Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Flash" - serial TV CW

Zaczęty przez Leon Kennedy, 15 Maj 2014, 15:11:18

Bless

Ogladam Flash'a od poczatku i powiem szczeze, ze z odcinka na odcinek ten serial jest coraz bedziej badassowy :P Jest duzo akcji i duzo komedii i mi to pasuje bardzo :) W moich oczach ten serial zyskal naprawde duzo.

Leon Kennedy

Super :) W pełni się z tobą zgadzam. I fajnie, że twórcy darują sobie nadmiar miłosnycch pierdół :D

8azyliszek

#47
Ten odcinek 1x15 - kompletny mindblowing

Spoiler

Świetny odcinek - zaczyna się od Spartacusa jako Weather Wizzarda a potem jest tylko lepiej. Chyba tylko Grodda zabrakło by całkiem powymiatać. Najlepsze oczywiście, że Prof Zoom wszystko wyjaśnił. Ja myślałem że to kukła była, a on jednak wykorzystał hologram, plus speed mirage. I na końcu spektakularny kill poprzez wibrowanie ręki przez serce - awesome!

Oczywiście i śmierć Cisco i pocałunek z Iris (seksownie wyglądała w tej obcisłej krótkiej sukience i kozaczkach) zostaną cofnięte, ale dobre wrażenie pozostało. Komu jeszcze to cofanie się przypomina odcinek Smallville pt Infamous, gdzie Clark też się cofną w czasie, zanim Lois mu powiedziała, że Sam Witwiter to Doomsday? :) Takie miłe nawiązanie.

Tylko że człowiek zostaje z pytaniami bez odpowiedzi. Dlaczego przez 15 lat Zoom nie mógł się rozpędzić na tyle by pokonać barierę czasu? Czy to przyszły Flash go blokował? Czemu nie próbował ponownie zabić małego Barrego? A sam Flash - czy w następnym odcinku będą dwie jego wersje które dzieli jeden dzień różnicy? Czy "zlał się" z przeszłą wersją w jednego Flasha? Nie mogę się doczekać ciągu dalszego.

[Zamknij]


Leon Kennedy

#48
Faktycznie bardzo dobry odcinek.

Spoiler
Cisco przeżyje, a jego wątek był najbardziej interesujący. Zoom ty skurczybyku. Byłeś mi jak syn, ale dla mnie od zawsze byłeś martwy :). Trochę zmęczyła mnie Iris, zirytowała nieporadność Snow w zatrzymaniu doktorka na miejscu i jakoś dziwnie wyglądała scena gdy ten braciszek przyszedł sobie do komisariatu, a tam nikt kompletnie nie zwrócił na niego uwagi... Chyba policja miał jego rysopis, prawda? Zakończenie świetne!
[Zamknij]

Bless

Wszystkie ostatnie odcinki są naprawdę wysokich lotów a ten serial jest jednym z moich Top one !

Leon Kennedy

1x16. No to Flash sobie namieszał i to bardzo :) Ale przynajmniej Zoom będzie miał już mocno pod górkę ;). Do tego konfrontacja ze Snartem wkracza na nowe tory :D

Bless

17 odcinek ..... Oficjalnie ten serial jest najlepszym jeśli chodzi o gatunek superhero/komiks. Cały odcinek jest po prostu IDEALNY a odniesienia do innych filmów i postaci to opad szczęki :D

Anonimowy Grzybiarz

Świetny odcinek, miło się oglądało, a Mark Hamill jak zawsze klasa! Ale...

Cytat: Bless w 01 Kwiecień  2015, 15:34:58
Oficjalnie ten serial jest najlepszym jeśli chodzi o gatunek superhero/komiks.

... to trochę przesada, dla porównania polecam "Powers".

Bless

Sciagne dzis w takim razie Powers i sprawdze :) dzieki za polecenie.

Anonimowy Grzybiarz

#54
Zupełnie inny, bardziej poważny i mroczny klimat, zaskakująco dobre efekty (nie żeby we Flashu były złe). Plus nie ma tych niesamowicie mnie irytujących melodramatycznych wątków, miłosnych rozterek itp. które w serialach CW jednak zajmują sporo miejsca. Daj znać jak sprawdzisz :)

Rado

U mnie "Powers" też jest na liście do nadrobienia, aczkolwiek słyszałem, że raczej jest kiszka jeśli się porówna do komiksu.

