Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Mel

Już go nie dobijajcie, ok? ;D

(A)nonim

Muszę się poznęcać bo ta mini była naprawdę słaba.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Wiedziałem, że to wywoła burzę :D
Corso, pytam, bo właśnie mi się zdawało, że widziałem ten komiks na allegro. Ile zapłaciłeś?

Corso

Ale ja mówię poważnie, przymierzam się do kupna Return Of Bruce Wayne Deluxe HC. :)
Wizualnie nie podoba mi się tylko 4 część.
@Kelen, nie pytaj! W każdym razie za dużo, nawet jak na tak niepoprawnego kolekcjonera jak ja.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

Ty się przymierzasz, ja już kupiłem i będę mieć w przyszłym tygodniu.
Jeśli szukasz sklepu w Polsce z konkurencyjną ceną, to polecam: http://kulturopolis.pl/?1200,batman-the-return-of-bruce-wayne-(wydanie-deluxe) . Niby to samo co na Multiversum, ale tutaj jest darmowa wysyłka.

kelen

Batman Beyond akurat zbierałem w zeszytach, ale ciągle nie mam ostatniego numeru. Niestety, ta mini z numeru na numer robiła się gorsza :/
Jeśli chodzi o Returns, to cóż, nie powiem, że jest to coś wspaniałego, ale ja spędziłem przy tej serii dobry czas i miło mi się czyta ją na nowo. Oczywiście ostatni numer to pier* o szopenie, no ale cóż.

Corso

Kelen zrób zdjęcia jak już kupisz.  :) Jestem ciekaw, kiedy pojawi się wersja zbiorcza Batman Odyssey?
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

Ok, jak tylko dojdzie, to cyknę fotę.
A co do Odyssey to ciężko powiedzieć, bo dopiero w połowie to wydali. Ale tego to w ogolę nie zamierzam tykać...

Corso

Dlaczego nie? Rysunki genialne, a historie w stylu "retro" bym powiedział. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Roy_v_beck

Jeszcze grubo ponad rok do wydania Odyssey. I dobrze, że się Adams nie śpieszy. Niech przemyśli co robi. Się mi wydaje, że żaden numer nie kontynuuje wątków z poprzedniego. No i w każdym wszyscy zachowują się jakby masę cracku zjarali.

franek

Kurcze zeby tak w naszym antykwariacie doszly Batmany od TM-Semic.
Marzenie


Show Must Go On!!!

kelen

Corso, powiem tak. To wydanie Deluxe jest jak każde inne - większe, fajny papier itd. Ale - dodatki. Cholera, pierdzielili to. Wydania Deluxe Batman and Robin miały fajne komentarze Morrisona do kilku rzeczy, a tutaj jest ich zupełnie brak. Jedyną fajną rzeczą to szkice autorstwa Morrisona dla rysowników, ale jest tego zdecydowanie za mało. Jeśli nadal chcesz foty, to daj znać.

(A)nonim

Mam takie pytanie, w jakimś wydaniu All Stara jest scenariusz Millera?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Corso

Do mojej kolekcji doszły Batman - No Mans Land Vol. 5 i Batman - Death And The Maidens SC. W tym drugim są fajne szkice koncepcyjne. :)  Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

Mnie się udało wczoraj dorwać W KOŃCU drugi tom Hush w polskim wydaniu. Czekam tylko na wysyłkę. Po roku oczekiwania na aukcje z samym drugim tomem trafiłem - i to na jaką. Nówka za cenę okładkową. Mniam :)