Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Kadaver

Gdyby Joker miał powrócić, to uważam, że tylko Javier Bardem potrafiłby zastąpić Heatha Ledgera.Jeśli chodzi o uzasadnienie, to polecam wszystkim No Country for Old Men.

Leon Kennedy

Jeśli byłby to krótki epizod tej postaci... To jestem za wygenerowaniem jej komputerowo.

(A)nonim

Szczerze to ja też jestem za powrotem Jokera jeżeli to ma pomóc fabule, bo wiadomo postać jest genialna. Chociaż wiadomo że będzie sporo problemów.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Hydro

Byłbym cholernie ciekaw jakby to zrobili, jeżeli Joker byłby wygenerowany komputerowo albo miałby się chodź na moment pojawić.
It's a funny world we live in.

Riko

Ja też z chęcią widziałbym Jokera. Jest dla mnie niesamowicie ważną postacią w Batmanie. Takiego przeciwnika jak Joker nie mial jeszcze zaden komiks wedlug mnie.

Q

Znany jest już tytuł trzeciego filmu o Batmanie w reżyserii Nolana - "The Dark Knight Rises".

W filmie nie pojawi się wbrew licznym plotkom Riddler. Sama produkcja nie będzie zaś w 3D

http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1288188931&archive=&start_from=&ucat=12&;
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Ach tak liczyłem na Riddlera, no cóż szkoda oby tylko Chris Nolan wiedział co robi i będziemy mogli w 2012 roku zobaczyć film tak dobry jak poprzednie dwa "Batmany".

A może znajdzie się miejsce dla "Kapelusznika"? (w pięknym garniturze, płaszczu i KAPELUSZU. Marzenie...)

Juby

Ciekawy tytuł (prawdę mówiąc spodziewałem się podobnego, więc jest ok.). Widać, że Nolan chce bezpośrednio kontynuować historię z TDK.

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=70712&klik=polecaneglowna
Podobno głównymi czarnymi charakterami mają zostać Catwoman i jedne z najstarszych przeciwników naszego ulubionego bohatera - Hugo Strange (prawdopodobnie Tom Hardy).


WARTO WSPOMNIEĆ, ŻE POLSKA PREMIERA ZOSTAŁA USTALONA NA 3 SIERPNIA 2012 ROKU!


Szał na punkcie trzeciego Batmana rozpoczęty... :o :o :o :o :o :o :o :o :o 8)

Leon Kennedy

Nie pomyślałem o doktorku, a daje on wiele możliwości...

PS: Mam nadzieję, że Kotka i Gacek będą mieli jednak po drodze.

Mikoto

Szkoda, ?e w nowym filmie nie zobaczymy Ridllera. Nolan na pewno doskonale przedstawi?by nam tego z?oczy?ce. Przy okazji zmaza?by plam? na honorze tej postaci jak? pozostawili Shummacher i Jim Carrey.
W The Dark Knight Rises jako przeciwnika najch?tniej zobaczy?bym Bane' a. Film opowiadaj?cy o upadku Mrocznego Rycerza by?by idealnym zako?czeniem ?wietnej trylogii ;). Zguba to ?wietna posta? i grzechem by?oby nie umie?ci? go w ostatnim filmie.

RafBat

#40
 Proponowany (mo?e si? jeszcze co? zmieni...) tytu? filmu-mo?e by?, co najwa?niejsze jest krótki i jest to zalet?. Catwoman-oczywi?cie jestem za. Ciekawe jak si? zaprezentuje w tzw. nolanowskiej realistycznej konwencji. Riddlera rzeczywi?cie bardzo szkoda. Chcia?em zobaczy? jakby poradzi? sobie Nolan z tym bohaterem, w ko?cu daje on spore pole do popisu.
CytatW The Dark Knight Rises jako przeciwnika najch?tniej zobaczy?bym Bane' a. Film opowiadaj?cy o upadku Mrocznego Rycerza by?by idealnym zako?czeniem ?wietnej trylogii  ;). Zguba to ?wietna posta? i grzechem by?oby nie umie?ci? go w ostatnim filmie.
W sumie zrobienie dobrego filmu z Bane'm, gdzie ten by?by chocia? w miar? przyzwoicie zaprezentowany widzom, graniczy niemal z cudem, bo po primo- re?yser i scenarzysta takiego filmu musieliby si? charakteryzowa? naprawd? dobr? znajomo?ci? komiksowego originu tej postaci (dlaczego jest taki a nie inny, co go ukszta?towa?o, itd.). Dzi?ki temu mo?e nie otrzymaliby?my "p?askiego" bohatera w filmie, którego jedyn? "cech? charakteru" jest posiadanie bicepsów wielko?ci samochodu ?redniej klasy. To w?a?nie druga kwestia-sorry ale tak w?a?nie jest, ?e wi?kszo?? re?yserów te? opiera si? na schematach. Wi?c jak jeden taki patrzy na napakowanego go?cia, szprycuj?cego si? czym? w rodzaju anabolika, w dodatku paraduj?cego we wdzianku podkre?laj?cym jego specyficzn? anatomie, to nie widzi innej mo?liwo?ci jak zrobienie z niego w swoim filmie t?pego osi?ka. To tak jak próby wykorzystania w filmach innych atutów Arnolda Schwarzeneger'a oprócz jego fizyczno?ci. Okazuje si? wtedy, ?e on ich nie posiada (odkrycie, wiem). Przys?owiowy król (ok, gubernator) jest nagi pod tym wzgl?dem. Oczywi?cie mo?na sobie porobi? w filmach jaja z tej charakterystycznej aparycji (fizyczno?ci), jednak wr?cz niemo?liwe by?oby zrobienie filmu z wi?ksz? g??bi? z tak? postaci?.

(A)nonim

CytatFilm opowiadający o upadku Mrocznego Rycerza byłby idealnym zakończeniem świetnej trylogii
Ok, a jaki mamy tytuł trzeciego filmu? I co się wydarzyło w poprzednim? Batman już jest "upadły", a Bane przy diabolizmie Jokera (dla Mel - Ledgokera) będzie wyglądał na pionka. Rafbat też dobrze napisał.

A tak w ogóle:



The Dark Knight Rises! ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

RafBat

 (A)nonim, z tym Bat-umarlakiem to lepiej żebyś się nie okazał złym prorokiem. ;) W końcu od jakiegoś czasu panuje "moda" na zombie, wampiry i innych "nieumarłych" w kinie, więc kto wie... "Powrót (Żywego Trupa) Batmana"? ;D

(A)nonim

No jakby Burton kręcił obecnie Batmany i przeczytał Blackest Night, to na pewno by to wykorzystał.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

Podobno Nolan szuka lokalizacji do zdj?? w Azji - http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1292346648&archive=&start_from=&ucat=12&

Niektórzy fani ju? zacz?li ??czy? t? informacj? z mo?liwo?ci? pojawienia si? Tali al Ghul.
Patrz?c na "Batmany" Nolana w pierwszym pojawi? si? Ra's al Ghul, tak wi?c umieszczenie w trzecim zamykaj?cym trylogi? filmu Tali by?oby interesuj?cym pomys?em.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)