Póki co, dla mnie Flash jest również najlepszym obecnie serialem superhero. Widać, że twórcy od początku do końca wiedzieli co robią planując główny wątek pierwszego sezonu, który, moim zdaniem jest bardzo ciekawy. Życzę sobie, żeby ten wysoki poziom utrzymywał się także i w kolejnych sezonach.

Z seriali, które widać na horyzoncie, w mojej opinii, Flashowi może zagrozić tylko inny pan w czerwonym, czyli Daredevil. Na niego ostrzę sobie najbardziej zęby.

Leon Kennedy

Nawet nie wiem co to ten cały "Powers"...  Sam Flash chyba faktycznie jest już najlepszym serialem superhero ( chodź Arrowa ciągle bardzo lubię), czego dowodem może być ostatni odcinek! Oglądanie go było czystą rozkoszą! Do tego miło było popatrzeć, a zwłaszcza usłyszeć Marka Hamilla :D

Bless

No to nadrobilem Powers :) Powiem to tak, fabula ogolnie bardzo ciekawa. Glowny bohater bomba (bardzo lubie tego aktora za Dystrykt 9) a i tutaj gra swietnie. Jego wsparcie tzn ta czarna aktorka, irytujacy i brzydka :/ Serial faktycznie znacznie mroczniejszy i zdecydowanie dla ludzi doroslych. To co mi sie bardzo podobalo a czasem smieszylo to efekty specjalne, ktore wygladaly tak jakby na niektore sceny dawali kupe kasy a na inne 5zl(nie ogarniam tego). Ogolnie oglada sie to bardzo przyjemnie (szczegolnie jak widze sexy Zore) ale nie zmienia to faktu ze wciaz Flash podoba mi sie bardziej.

Aaaa i nie moge zapomniec o zajeb*** kreacji Johhny Royall'a - gosc jest swietny !

Ps : Daredevila widzialem juz 2 odcinki i powiem ze jest mega ale to MEGA zagrozeniem dla Flash'a i Arrow'a. Fabula poki co bardzo ciekawa tzn zobaczymy jak to rozwina, glowny bohater gra bardzo wiarygodnie i teraz najwazniejsze WALKI. Nie ma ich co 5 sekund co to to nie ale ludzie heh kurde jak juz sa to sa tak odje*** ze to co robi Ollie czy tam inni aktorzy w Arrow i Flashu wyglada jak amatorszczyzna :/ Naprawde polecam serial.

Anonimowy Grzybiarz

Ja równie? zrewidowa?em nieco pogl?dy - Powers ?wietnie si? zacz??o, ale jako? pod koniec by?o gorzej, cho? ca?o?? ci?gle oceniam na plus. Masz racj? z efektami - pocz?tkowo robi?y wra?enie, za? w ostatnich odcinkach by?y niedorzeczne, sam nie wiem, jak to si? sta?o. Mo?e i komiks rzeczywi?cie lepszy (Bendis w prawdopodobnie najlepszym okresie), ale to chyba w ogóle prequel komiksu, bo ostatnia scena serialu to praktycznie tytu? pierwszego TPB Bendisa :)

Daredevil - 10/10, doskona?y! Nie b?d? si? rozpisywa?, bo wkrótce d?u?szy tekst na blogu, ale realizacyjnie to jest pere?ka, doskonale oddano mroczny klimat Hell's Kitchen, casting cudowny, scenariusze czerpi?ce z mitologii DD... Jestem zachwycony t? seri?!

Nowy odcinek Flasha - Grodd moim ulubionym villainem! Poza irytuj?c? Iris ?wietny odcinek, chyba jeden z lepszych w sezonie.

Leon Kennedy

Został nam już tylko jeden epizod. Szkoda, że to już koniec, bo tempo ostatnich świetne. Odcinek z Groddem ( zajebiście się prezentuje), po prostu miażdżył :), klimat był trochę mroczniejszy, plus świetne teksty... Banan rewelacyjny :P. Przedostatni odcinek sprowadził nam Snarta, który jak zwykle rządzi, a końcowe starcie ozdobą odcinka!