26 wrzesień 2021, 09:35:12

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - elwis1982

1
Wasza twórczość / Fan Art
23 kwiecień 2021, 10:05:49
Druga strona

2
Ogólnie o Batmanie / Wasze bat-kolekcje
23 kwiecień 2021, 10:03:21
Moje ostatnie zakupy Batmanowe

3
Wasza twórczość / Fan Art
15 kwiecień 2021, 23:09:08
Tak się składa, że mam niedokończony rysunek Harveya, jak będę miał czas to postaram się go skończyć i oczywiście zostanie zaprezentowany w tym temacie. Tymczasem prezentuje pierwszą stronę mojego nowego projekciku:).

4
Wasza twórczość / Fan Art
30 marzec 2021, 17:19:57
Masz na myśli minę Batmana czy Robina?. Jeśli Batmana to i tak mu ja trochę utemperowałem, bo pierwotnie to mial tak wkurzony wyraz twarzy jak by go narysował Rob Liefeld. Uchyl rąbka tajemnicy odnośnie twojego ulubionego łotra, sam się ostatnio nosze z myślą narysowania jakiegoś to może mnie zainspirujesz:P.
5
Wasza twórczość / Fan Art
23 marzec 2021, 12:38:07
Ostatnio zdałem sobie sprawę, że nigdy w życiu nie narysowałem żadnego Robina, więc postanowiłem nadrobić zaległości i oto efekt. PS Niedokończony nos jest świadomym wyborem autora danego rysunku:P.

6
Wasza twórczość / Fan Art
17 marzec 2021, 22:14:02
Cytat: Leon Kennedy w 14 marzec  2021, 09:50:18Kurcze, serio nieźle 🙃. Pozwoliłem sobie ukraść na telefon. Będzie przez jakiś czas go ozdabiać

Bardzo się cieszę, że się spodobał, tylko, że to był jeszcze tzw. work in progress. Mam nadzieję, że finalna wersja ( dosyć zmieniona) również Ci się spodoba na tyle, żeby zgrać na telefon:).Juby, niektóre prace robią spore wrażenie, w szczególności rysunek z filmu Burtona, Który mi przypomniał jak bardzo kocham rysunki Jerrego Ordwaya. Joker z TDK wygląda identycznie jak Tommy Wiseau z Jego audition tape, ale i tak jest super.
7
Wasza twórczość / Fan Art
13 marzec 2021, 21:16:01
Kolorysta raczej ze mnie kiepski, ale nie mówię nie. Na tę chwilę musi wystarczyć w tuszu:).

8
Wasza twórczość / Fan Art
11 marzec 2021, 21:47:08
Świeżynka sprzed dosłownie chwili.

9
Ogólnie o Batmanie / Wasze bat-kolekcje
09 marzec 2021, 21:57:12
Świetna kolekcja, pozwoliłem sobie przejrzeć inne zdjęcia i moje oko przykuło zdjęcie z choinka i włączonym Metal Gear Solid, kurde jest to seria gier, która można śmiało powiedzieć ukształtowała mnie jako człowieka:) i po prostu je kocham i każda część skończyłem co najmniej kilka razy. A serie Resident Evil stawiam zaraz obok.
10
Wasza twórczość / Fan Art
09 marzec 2021, 21:42:42
Fajnie zobaczyć jakieś inne prace niż swoje w tym temacie:). Kurde Juby, w porównaniu do twojego ostatniego rysunku, gdzie Batman spuszcza manto Spidermanowi to progres jest przeogromny naprawdę. Bardzo podoba mi się design Batmana taki bym powiedział mangowy, i szkoda, że nie dokończyłeś cieniowania, bo efekt byłby jeszcze lepszy. Wrzucaj więcej swoich prac, bo naprawdę jest co oglądać.
11
Wasza twórczość / Fan Art
08 marzec 2021, 12:56:21
szybki szkic

12
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
08 marzec 2021, 12:53:09
Może Ja się wypowiem, gdyż z runem Tyniona jestem na bieżąco. Muszę zaznaczyć, że nie jestem fanem jego Detective Comics nie uważam, że jest jakoś wyjątkowo zły tylko jest to bardziej komiks drużynowy typu x-men a nie opowieść o Batmanie. Inna spawa jest za to z Wiecznym Batmanem tam uważam, że tylko początek jest udany, a potem to równia pochyla. Więc gdy się dowiedziałem, że to On przejmuje stery po nieszczęsnym Kingu to podejrzewam, że mój krzyk rozpaczy było słychać w sąsiednich województwach. Naprawdę byłem zaskoczony gdy się łapałem na tym jak świetnie się bawię czytając kolejne zeszyty. Na tę chwilę jestem po prostu oczarowany tym w jaki sposób Tynion prowadzi te serie, przede wszystkim świetnie napisane postacie te stare jak Riddler czy Pingwin ( rewelacja po prostu to trzeba zobaczyć samemu) i nowe jak Clown Hunter, Punchline czy Ghost Maker. Tynion w żaden sposób nie definiuje na nowo Batmana ani nie tworzy czegoś szególnie oryginalnego, ale naprawdę dawno nie czułem takiej radości z czytania komiksów. Moim zdaniem Niezobowiązująca rozrywka na bardzo wysokim poziomie.
13
Wasza twórczość / Fan Art
19 luty 2021, 22:04:14
Może dasz jakiś mały teaser swoich prac, bo jestem maksymalnie ciekawy efektu:).

Maska w dużej mierze była inspirowana zbroją batmana z TDKR więc spostrzeżenie odnośnie hełmu jest bardzo trafne:).

Uwielbiam Ostatnie łowy Kravena, ale jedyna wizja Joe Facea jaka pamiętam to ta na dachu co spidey widzi go zamiast Kravena.

Oraz wrzucam nowy rysunek trochę inny niż dotychczas, bo przedewszystkim nie jest to batman, a Superman, no i jest to połączenie rysunku z fotografia.

14
Wasza twórczość / Fan Art
05 luty 2021, 22:44:58
Nie sugeruj się moimi zmianami, ja sam przerabiałem chyba te prace z 10 razy i mam już je po dziurki w nosie:).

Co do dwóch ostatnich kadrów trzeciej strony to zdaje sobie z tego sprawę, że bez tekstu może to być niezrozumiałe, może kiedyś wstawię dymki i wtedy będzie to bardziej czytelne. I tak oczywiście są tam miejsca przewidziane na dymki lub kwadraciki.

Widzę, że nikomu nie podoba się mój nowy design maski, kurde a tak byłem z niego zadowolony:).

I jeszcze dorzucam szybki szkic inspirowany ,,The Killing Joke".


15
Ja niestety zdania nie zmieniłem po lekturze 3 tomu, co prawda jest minimalnie lepszy od poprzedniego, ale i tak utwierdził mnie w przekonaniu, że Tomasi nie ma absolutnie żadnego pomysłu na tę serię.