Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

franek

#105
W moim team'ie s?
FILMY
VHS-Batman TAS(odc. Postrach Miasta. Nigdy nie jest za pó?no i Przys?uga Jokera)
VHS-Batman Begins
VHS-Batman & MR.Freeze SUB-ZERO
DVD-Batman(Burtona)
DVD-Batman Mystery of Batwoman
DVD-Batman Bryond UnCut
DVD-The New Batman Adventures
DVD-Batman Returns
DVD-Batman Forever
DVD-Batman & Robin
DVD-Batman Powrót Jokera
DVD-Mroczny Rycerz
DVD-Batman kontra Drakula
DVD-Batman Rycerz Gotham
KOMIKSY
Batman Halloween
KSI??KI
Batman
Batman Rycerz z Gotham City
GRY
Batman Zemsta PC
Batman Returns PC
Batman Forever (arkadówka) PC
Moja W?asna gra z Batmanem (nad któr? pracuje, ale mam demo) da?bym linka jak chcecie        


Show Must Go On!!!

franek

Dam ale jutro bo musze kończyć.
Posted on: 22 Sierpień  2010, 20:54:48

 Albo dzis dam co mi tam. http://www.mediafire.com/?98519dppt1wc4et


PS-Sorry za odstąpienie z tematu.


PPS-Pobieraj i pisz jakie wrażenia zaraz.


Show Must Go On!!!

BD96

Niestety komputer nie może odczytać pliku.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

franek

Ściągnij se the Games factory 1 i odpal.
Posted on: 23 Sierpień  2010, 09:35:22

 Popiszmy o tym na Offtopic.


Show Must Go On!!!

BD96

#109
Ok dzisiaj byłem Antykwariacie, i zakupiłem trochę Batmanów z TM-Semic. Zresztą tak czy inaczej nie pokazywałem jeszcze mojej skromnej kolekcji, tylko prezentowałem nową ochronę w postaci folii a więc poniżej wam ją prezentuje. Jest dosyć skromna ale i tak jestem z niej bardzo dumny. Wszystkie komiksy są w foliach ochronnych. Ok no to jedziemy.

BATMAN (TM-Semic)

Rok 1991::
#1, #2, #3, #7, #8, #10, #12

Rok 1992:
#1, #2, #5, #10, #12

Rok 1993:
#1

Rok 1994:
#8, #9, #10, #12

Rok 1995:
Rok 1995 II:
#1, #2, #3, #3 (Batman Forever)
#4, #6, #8, #9, #11, #12

Rok 1996:
#1, #2, #3, #5, #6, #7, #8
#9, #10, #11, #12

Rok 1997:
#1, #2 (ponoć rzadki, tylko 75 egzemplarzy w Polsce)
#3, #4, #5, #6, #7,


SUPERMAN/BATMAN (Dobry Komiks)

Rok 2004/2005:
#1, #2, #3

(Co do trzeciego numeru z Luthorem na okładcę to się nie przyznaję,
bo został pomazany i zdewastowany przez braciszka kilka lat temu :P.
W każdym razie muszę wydrukować nową okładkę).

Moja kolekcja jest dosyć skromna, jednak mimo wszystko jestem z niej dumny.
Przepraszam za to iż od niektórych komiksów odbija się światło, ale jak już mówiłem wszystkie moje komiksy mają folie ochronne co jest wynikiem jakości zdjęć.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

kelen

Ja ledwo na komiksy mam, a co dopiero na folie ochronne... Też bym je chciał mieć. Czasem są dodawane do moich zakupów za darmo, ale nie zawsze. Póki co jestem zmuszony trzymać TM-Semici w koszulkach i segregatorze.

BD96

Folie nie są takie drogie, kupiłem na Allegro za 11 zł jedną paczkę.
Jedna paczka zawiera 100 folii ochronnych, więc moim zdaniem warto.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

kelen

Za to 11 zł mogę już mieć komiks :D
Nie no, kiedyś się w końcu będę musiał zdecydować.
BTW, Franek, masz możliwość zarzuceniem zdjęć tej gry na PC Batman Forever? Masz pełne wydanie, tj pudełko itd?

