?owy Demona i zako?czenie = wypas !
- historia Deadshot'a i jego zako?czenie ehhh a? mi ?ezka w oku si? pojawi?a ! Mam nadzieje, ?e go?? ?yje !
[Zamknij]

Leon Kennedy

No i to by? odcinek!! Arrow pokaza?, ?e jak chce to moc :).

Spoiler
Palmer wyrasta na jedn? z moich ulubionych postaci i ju? nie moge si? doczeka?, a? dopracuje swój strój. Deadshote, chyba najwi?kszy pozytyw  odcinka, jego historia chod? do?? standardowa to potrafi?a wzruszy?. Do tego ta szajbuska doda?a troch? kolorytu. Za? Ra's al Ghul zaczyna mocno przypiera? do muru... Jeden z najlepszych odcinkow sezonu!
[Zamknij]

Leon Kennedy

Co ja mogę powiedzieć po za jednym... takich odc chce więcej! Emocjonujący, z szybką wartka akcją! Arrowowi chyba jeszcze tak mocno grunt pod nogami nie umykał...

Bless

Hmm no nie powiem 19 odcinek a dokladnie jego koniec dosc mocno mnie zszokowal :D

Leon Kennedy

No i stało się... Oliver nie żyje. Został tylko dziedzic Demona! Do tego szykuje się nam kolejny ślub :) A Malcolm i reszta idą na wojnę o dusze Olivera!

Adriann

Jak dobrze że to już końcówka sezonu bo nie wiem czy bym dotrwał..jak można było tak zniszczyć ten serial po niezłym pierwszym sezonie i wspaniałym drugim. Postać Rasa ma taki potencjał..wciąż nie rozumiem jak mogli to tak zepsuć. I wciąż tylko karmią nas na zmianę tymi durnymi na zmianę romantycznymi i dramatycznymi wątkami. Te osiągnęły już poziom Supernatural z ostatnich sezonów. Dodatkowo niedawno pojawił się Daredevil przy którym Arrow wypada już całkowicie tragicznie.

Leon Kennedy

Kompletnie się z Tobą nie zgadzam! Może i trzeci sezon nie jest tak dobry jak drugi, ale na pewno przebija ten pierwszy. Ra s daje radę, nawet jego wygląd nie jest już problemem. A takie postacie jak Laurel w końcu przestała drażnić! Do tego połączenie z Flashem wykonane świetnie. Jedyne co trochę drażni, to zbyt duża ilość romantycznych i dramatycznych wątków.

PS: Daredevil to całkowicie inne podejście.

Bless

Zgadzam sie z Leonem w 100%. Ostatni sezon moze boski nie jest ale jego koncowka jest wedlug mnie naprawde niezla + Laurel wkoncu nie wkurza. Co do Ra'sha to mnie on nigdy nie irytowal bo i jego wyglad mi pasuje & to jak gra.

Leon Kennedy

Ra s jest trochę taki majestatyczny, a to jego wielki plus :)

Jolly_Roger

Zgadzam się z Adrianem w 100% Ostatnio dla mnie Arrow jest najlepszy na spanie - wytrzymuję 15 minut, a potem się budzę na 40 :) Zdecydowanie ostatni sezon, który oglądam.

Adriann

Nie wiem czy inne podejście z tym Daredevilem, na pewno stoi z dwie klasy wyżej od Arrowa, w tym tkwi problem. Arrow jedzie już tylko i wyłącznie na schematach, jak stare kreskówki. Każdy odcinek jest coraz bardziej męczący i ciągle tylko te dramatyczne przemowy...achhh...
Mam nadzieję że twórcy opamiętają się przy tworzeniu kolejnego sezonu.

Leon Kennedy

#356
Wasze zdanie. Dla mnie Deredevil nawet może se stać 100 razy wyżej od Arrowa, a i tak skwituje to... i co z tego ;D Arrow zrobił to co miał zrobić, czyli rozpoczął bum na seriale super hero i sprawił, że zainteresowałem się i polubiłem tą postać. Zaś Arrow z komiksu chodź by z wyglądu jakoś mnie odstrasza. Więc jak chcecie to niech to będzie zdecydowanie wasz ostatni sezon z Arrowem :P A ja będę czekał na 4 sezon!

Anonimowy Grzybiarz

#357
No i finał za nami. Mówiąc szczerze nie porwał mnie, spodziewałem się czegoś z większą pompą. Na upartego mogłoby nie być kolejnego sezonu, bo wątki zostały zamknięte, choć tylu głupot dawno nie widziałem, nawet w tym serialu  ;) Propsuję nowy strój Thei, poza tym zero emocji, raczej rozczarowanie.

Pojawił się za to zwiastun "Legends of Tommorow":
https://www.youtube.com/watch?v=4MubNoWQiSc

Leon Kennedy

Sezon trzeci zakończony :). Niestety był to najsłabszy z dotychczasowych finałów, ale poziom nie był jakoś mocno zły... Chodź finałowa walka z Głową Demona mało dynamiczna  :-\. Za to twórcy fajnie pozamykali niektóre wątki, ale i otworzyli parę nowych... Ciekawe co nam zaprezentują w czwartym sezonie. Jeśli o  "Legends of Tommorow" chodzi, to zapowiada się ciekawy projekt z fajną grupą :D

Doctus

Fina? 3 sezonu przypad? mi do gustu, cho? nie by?o tak emocjonuj?co jak na ko?cu 2 sezonu, to na pewno lepiej ni? w pierwszym. Oliver zabi? Ra'sa, co bardzo mnie ucieszy?o. Beznadziejne sytuacje wymagaj? takich dzia?a?, a idealizm by?by w takiej sytuacji g?upi. Thea zostaje Speedy, czyli wiemy ju? na pewno ?e ?adna z niej Artemis czy Cheshire, to po prostu serialowa interpretacja Mii Dearden. By?em pewien ?e Merlyn zginie, a jednak zosta? nowym szefem League of Assasins. To te? by?a jedna z opcji któr? zak?ada?em, jednak wtedy my?la?em ?e mniej prawdopodobna. Ciesze si? ?e miasto nie stan??o w p?omieniach, bo trzeci raz z rz?du by?by ju? nudny. To by? bardziej kameralny i osobisty fina?. Mam nadzieje ?e w 4 sezonie Oliver b?dzie dzia?a? ju? jako Green Arrow. Martwi? si? te?, co wymy?l?, bo trudno b?dzie przebi? Deathstroke'a ze swoj? armi? i Lig? Zabójców. Oby H.I.V.E podo?a?o wyzwaniu.