Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Red Robin

Zaczęty przez Max, 18 Lipiec 2009, 19:40:56

Leon Kennedy

Alez sie pomylilem odnosnie dobrodusznego Tima... Cholera szkoda, bo gdyby bylo inaczej to i seria i sama postac Tima by tylko i wylacznie na tym zyskala, ale co ja sobie myslalem... Ostatni numer to jedna wielka walka z ktorej zwyciesko wychodzi Tim i bez szwanku coreczka Foxa. Ale najciekawsze byc moze dopiero nadejdzie w formie zemsty Ghula za wyczynek Tima... czyli proba zniszczenia tego nad czym cale zycie pracowal sam Bruce Wayne... Wayne Enterprises.

(A)nonim

Po ostatnim numerze się upewniłem, zostawiam tę serię.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Tak fajnie się zapowiadało, a teraz to nawet Batman i Robin jest ciekawszy od Red Robina.

(A)nonim

Z wyjątkiem ostatniego numeru. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatTak fajnie się zapowiadało, a teraz to nawet Batman i Robin jest ciekawszy od Red Robina.

Swojego czasu uważałem ten komiks zaraz obok świetnego BiR ( ciągle nim jest, mimo ostatniej wpadki ) za najlepsze, co nam było dane po "śmierci" Bruce"a. Jednak tak od 6 numeru seria bardzo mocno pod upadła... Szkoda.
Posted on: 07 Luty  2010, 17:37:28

 Odnośnie najnowszego numeru, to pokiego licha Timowi maska skoro i tak nie dba o swoją tozsamość...

(A)nonim

Tzn. o co chodzi?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

W trakcie rozmowy z Connorem ściaga swoją maskę wystawiająć twrzyczkę na widok dzienny.

(A)nonim

A rzeczywiście, no niezła głupota.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

No i prosz? nawet ta Stephanie mi nie wadzi?a kiedy mamy ciekaw? fabu??, fajne rysunki i by? mo?e zapowied? czego? ciekawego... Ra's Al Ghul z?o?y? pewn? propozycj? Hushowi. Numer by? tak dobry, ?e postanowi?em zerkn?? do Batgirl #8 i ju? raczej tego nie zrobi? s?abe rysunki, fabu?a, a Spolier zacz??a mnie szybko wkurza? :D
Posted on: 15 Marzec  2010, 14:43:03

 Red znów nabiera tempa ( 11 ). Ra's al Ghul wcieli? swój plan w ?ycie, ka?da osoba znacz?ca co? dla Bruce'a znajduje si? w ?miertelnym niebezpiecze?stwie... Chod? pewnie nic nie wyjdzie z pozbawienia chod? jednej osoby ?ycia, to po kolejny numer z ch?ci? zakupi? ;).
Posted on: 14 Kwiecie?  2010, 14:21:16

 Je?eli mam si? przyczepi? do czego? z 12 numeru, to chyba tylko do ?atwo?ci z jak? zostali pokonani ludzie Ra's Al Ghula... Spodziewa?em si? troch? dramatyzmu, a nie wyeliminowania wrogów w dwie kartki. Dobrze, ze konfrontacja Tima i Demona wypad?a dobrze ;)
Posted on: 07 Maj  2010, 13:09:52

 Red Robin #14 Je?li kto? chce zobaczy? kolejn? konfrontacj? Tima z Damianem to zapraszam... Dowiadujemy si? równie?, ?e Tim opracowa? specjaln? list? z potencjalnymi wrogami z obu stron ( wida? r?k? Bruce"a :P ).

Posted on: 17 Lipiec  2010, 11:47:08

 #15 Vicky Vale dalej prowadzi swoje ?ledztwo dotycz?ce to?samo?ci bat-rodzinki i wydaje si?, ?e jest co raz bli?ej poznania kilku odpowiedzi. Dziwi fakt, ?e Dick podszed? do tego po macoszemu my?l?c, ?e ?atwo uda mu si? odwie?? j? od ?ledztwa... Dobrze, ?e Tim zdaje si? my?le? o wszystkim i ju? próbuje wywie?? Vicky w pole. A w nast?pnym numerze zapowiada si? mi?a konfrontacja Red Robina z Anarkym.

