Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Joker

Zaczęty przez Arkard, 13 Marzec 2008, 20:11:07

Grim Knight

Musze sie przyznac, ze od komiksowych wystepów Jokera (poza, oczywiście, KJ czy "światem w czerni i bieli"), o wiele bardziej cenie sobie jego wcielenie animowane, w rezyserii panów Diniego i Timma.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Nie zapominaj, ze i w komiksach Dini wycisnąl z niego to co najlepsze ;)

Grim Knight

Nie wycisnąl, on nadal to robi :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Coś rzadziej ostatnio...

Pamietam krótką, lekką i cieszącą oczy historyjke "Laughter at midnight".

Poprostu Dini potrafi z banalu zrobic dzielo! ;D

Grim Knight

Zwlaszcza na oklaski zasluguje scena zakupu donatów :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

#20
No glodny chlopak byl.

No i Harley znowu robila za tanią sile roboczą ;D

Niestety nie wykorzystaną w pelni...

Grim Knight

Wątek Harley zdawal sie byc wciśniety wylącznie dla jednego śmiesznego kadru w hordą policjantów.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Fakt...To poszkodowana fabularnie postac...


Grim Knight

Ciesz sie, ze dzieki uporowi Paula w ogóle ją mamy :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Dzieki niemu Joker ma niezawodną i zywotną zabawke.

To co innego niz co chwile zmieniani goryle wciśnieci w symboliczne stroje. O!


Posted on: 26 Czerwiec  2008, 13:36:38

 Dobry z DCAU jest jeszcze Gotham Adventures #1: With A Price On His Head.

Lekkie, miejscami wrecz dziecinne, ale z dośc dobrze ukazaną relacją miedzy Bat-rodzinką a Jokerem...W szczególności z Batgirl, gdzie Joker wykorzystuje onieśmielające slowne chwyty.

Przy okazji historia zawiera male nawiązanie do "Lśnienia" , co świetnie sie w komponowalo w sytuacje ;D

Chibi

czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

kelen

Taa, obrazek juz od dluzszego czasu na 4chane jest znany :)

Chibi

ja sie z nim  pierwszy raz spotkalam :)
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Mel

Ale mimo wszystko nadal pobudza wyobra?nie ;D

Arkham

#29
Zaczynam sie martwić obecnym wyglądem Jokera. DC spada na psy tylko restart by ich uratował. Albo chociaż restart Bat-Uniwersum. Drogą wyglądu Jokera - to "coś" to nie jest prawdziwy Joker jakiego znam. Ja do końca swojego rzycia będe tylko uznawał klasycznego Jokera w fioletowym garniturze i w zielonych trochę dłuższych (takich jak na avatarze Mel) i o normalnej białej nie zmasakrowanej i rozstrzelanej twarzy.

Teraz tylko po nerwach jakie przeżywam po przeczytaniu jakiegoś obecnego komiksu z Batkiem mam już tylko jedno lekarstwo - Wdech-Wydech, i włączam TAS na moim starym VHS tylko to mnie pociesza.

Zresztą porównajcie sobie:

Obecny wizerunek pana J:



I klasyczny, jeszcze za KG: