Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnie wiadomości

#1
Bat-Filmy / Justice League: Crisis on Infi...
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - Dzisiaj o 11:25:13
Widziałem pierwszą część jakiś czas już temu i szczerze, to mocno się na tym wynudziłem i w ogóle nie czekam na kolejne dwie...  Daremne tłumaczenie na pewno mi nie pomogło, ale myślę, że i  z dobrym tak średnio jakościowo by mi podeszło. Szkoda, byłem dość mocno zahypowany na tą animację, a tutaj taka kupka jak na razie im wyszła...
#2
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - Dzisiaj o 10:26:03
Są kolory ( chodź liczę na mocniejszą paletę tychże kolorów),  loczek, majtasy, będzie pewnie i uśmiech na twarzy nowego ESA. Przynajmniej nikt mu nie zabroni się uśmiechać jak u Snydera 🤗🙃 Tak czy siak jest nieźle, czekamy na więcej Gunn.
#3
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez newtime - Dzisiaj o 09:57:49
Cytat: Juby w Dzisiaj o 08:17:16@newtime,
No właśnie widzę, że nienawiść do wersji Snydera/Cavilla przysłania ci wszystko i szkoda nawet wstawiać screenshoty z jego filmów, które udowadniałyby jakie bzdury piszesz. I w sumie nie przestajesz:No właśnie piszesz o czymś, co nie miało miejsca. Tyle w tym prawdy, co w mojej ocenie

Chwilia co mi przesłania? Tak nie cierpię jego filmów raczej nie jestem jedyny. Filmów Gunna nie oceniam, bo ich nie widziałem,to ty piszesz cały czas co położy te filmy nie widząc nawet zwiastuna. Jakie screenshoty? Czego? Tego Aquamana i cyborga w laptopie WM?  Nie wiem do czego zmierzasz.  Cavill był dla mnie nudny w tej roli tak samo jak jego wiedzmin  nie podoba mi się jego styl grania i tyle, to nie jest bzdura tylko moja opinia tego co już widziałem, ty wydajesz opinie na temat tego czego jeszcze nie widziałeś( chyba ze caly czas mowimy tylko o kostiumie) Czekam na , to co zaprezentuje nowy aktor , może być tragedia tego nie wiem
#4
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez Juby - Dzisiaj o 08:17:16
@newtime,
No właśnie widzę, że nienawiść do wersji Snydera/Cavilla przysłania ci wszystko i szkoda nawet wstawiać screenshoty z jego filmów, które udowadniałyby jakie bzdury piszesz. I w sumie nie przestajesz:
Cytat: newtime w 06 Maj  2024, 19:19:15Cały czas oceniasz filmy Gunna których nie ma, ja mowie tylko o tym co juz zrobił Snyder
No właśnie piszesz o czymś, co nie miało miejsca. Tyle w tym prawdy, co w mojej ocenie filmu, którego jeszcze nie ma.

W kwestii gatek na spodniach - nie miałem i nie mam z tym problemu w żadnym przypadku, ani Supermana, ani Batmana. Dla mnie to jest ich charakterystyczny element, którego znam z komiksów/kreskówek od najmłodszych lat i gdyby nie przeczytanie o krytyce majtek na spodniach w okolicy premiery Superman Returns w 2006, a później w Internecie, sam nigdy bym nie zwrócił na nie uwagi, wręcz przeciwnie, bardziej rzuca mi się w oczy kiedy ich brakuje.
#5
Uniwersum Batmana / Nasze recenzje komiksów z Batm...
Ostatnia wiadomość przez Crowridd - 06 Maj 2024, 19:54:52
Mam podobny stosunek do runu z Sowami. Bruce w wykonaniu Capullo również mi średnio siedzi.

Co do bieżących zaległości, to Ziemia Niczyja czeka na lepsze czasy, żeby ją kupić.

W tym roku też zakończyłem powtórne czytanie komiksów DC (chyba to 2 lata trwało) ;D
#6
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 06 Maj 2024, 19:19:41
Cytat: newtime w 06 Maj  2024, 19:07:17W grach Arkham batman nosił majtki i jak dla mnie prezentował się super
Dla mnie Arkham Asylum i Arkham City miało dwa najgorsze kostiumy w serii. Ten w Arkham Asylum jeszcze się w miarę wpasował w estetykę całości, bo cała gra miała styl mało realistyczny, bardziej groteskowy i przerysowany. W AC gacie strasznie się rzucały w oczy, ale już wtedy dali nam opcję zmiany strojów i nigdy nie używałem stroju głównego.

Arkham Origins dobrze wybrnęlo z kolorystyką gaci jednocześnie nie mając gaci. Najlepszy strój i jedyna gra z sequeli w której gram strojem oryginalnym zawsze, a nie alternatywną skórką. Ten z nowej gry VR, Arkham Shadow, też bardzo dobry.
#7
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez newtime - 06 Maj 2024, 19:19:15
No dla mnie Cavill, to totalne drewno w tej roli, nie wiem na ile to wina scenariusza czy aktora ale go nie znosiłem nic nie poradzę na to ;) Snyder wrzucał cameo wszystkich postaci w środku filmu tylko po to żeby były bez zadnego znaczenia dla całości, potem zrobił od razu JL i na tym się skończyło wiec, to chyba co innego niż wkład jakieś postaci w film jak np Tony stark czy doktor Strange w spider manie? Cały czas oceniasz filmy Gunna których nie ma, ja mowie tylko o tym co juz zrobił Snyder, pewnie może wyjść jak zawsze ale tego nie wiemy
#8
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez Juby - 06 Maj 2024, 19:14:04
Cytat: newtime w 06 Maj  2024, 19:07:17Juby tyle ze DCEU było robione przez Snydera bez żadnego planu na inne filmy.
Bzdury równie wielkie, co:
Cytat: newtime w 06 Maj  2024, 18:42:54Jeśli nie będzie chodził cały czas smutny z jedną miną jak Cavill

To niesamowite, że nawet w serialu za 1/20 budżetu filmu Gunn,a Superman miał lepsze kostiumy:

#9
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez newtime - 06 Maj 2024, 19:07:17
W grach Arkham batman nosił majtki i jak dla mnie prezentował się super, bo nawet ich nie widać ponieważ tak dobrze się komponują z resztą więc myślę ze na dużym ekranie przy odpowiednim podejściu też mogło by się sprawdzić. Co do Supermana zawsze mi one pasowały w końcu ma on jako postać wzbudzać pozytywne emocje wśród ludzi a nie żaden strach czy powagę :)

Juby tyle ze DCEU  było robione przez Snydera bez żadnego planu na inne filmy. Gunn już robił filmy z dużą ilością postaci, jeśli inni bohaterowie mają budować jakoś sama postać Clarka jako nowego superbohatera, to czemu nie? SPider man dokładnie tak zostal zbudowany, dosłownie na barkach innych postaci i wyszło super,  pożyjemy zobaczymy
#10
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez Juby - 06 Maj 2024, 19:02:35


Pomijając kolory kostiumu - beznadzieja po całości. I Superman, i zdjęcie.

Wiem, że stare, ale ja obejrzałem dopiero wczoraj. Trafna analiza dużego problemu dotychczasowego DCEU i - jak patrzę na ilość zapowiedzianych gościnnych występów superbohaterów w Supermanie Gunna - również i przyszłego DCU.