Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne

Batman & Robin PSX

Zaczęty przez franek, 07 Sierpień 2011, 20:32:18

franek


Batman I Robin na PSX. Najgorsza ekranizacja komiksu doczekała się gry. Gra jest o wiele lepsza niż film.
Możliwość sterowania Batmanem Robinem i Batgirl a co za tym idzie możliwość sterowania trzema różnymi pojazdami. Trudność na poziomie (skakałem z radości po przejściu pierwszej misji). Możliwość swobodnego poruszania się po Gotham (jak w GTA), możemy wyskoczyć z auta i zwiedzać na piechotę, a nawet możemy rozjeżdżać przechodniów Batmobilem albo przywalić ulicznym bandytom. W Bat-jaskini możemy odwiedzić Wayne Manor, odpalić program treningowy czy też zmienić postać. Gotham jest mroczniejsze niż w filmie (i to duuuuuuuuuuuuużo mroczniejsze). Lokacje starannie odwzorowane lokacje (Muzeum i w ogóle Całe Gotham) co jak na 98 rok było trudne. Grafika była w 3D co jest dużym plusem ponieważ wiele gier z tamtego okresu było jeszcze w 2D. Jest parę minusów jak toporne sterowanie, ślamazarność ruchów bohatera, praca kamery albo arcytrudne pokonanie bossów.

OCENA: 7/10


Show Must Go On!!!

kelen

Z tym 3D to bym tak się nie zachwycał, gry w trzeci wymiar weszły na stałe już w 96.
Gra faktycznie miała dużo mroczniejszy klimat niż film. Grałem w nią na swoim poczciwym szaraku, który niestety już nie działa. Nie wiele z niej pamiętam, a na emulatorze też w nią za dużo nie grałem. Pewnie sobie ją przypomnę, jak tylko dorwę oryginał i odpalę na PS2.

Leon Kennedy

Coś tam grałem w tą gierę, ale z tego co pamiętam nie przypadła mi ona do gustu chyba w żadnym calu i dość szybko i bez smutku z niej zrezygnowałem.

daniello32

Miałem nieprzyjemność zetknąć się z grą na emulatorze i stanowczo odradzam. Mimo, że jest lepsza niż film, co nie jest chyba żadnym wielkim osiągnięciem, to NIE TYKAĆ. Herosi poruszają się drętwo, gra na siłe próbuje wprowadzać jakieś wątki detektywistyczne, jazda Batmobilem jest niezła, ale na tym chyba plusy sie kończą...