PS: Szkoda, ?e nikt nie czyta...

BD96

Red Robin #15

Hej, podoba?o mi si?. Kolejny raz ?wietnie pokazano ?e sam Tim, jak i jego sposób my?lenia jest bli?szy Bruce'owi. Wydaje mi si? ?e Nicieza specjalnie chce pokaza? ?e w?a?ciwy cz?owiek na stanowisko Batmana jest gdzie indziej, znaczy si? nie pod mask? Batmana ;). Jak zawsze Tim Drake ma okre?lony plan (mo?e troch? banalny, ale trudno, wa?ne ?e w ogóle jaki? ma :)). Czekam z niecierpliwo?ci? na powrót Anarky'ego, i miejmy nadziej? ?e Vicky Vale równie? utrudni ?ycie Red Robinowi. Wszystko fajnie si? uk?ada, mam nadziej? ?e kariera solowa Tima Drake'a b?dzie trwa?a jak najd?u?ej.

Ocena: 8+/10
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Leon Kennedy

Cytatmam nadziej? ?e kariera solowa Tima Drake'a b?dzie trwa?a jak najd?u?ej.

Oby, oby... Chod? zapowiada si?, ?e po powrocie Gacka nasi bohaterowie b?d? dzia?a? jeszcze bardziej w grupie...

CytatWydaje mi si? ?e Nicieza specjalnie chce pokaza? ?e w?a?ciwy cz?owiek na stanowisko Batmana jest gdzie indziej, znaczy si? nie pod mask? Batmana

Inteligencj?, pomys?em bankowo zas?uguje na pelerynk?, ale z drugiej strony fizycznie, to Dick jest o wiele lepszy, a i z tym intelektem nie jest a? tak bardzo ?le... Gdyby Dick by? zawsze dobrze interpretowany przez twórców, to nawet by tej gadki nie by?o ;)

BD96

#26
Heh, ja mam takie wra?enie i? scenarzy?ci specjalnie robi? z Dicka ciot?... ogólnie to od jakiego? czasu poza jego seri? pokazywali go jak bezmy?lnego i porywczego niczym Todd go?cia. A to co z niego zrobiono w Batman and Robin to tylko podsumowanie tego niszczenia reputacji Dicka Graysona. Stawiam sto euro ?e gdyby Tim walczy? z Dickiem to wygra?by Drake :D. A tak drog? przysz?o?ci Tima to nie widz? przeszkód a?eby nawet gdyby powróci? pod skrzyd?a Bruce'a to nie musi wcale dalej wraca? do imienia Robin.

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Leon Kennedy

#27
CytatHeh, ja mam takie wra?enie i? scenarzy?ci specjalnie robi? z Dicka ciot?...

Ale nie zawsze. W takiej serii "Batman" jest dobrze pokazywany, nawet u Morrisona z regu?y jest dobrze, ale potem mamy wpadki typu u?miechni?ty i lekcewa??cy sytuacj? Mroczny Rycerz ( BiR).

CytatStawiam sto euro ?e gdyby Tim walczy? z Dickiem to wygra?by Drake

Zale?y... Gdyby by?a to przemy?lana konfrontacja ze strony Tima, to my?l?, ?e Dick móg?by ponie?? kl?sk?, ale gdyby to wysz?o jako? nagle, to stawiam na Dicka :D

CytatA tak drog? przysz?o?ci Tima to nie widz? przeszkód a?eby nawet gdyby powróci? pod skrzyd?a Bruce'a to nie musi wcale dalej wraca? do imienia Robin.

Kolejna nowa posta? dla Tima?? Nie, to ju? wol? aby by? dalej Red Robinem, albo po prostu wróci? do roli Cudownego Ch?opca, ale to oznacza ma?y krok w ty?...

BD96

Leon mam na myśli nie powracanie do roli Robina, i bycie Red Robinem. Man, przecież nawet obrazek wrzuciłem! :D (Niby z Kingdom Come gdzie jest nim Dick, ale przesłanie dobre). Batman and Robin = Batman and Red Robin.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Leon Kennedy

A myślałem, że masz na myśli coś nowego dla Tima :P

PS: Kiczowy trochę ten strój Gacowatewgo.