BD96

No dobrze, ale to jest inwestycja. Komiksy będą w dobrym stanie.
No i komiksy kiedyś będą dzięki nim więcej warte ;). Ja osobiście polecam.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

 Kurdebele, jak widz? obydwaj (w ró?nej formie) staracie si? zadba? o swoje kolekcje... szkoda, ?e ja na ten pomys? nie wpad?em wcze?niej, bo moje komiksy s? cz?sto "u?ywane". Teraz spora cz??? z nich nie prezentuje si? najlepiej, chocia? wiele z nich wygl?da na "nienaruszone z?bem czasu". BD96, naprawd? ?wietny pomys? z tymi foliami ochronnymi, chocia? naprawd? sporo bym tej folii potrzebowa?, ja osobi?cie (nie licz?c kolekcji brata... ale on "wypad?" z bycia fanem komiksów) mam (grubo) ponad 300 komiksów z Tm-semic (oko?o 90-ciu paru Spider-manów, wszystkie Transformersy, tak samo wszystkie G.I.Joe'sy, wi?kszo?? Punisherów, sze??dziesi?t par? Batmanów(najwi?cej brakuje mi z rocznika '93), podobn? ilo?? Supermanów, z trzy GL, no i sporo Wyda? Specjalnych (ale niestety brakuje mi "S?du nad Gotham"... ehh... i pewnie ju? go nie b?d? mia?, teraz to po prostu rarytas), kilka Conanów, Spawn'ów, Jurrasic Park'ów, nie wspominaj?c o takich g... jak Turtlesy czy Goliat a nawet Alf. ;D OK, to chyba tyle... mo?e ta kolekcja nie jest najwi?ksza, ale systematycznie j? uzupe?niam. Oczywi?cie mam te? troch? komiksów z innych wydawnictw ni? Tm-semic, no i spor? ilo?? komiksów polskich (Klossy, ze dwa Kapitany ?biki, Tytusów i innych Kajków ju? nie wymieniam, bo sporo tego towaru jest...). Posiadam te? pojedyncze albumy komiksowe np Szninkiel.
Ok, to by by?o na tyle,
Pozdrawiam, hej. :)

BD96

RafBat, moim zdaniem twoja kolekcja jest imponująca. Nie wiem za ile lat mogę mieć tyle komiksów :P. W każdym bądź razie w twoim przypadku musiałbyś zamówić trzy paczki folii, to by wyniosło jakieś 30 zł. Podsyłam ci link, może się do czegoś ci kiedyś przyda:

http://allegro.pl/item1178605231_zabezpiecz_swoje_komiksy_nowa_oferta.html
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

 Wielkie dzi?ki BD96 za namiary na t? foli? ochronn?, mam par? pyta? wzgl?dem jej, ale chyba zadam je Tobie na PW. Aha... mam jeszcze sporo komiksów Jerzego Wróblewskiego (od takich historyczno-propagandowych, po komiks o Indianach-spora rzecz, a? po Biblie w jego komiksowym wydaniu... szkoda, ?e tak szybko si? ten go?ciu "zawin??")... a tak przy okazji to mój brat ma wszystkie Mega Marvele do po?owy '97 i prawie wszystkie X-meny z Tm-semic (oprócz tej sagi z Hellfire Club'em z '92).

BD96

Zazdroszczę ci brata :). Jedyna osoba która podziela moje zainteresowania i ma większy zbiór ode mnie (co idzie na plus) jest mój kolega którego poznałem jakoś z rok temu. Tak czy inaczej jeśli masz pytania pisz na PW, z chęcią ci pomogę.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

 Ok, właśnie poszedł post na PW :). A co do mojego brata, to on raczej zawsze się ze mną bardziej ścigał kto ma więcej komiksów lub kto jakie (względem poziomu np rysunków) ma komiksy, niż tak na serio był kolekcjonerem-fanem komiksów. Heh, chyba on nawet ich tak za bardzo nigdy nie czytał, dlatego przez długie lata były we wręcz idealnym stanie (sporo z nich nadal bardzo dobrze się prezentuje). Dopiero jak wpadły w moje ręce... to stan kilku... bardzo się pogorszył. ;D

franek

#119
Miałem kupić na allegro Batman Hush ale zrezygnowałem.


Show Must Go On!!!